Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Cardi napisał:

Takie zachowanie ma miejsce w każdej kampanii wyborczej, a przecież to nieodłączna część demokracji. To w końcu jest na to miejsce w tym ustroju czy nie ma?

Miejsce jest bo to demokracja, dlatego nikt ci nie zabronią być Mariuszem

Natomiast nie każdy Mariusz ściska za jajka akurat tego który ma rację

No i w demokracji nie musi być samych Mariuszów choć z punktu widzenia rządzących (aktualnych czy przeszłych) lepiej mieć 100 Mariuszów niż 50 Mariuszów i 50 Donaldów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Miejsce jest bo to demokracja, dlatego nikt ci nie zabronią być Mariuszem

Natomiast nie każdy Mariusz ściska za jajka akurat tego który ma rację

No i w demokracji nie musi być samych Mariuszów choć z punktu widzenia rządzących (aktualnych czy przeszłych) lepiej mieć 100 Mariuszów niż 50 Mariuszów i 50 Donaldów

 

 

25 minut temu, josephnba napisał:

W demokracji nie ma też miejsca na ściskanie się po jajkach żeby się komuś przypodobać 

Zdecyduj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Nie wiem ktorzy sa lepsi:) nie o to przeciez chodzi:)

Chyba nie tylko ja odniosłem wrażenie że liczyłeś na inne wyniki i na ich podstawie chciałbyś wysunąć jakaś "odkrywcza w stylu analizy p.Moniki" tezę 

Ale być może jestem za głupi bo przecież podejrzewanie ciebie o taki zapędy jest bez sensu 

1 minutę temu, Cardi napisał:

Zdecyduj się.

Masz rację, prostuję. Myliłem się pisząc że nie ma miejsca. 

Każdy głos waży tyle samo więc możesz być Mariuszem bez strachu że zostaniesz wykluczony i pozbawiony praw wyborczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Chyba nie tylko ja odniosłem wrażenie że liczyłeś na inne wyniki i na ich podstawie chciałbyś wysunąć jakaś "odkrywcza w stylu analizy p.Moniki" tezę 

Ale być może jestem za głupi bo przecież podejrzewanie ciebie o taki zapędy jest bez sensu 

Ty myslisz ze cardi podal prawdziwe wyniki?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał:

Masz rację, prostuję. Myliłem się pisząc że nie ma miejsca. 

Każdy głos waży tyle samo więc możesz być Mariuszem bez strachu że zostaniesz wykluczony i pozbawiony praw wyborczych

Nie wiem kim jest Mariusz, ale musi być twoim idolem skoro wciąż o nim wspominasz. W porządku, jedni lubią Jarka, inni Donalda, możesz lubić Mariusza :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ty myslisz ze cardi podal prawdziwe wyniki?:)

To nie ma znaczenia, bo napisałem jasno że twój wpis dot różnic humanów i ścisłych w założeniu miał czegoś dowodzić 

1 minutę temu, fluber napisał:

O zwykla naukowa ciekawosc:)

Ty na serio myślisz podobnie do rządzących

Ludziom można wg ciebie wcisnąć każda głupotę

 

Ostatnio moja żona wróciła z jakiegoś szkolenia i powiedziała że jeśli chcesz do czegoś przekonać klienta, najpierw daj mu prezenty/pochwały/komplementy w stosunku 3 do jednego wówczas szanse że zgodzą się na coś co wcześniej by odrzucili rosną o 60%

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Kłopot w tym że ja ciebie i tobie podobnych nie lubię 

Też na M, ale nie Mariusz

Teraz, fluber napisał:

O zwykla naukowa ciekawosc:)

Jeżeli ja i joseph odnieśliśmy podobne wrażenie to dokonałeś cudu, bo to chyba jedyna rzecz co do której się tu zgodziliśmy. Wychodzi na to, że konotacje były dość widoczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

Myślisz, że wykształcenie ma istotny wpływ na poglądy polityczne? Serio?

Zastanawiam sie czy to ze ktos jest scislowcem lub humanista ma na to wplyw:)

3 minuty temu, josephnba napisał:

Takie same jak te czy leworęczni i praworęczni częściej/rzadziej głosują na partie x i y 

Powinienes to opublikowac jesli potrafisz to udowodnic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Wskaz je w mojej pierwotnej wypowiedzi:)

Nie muszę, skoro dyskutujemy we trzech, a dwóch z nas odniosło takie wrażenie.

Teraz, fluber napisał:

Zastanawiam sie czy to ze ktos jest scislowcem lub humanista ma na to wplyw:)

Teraz kolor oczu, albo włosów, z kobietami będzie ciężej, bo nie wiem czy powinieneś analizować obecny kolor, czy ten przed pierwszym farbowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Powinienes to opublikowac jesli potrafisz to udowodnic:)

Myślę że byłoby to równie miarodajne co wpis o tym że pani Monika wyjechała z Warszawy bo "brak wykształcenia" jej rodziców z automatu robi z niej członka tej samej grupy społecznej 

Mój bardzo dobry znajomy, inżynier chemii pracujący w centrali Orlenu pochodzi z rolniczej rodziny 

Na pewno bardzo współczuje, podobnie jak ja Pani Monice, natomiast uważamy obaj że jej niepowodzenie wynika raczej z tego że nie była na tyle atrakcyjnym kandydatem na pracownika co inna pani Monika, być może pochodząca z równie "niewykształconej" rodziny co Monika nr 1

Pisanie że absolwentki uczelni pochodzące z mniejszych miejscowości, mających za rodziców ludzi z wykształceniem średnim są gorsze od tych pochodzącym z rodzin profesorów to szufladkowanie ludzi w najgorszym wydaniu

Prawie jak ludzie i podludzie

No w sumie tak to popularne w Polsce od kilkudziesięciu lat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.