Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, fluber napisał:

Nie mam wplywu na wasze wrazenia. Moim zdaniem jestescie do mnie uprzedzeni i stad takie wrazenie:)

Ja mam cię za pisowski,,prawicowy beton

Zresztą cardiego też mam za prawicowy beton więc wg mnie Cardi szybciej mógłby, powinien się zgodzić z tobą niż ze mną

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Naprawde nie pomysleliscie ze napisalem to bo:

1) mysle ze scislowcy glosuja na pis

2) mysle ze scislowcy sa lepsi niz humanisci

3) jestem waszym zdaniem fanem pis

?:)

Nie rozumiem pytania

2 minuty temu, josephnba napisał:

Nie wiem co gorsze 

Być Mariuszem czy być betonem

Wprowadź skalę, zmierzymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Masz za pisowski prawicowy beton czlowieka ktory zaglosowal wiecej razy w wyborach na platforme niz na pis:)

Ty mnie miałeś za fana GW, tvnu i Lisa choć GW czytałem rzadziej od ciebie, telewizora nie miałem do 2015r a lisa pamiętam chyba jeszcze z czasów TVP gdzie chyba był w USA 

 

A to że kiedyś głosowałeś na po nie robi z ciebie automatycznie osoby obiektywnie popierającej teraz PiS, bo jeśli ktoś, nawet murarz mówi beton to ja widzę twój Avatar 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

 

A to że kiedyś głosowałeś na po nie robi z ciebie automatycznie osoby obiektywnie popierającej teraz PiS, bo jeśli ktoś, nawet murarz mówi beton to ja widzę twój Avatar 

Nie robi, ale jesli masz mnie za pisowski prawicowy beton to znaczy ze nie widziales prawicowego pisowskiego betonu:) przypiales mi latke i sie tego kurczowo trzymasz wbrew faktom:)

2 minuty temu, julekstep napisał:

fluber - przeproś za to, że lubisz PiS!

I zacznij wrzucać negatywne wrzutki na ich temat!

bo tak!

Rozumiesz co tu sie dzieje?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłopot w tym fluberze że jeśli w demokracji większość na rację to w opinii tego forum jesteś betonem i to jest fakt powszechnie znany, bo oprócz mnie betonem w tym temacie nazwalo cię już kilkanaście (mniej więcej) osób 

Ale oczywiście w imię zasady smoleńskiej jeśli coś przeczy faktom to tym gorzej dla faktów 

3 minuty temu, julekstep napisał:

fluber - przeproś za to, że lubisz PiS!

I zacznij wrzucać negatywne wrzutki na ich temat!

bo tak!

Zacznij przygotowywać wymówki na kolejną porażkę Nuggets w starciu z niżej rozstawioną ekipą,

Wyjdzie ci przynajmniej na zdrowie

I nam przy okazji też 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Kłopot w tym fluberze że jeśli w demokracji większość na rację to w opinii tego forum jesteś betonem i to jest fakt powszechnie znany, bo oprócz mnie betonem w tym temacie nazwalo cię już kilkanaście (mniej więcej) osób 

Nie wiem jak rozumiesz demokracje ale jesli wiekszosc stwierdzi ze jestes uposledzona 14-latką to nie sprawi ze bedziesz uposledzona 14-latka:) 

Sam nie wierze ze komentuje takie durnoty:)

4 minuty temu, josephnba napisał:

 

Ale oczywiście w imię zasady smoleńskiej jeśli coś przeczy faktom to tym gorzej dla faktów 

No to zacznij mowic o faktach a nie o opiniach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słowa że PiS jest lepszy od po bo kradnie tyle samo ale dał pińcetplis to fakt czy opinia?

Czy słowa że w Smoleńsku była sztuczna mgła trotyl i bron magnetyczna co potwierdziły "niezależne ekspertyzy" to fakt czy opinia?

Czy słowa że za śmierć Lecha Kaczyńskiego odpowiedzialność ponosi Tusk to fakt czy opinia?

 

Tyle pytań, tyle lat i żadnej odpowiedzi

 

4 minuty temu, julekstep napisał:

Tak - wybory idą :)

A tobie się wydaje że to co tu piszemy przekona któregoś z nas do zmiany poglądów politycznych?

 

Fluber od 5 lat wieści goebbelsowskią politykę sukcesu PiSu a jakoś nie zauważyłem żeby ktoś w imię tego zmienił zdanie o tej partii 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.