Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

@fluber czepiasz się, doceń że bez promptera był w radio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, StaryFan napisał:

Mniej więcej pod tym kątem pisałem, tyle, że Czechy, Szwajcaria miały przemysł. Hitler chciał polskiej armii (słabej, ale mającej doświadczenie w walce z bolszewikami).

Tak więc raczej układ musiałby być inny. Polska nie miała przemysłu ciężkiego/precyzyjnego, miała strategicznie dobre położenie (tak jak Szwajcaria). Propozycje antykominternu były składane kilkukrotnie w 1938 i 1939, tak więc można (czy trzeba nie da się ocenić nawet z tej perspektywy) byłoby osiągnąć kompromis gdyby Beck brał to pod uwagę. Historycy też raczej nie rozpatrują tego pod kątem zaangażowania militarnego, bardziej zwracając uwagę na możliwość uniknięcia tragedii, poprzez wykorzystanie okazji.

propozycje dołączenia do paktu antykomintermu oznaczałoby wasalizację w stylu Słowacji. teraz tylko pytanie czy warto byłoby oszczędzić gehennę ludności takim kosztem. ale patrząc na nasze elity to mają w dupie ludność i społeczeństwo, potwierdzając to ucieczką we wrześniu czy decydując się na Powstanie Warszawskie.

16 godzin temu, fluber napisał:

Grzegorz Schetyna o tym, dlaczego ludzie mu nie ufają:)

ten dystans akurat mi się u niego spodobał :)

jeśli jesteśmy przy PO to prosiłbym o wsparcie , jeżdżę sobie po Gdańsku i prześladują mnie bilbordy z Agnieszka Pomaską, będę potrzebował po tym terapii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Cardi napisał:

@fluber czepiasz się, doceń że bez promptera był w radio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, fluber napisał:

Problemy Polski!

Głód? Ubóstwo? System emerytalny? Niskie place?

Nie k****!

Internet dla młodych za darmo z których większość (lub coś blisko połowy) albo ma opłacany przez rodziców albo korzysta z netu w akademiku!

To ja już wolę 500+ na świnie

Poziom samozaorania peło mnie po prostu przytłacza.

I pomyśleć,e kiedyś głosowałem na nich bo proponowali podatek liniowy i inne tego typu (najwyraźniej) niepotrzebne Polakom pierdoły!

Od podatków do darmowego internetu

Znak czasów!?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, josephnba napisał:

Problemy Polski!

Nie k****!

Internet dla młodych za darmo z których większość (lub coś blisko połowy) albo ma opłacany przez rodziców albo korzysta z netu w akademiku!

I pomyśleć,e kiedyś głosowałem na nich bo proponowali podatek liniowy i inne tego typu (najwyraźniej) niepotrzebne Polakom pierdoły!

Znak czasów!?

Ci idioci skazują nas na PiS i zostawiają brak alternatywy

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Koelner napisał:

smutna prawda, ale z drugiej strony czy komuś z was życie się pogorszyło na przestrzeni ostatnich lat? może ci politycy jednak nie są tacy źli, a nasze narzekanie bierze się głównie z tego, że w mediach jesteśmy karmieni negatywnym przekazem?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, lorak napisał:

smutna prawda, ale z drugiej strony czy komuś z was życie się pogorszyło na przestrzeni ostatnich lat? może ci politycy jednak nie są tacy źli, a nasze narzekanie bierze się głównie z tego, że w mediach jesteśmy karmieni negatywnym przekazem?

bardziej prawda jest taka ,że upadek jednego banku na Wall Street ma większy wpływa na nasze życie niż to czy rządzi Kaczyński czy Tusk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, Koelner napisał:

No to czemu " skazuja" skoro

19 minut temu, Koelner napisał:

bardziej prawda jest taka ,że upadek jednego banku na Wall Street ma większy wpływa na nasze życie niż to czy rządzi Kaczyński czy Tusk

?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, lorak napisał:

Teoretycznie to większość z Nas jest w swoim prime. Młodzi, ale już doświadczeni zawodowo często po dobrych studiach zamiast studenckiego życia i wiktów od rodziców, poważne pieniądze, a z tego dom, samochód itd.

raczej nasz rozwój nie jest zasługą władzy.

Więcej mam niż 5 lat temu, więc się i lepiej żyje, ale względem średniego wynagrodzenia różnica już jest mniejsza. Klasa średnia dostaje po dupie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, josephnba napisał:

Problemy Polski!

Nie k****!

Znak czasów!?

Platforma probuje zrobic beate szydlo i odpala kidawe blonska w roli beaty i grzegorza schetyne w roli jaroslawa k. Tylko ze brakuje tego gniewu spolecznego ktory sprzatnal platforme. Jak blonska dzis pierdoli do morawieckiego zeby wysiadl z limuzyny i zszedl do zwyklych ludzi gdy nie bylo od czasow gierka premiera ktory bardziej bawil sie w przyjaciela ludu i czesciej robil objazdy po wioskach ( co mnie szczerze lekko wnerwia) to kto ma to lyknac? 

Nie rozumiem tez czemu po nigdy nie mowi wprost " zachowamy 500 plus" albo " zachowamy wiek emerytalny" tylko zawsze korzysta z tego samego sformulowania: " to co zostalo dane, nie zostanie zabrane".

Generalnie przekaz jaki pis serwuje dla twardego elektoratu

Czy uważacie, ze nauczyciele i dzieci, które nie dostały się do wymarzonych szkół to wasi wrogowie?

Wprowadzimy akt odnowy demokracji, naprawimy służbę zdrowia, zmniejszymy umieralność na raka, przywrócimy godność ludzi pracujących

Będziemy ludziom pomagać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, Koelner napisał:

czyli w sumie szkoda czasu i nerwów na zajmowanie się polityką.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, lorak napisał:

bravo, you got this, wreszcie

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, fluber napisał:

No to czemu " skazuja" skoro

?:)

wolałbym widzieć u władzy ludzie , którzy prezentują się dobrze chociażby wizerunkowo. przynajmniej tyle.

10 minut temu, lorak napisał:

koszykówką też.

9 minut temu, rw30 napisał:

bravo, you got this, wreszcie

w sumie wydaje mi się ,że przez to jak mało osób zajmuje się polityką i głosuje to wygląda to wszystko jak wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

już mnie rw przekonał i miałem się w tym temacie więcej nie pojawić, ale twoje argumenty też do mnie trafiają Koelner. trzeba jechać w bieszczady i to przemyśleć ; ]

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, fluber napisał:

Tylko ze brakuje tego gniewu spolecznego ktory sprzatnal platforme.

gniew społeczny to na ulicach Hongkongu jest

a tutaj po prostu tęsknota za komuchą wyszła na jaw

dlaczego nie wcześniej ?

bo nie było żadnej partii, która by PZPR tak bardzo przypominała

"Zapadł wyrok sądu.

Grzegorz Schetyna nie musi przepraszać Anny Zalewskiej za słowa o finansowaniu kampanii PIS z pieniędzy PCK.

Anna Zalewska złożyła pozew w związku ze słowami lidera PO, który w marcu stwierdził, że 'wszystkie ślady prowadzą do zaangażowania

PIS w okradanie PCK i finansowanie kampanii PIS z pieniędzy PCK'

Wymienił przy tym nazwisko Zalewskiej jako osoby zamieszanej w aferę"

Kradli, kradną i będą kradli

tutaj rzecz dotyczy zajumania ponad miliona zł i 46 tys ton żywności i odzieży

A Edek nnadal nie kuma

za łapówkę 15 zł dziennie

tyle to byśta se ludzie mogli u buka dorobić, zamiast łapę wyciągać po kradzione do mafiosów

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, quevas napisał:

gniew społeczny to na ulicach Hongkongu jest

a tutaj po prostu tęsknota za komuchą wyszła na jaw

dlaczego nie wcześniej ?

bo nie było żadnej partii, która by PZPR tak bardzo przypominała

"Zapadł wyrok sądu.

Grzegorz Schetyna nie musi przepraszać Anny Zalewskiej za słowa o finansowaniu kampanii PIS z pieniędzy PCK.

Anna Zalewska złożyła pozew w związku ze słowami lidera PO, który w marcu stwierdził, że 'wszystkie ślady prowadzą do zaangażowania

PIS w okradanie PCK i finansowanie kampanii PIS z pieniędzy PCK'

Wymienił przy tym nazwisko Zalewskiej jako osoby zamieszanej w aferę"

Kradli, kradną i będą kradli

tutaj rzecz dotyczy zajumania ponad miliona zł i 46 tys ton żywności i odzieży

A Edek nnadal nie kuma

za łapówkę 15 zł dziennie

tyle to byśta se ludzie mogli u buka dorobić, zamiast łapę wyciągać po kradzione do mafiosów

A jaką alternatywę proponujesz wobec PiS ? ; ) 

pana Schetyne ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
29 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A jaką alternatywę proponujesz wobec PiS ? ; )

pytasz o alternatywę dla partii, która ma w nosie zasady konstytucyjne, niezależność instytucji państwowych, niezawisłość i wyroki

sądów, reguły stanowione w międzynarodowych organizacjach, w których Polska uczestniczy, że ograniczę się do tylko paru argumentów

dowodzących z czym mamy do czynienia ?

29 minut temu, RonnieArtestics napisał:

pana Schetyne ? 

a niech pies Pluto rządzi

byle trzymał się zasad i szanował prawo

jakbyś miał na imprezie takiego dresa jakim jest PIS w polskiej polityce, to byś gości zamknął dla bezpieczeństwa po piwnicach i łazienkach,  a sam dzwonił

po policje.

a jak chodzi o Polskę,  to pytasz o alternatywę ?

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No pytam się ciebie królu złoty na kogo jeszcze mogę zagłosować jak mam na PiS nie głosować. Bo PO to przecież już przerabialiśmy i nic lepszego z tego nie było ; ) 

mam dopisać na listę psa pluto i postawić krzyżyk obok? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi