Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, quevas napisał:

1] PIS co chwila rzuca ochłapy swojemu suwerenowi, a może być tak coś dla wszystkich : może wyższa wolna kwota od podatku, na poziomie godnym polskich panów, zamiast tego dziadowskiego kijka od kaszanki jaki jest teraz ?

a może obniżka stawki VAT, skoro podniesienie jej do obecnej wysokości przez bandycką Platformę było kolejną jej zbrodnią na polskim narodzie ?

A moze obnizka PIT? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, fluber napisał:

A moze obnizka PIT? :)

ja o seksie, a ty o trzymaniu za rękę

9 godzin temu, Koelner napisał:

Nasz prezydent stwierdził , że jakby w 39’ WB i Francja uderzyły na III Rzeszę byłoby po frytkach.

pod warunkiem, ze Błaszczak z Sasinem skonstruowaliby machinę czasu i wysłali w przeszłość braci Kaczyńskich, aby stanęli na czele Anglii i Francji

który na którym czele, to już by sobie przy obiedzie ustalili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, quevas napisał:

2] dziwię się posłom opozycji, którzy zaczepiani przez kamery TVP wdają się w utarczkę albo w popłochu szukają odpowiedzi na zadawane sobie głupkowate i tendencyjne pytania

moja recepta na reakcję w takiej sytuacji :

promiennie uśmiechnąć się do tej kamery i namiętnie wykorzystać ją do wyborczej agitacji

po kilku takich numerach szczuje z TVP będą uciekać na widok kierującego się w ich stronę kandydata z partii opozycyjnej.

Że też ciebie nie zatrudnili jako pijarowca PO-KO, z twoimi radami mieliby z 60% poparcia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Koelner napisał:

Gra słabo ,ale oszukuje arogancko i bezczelnie.Ma nawet wśród golfistów z którymi grywa nickname "Pele", gdyż kopie swoją piłkę nogami żeby była bliżej dołka.W 2010 roku oszukał nawet gracza ,który wygrał na jego polu w Westchester milion dolarów w Hole-in-One Contest, nie wypłacił nagrody a sprawa skończyła się w sądzie ugodą na $158 000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A miał ogłaszać zniesienie wiz... 🤣😀🙃

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polaków temat wiz raczej nie grzeje za bardzo. Chyba, że są jakieś aktualne badania, które mówią inaczej? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polaków nie ale ogłoszenie "sukcesu" w postaci zniesienia wiz w tv przez PiS przed wyborami to dopiero fun 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
22 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Że też ciebie nie zatrudnili jako pijarowca PO-KO, z twoimi radami mieliby z 60% poparcia. 

to masz okazję wytrąbić pół litra z racjonalnej przyczyny

dla odmiany na wesoło i ze szczęścia

w Dzienniku Telewizyjnym : "Rząd rozwiązuje kryzys Trzaskowskiego"

To możliwe

szambonurków mają na pęczki

Błaszczak nawet ostatnio paradował w takim stroju organizacyjnym

wyglądał jakby się w nim urodził i przez całe życie nie zdejmował

"W budżecie na przekop Mierzei Wiślanej zabrakło pieniędzy na pogłębienie toru wodnego w granicach elbląskiego portu.
Rząd wycofuje się z finansowania"

kiedy nie wystarczy sypnąć cudzym groszem, przedstawiając to w taki sposób jakby własnym się dzielili,  kiedy trzeba pomyśleć, zaplanować, wykazać się jakąś fachowością, to PIS wygląda jak pół zumby zza krzaka

Nikodem Dyzma w trzeciej osobie liczby mnogiej

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, darkonza napisał:

zmuszanie ludzi do znoszenia nieludzkiego bólu w sytuacjach beznadziejnych, w imię jakieś tępej doktryny, to wg niego "upominanie się o godność człowieka"

gdyby bełkot tej wstrętnej ropuchy nie miał wpływu na stanowienie  norm prawnych w tym wyznaniowym zapyziałym państewku, to by można machnąć ręką z politowaniem

"Abp. Skworc : Dziecko nie może w szkole być zmuszane do zajęć deprawujących"

ja również jestem za tym, by nie wpuszczać tam księży i katechetów, a także zdjąć ze ścian te koszmarne krzyże z detalami, które mają wywoływać

efekt szoku i terroryzować wizualnie

przecież to pic

w Rzymie krzyżowano nie przez dloń, ale przez nadgarstek, a najczęściej przywiązywano skazańców sznurami, bo śmierć na krzyżu zadawano poprzez

uduszenie, a nie rany

ściągnąć to i nie epatować delikatnej wrażliwości dzieci zmyślonym okrucieństwem

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, quevas napisał:

zmuszanie ludzi do znoszenia nieludzkiego bólu w sytuacjach beznadziejnych, w imię jakieś tępej doktryny, to wg niego "upominanie się o godność człowieka"

gdyby bełkot tej wstrętnej ropuchy nie miał wpływu na stanowienie  norm prawnych w tym wyznaniowym zapyziałym państewku, to by można machnąć ręką z politowaniem

No mi chodziło z tym wygłupieniem o to ze i Hitler był przeciwnikiem aborcji (jego demokratyczni poprzednicy nie mieli nic przeciwko) a i Stalin zakazał jej w 1936. Arcybiskup założył (tak robi większosc ludzi) ze jeśli ktoś jest uważany za potwora to na pewno w kluczowych sprawach miał/ma inne zdanie" bo ja jestem dobry a oni źli"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, darkonza napisał:

No mi chodziło z tym wygłupieniem o to ze i Hitler był przeciwnikiem aborcji (jego demokratyczni poprzednicy nie mieli nic przeciwko) a i Stalin zakazał jej w 1936. Arcybiskup założył (tak robi większosc ludzi) ze jeśli ktoś jest uważany za potwora to na pewno w kluczowych sprawach miał/ma inne zdanie" bo ja jestem dobry a oni źli"

w sumie Kościół ma te same intencje

i jemu i tamtym potrzeba masy do sprawowania władzy i pławienia się w luksusie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@mayor jak wyglada sytuacja z tym dorianem bo u nas jedna polowa mediow pisze o huraganie 5 kategorii i 3 najwiekszym w historii ktory ma objac floryde, karoline polnocna i poludniowa a druga pokazuje trumpa na golfie i twierdzi ze to burza tropikalna ktora nie dotrze nawet do usa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
53 minuty temu, fluber napisał:

@mayor jak wyglada sytuacja z tym dorianem bo u nas jedna polowa mediow pisze o huraganie 5 kategorii i 3 najwiekszym w historii ktory ma objac floryde, karoline polnocna i poludniowa a druga pokazuje trumpa na golfie i twierdzi ze to burza tropikalna ktora nie dotrze nawet do usa.

Wg Miami Herald to jest 5 kategorii ale ominie USA a jeśli zahaczy wybrzeże to pewnie we wtorek i to raczej obrzeżem gdzie jest 1 kategorii huraganem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
41 minut temu, ely3 napisał:

Wg Miami Herald to jest 5 kategorii ale ominie USA a jeśli zahaczy wybrzeże to pewnie we wtorek i to raczej obrzeżem gdzie jest 1 kategorii huraganem

ale w sklepach wieksze pustki niz w Plocku lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, josephnba napisał:

Polaków nie ale ogłoszenie "sukcesu" w postaci zniesienia wiz w tv przez PiS przed wyborami to dopiero fun 

dlaczego Jarek siedział w I rzędzie? to zgodne z protokołem dyplomatycznym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, Koelner napisał:

dlaczego Jarek siedział w I rzędzie? to zgodne z protokołem dyplomatycznym ?

Ja pierdolę...  Ale może to i dobrze. Sam tego nie wymyśliłeś więc pewnie TVNGW media już temat poruszyły i będą  tym trąbić parę dni. W sam raz tak żeby KO straciła ze 2-3 punkty w sondażach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Sebastian napisał:

Ja pierdolę...  Ale może to i dobrze. Sam tego nie wymyśliłeś więc pewnie TVNGW media już temat poruszyły i będą  tym trąbić parę dni. W sam raz tak żeby KO straciła ze 2-3 punkty w sondażach. 

na UG miałem pół roku przedmiot z Siborą i akurat jestem wyczulony na tym punkcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi