Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Cardi napisał:

O czym to miałoby świadczyć, gdyby jedni czy drudzy popierali podobnie/bardziej jednych/bardziej drugich?

W demokracji tak, to się nazywa referendum :) 

W demokracji nie ma słowa o lepszych/gorszych głosach.

W demokracji nie ma też miejsca na ściskanie się po jajkach żeby się komuś przypodobać 

1 minutę temu, fluber napisał:

Nie twierdze ze mam racje, tylko ze jestem mniej radykalny:)

Nie jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1442 strony z czego 1/3 postów to twoje wiecznie (tak, tak czasami ich krytykujesz) chwalące Partię posty

 

4 minuty temu, fluber napisał:

Przeczytaj najpierw artykul od rappara ktory pojawil sie w jego wypowiedzi ktora zacytowalem:)

Nie mam zamiaru reagować na cokolwiek napisanego przez szanownego pana przegrywa

Przeczytałem o pani Monice 30letniej absolwentce która nie poradziła sobie w Warszawie na co najwyraźniej mieli wplyw jej "niewykształceni" rodzice

No analiza rodem z komisji smoleńskiej 

 

 

Znam masę ludzi którzy z Warszawy wyjechali pomimo wykzztalcenia zawodowego, średniego i wyższego

Znam też analogicznie takich którzy niezależnie od wykształcenia sobie poradzili 

 

I o czym to świadczy?

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cardi napisał:

O czym to miałoby świadczyć, gdyby jedni czy drudzy popierali podobnie/bardziej jednych/bardziej drugich?

O tym ze cechy ktorymi charakteryzuja sie scislowcy sprzyjaja glosowaniu na jedna partie a cechy ktorymi charakteryzuja sie humanisci sprzyjaja glosowaniu na inna partie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

Lubisz statystyki i wiesz jakie potrafię być złudne :)

Sprawdź wiek wyborców PiSu, wyborców PO, sprawdź rozkład wykształcenia w tych rocznikach i potem przeczytaj ten artykuł.

https://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/799470,wyksztalcenie-a-awans-spoleczny.html

 

I potem poproszę Ciebie o napisanie wniosków, a nie uciekanie od odpowiedzi, co ostatnio masz zwyczaj robić. Statystyka, analiza danych, to jest chyba to co kochasz :)

ten artykuł tylko udowadnia że syna króla zostaje księciem. nie wiem co miałoby zmienić w dyskusji. PiS w ostatnich wyborach zmiażdżył wszędzie PO ale najmniejsza przewagę właśnie miał w wykształceniu wyższym 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

O tym ze cechy ktorymi charakteryzuja sie scislowcy sprzyjaja glosowaniu na jedna partie a cechy ktorymi charakteryzuja sie humanisci sprzyjaja glosowaniu na inna partie

A co jeżeli ludzie nie posiadający tych cech skończyliby w/w kierunki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał:

1442 strony z czego 1/3 postów to twoje wiecznie (tak, tak czasami ich krytykujesz) chwalące Partię posty

To nie ma nic wspolnego z teza ktora napisales plus to klamstwo.

5 minut temu, josephnba napisał:

 

Nie mam zamiaru reagować na cokolwiek napisanego przez szanownego pana przegrywa

Przeczytałem o pani Monice 30letniej absolwentce która nie poradziła sobie w Warszawie na co najwyraźniej mieli wplyw jej "niewykształceni" rodzice

No analiza rodem z komisji smoleńskiej 

No to po cholere dopierdalasz sie do mojego komentarza ktory bezposrednio nawiazywal do artykulu ktory byl za dlugi zebys byl w stanie go przeczytac i za madry zebys byl w stanie go zrozumiec?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

Jedni to Mariusze z Ucha prezesa a inni w demokracji robią swoją robotę. Jesteś Mariuszem to sobie bądź, demokracja ci tego nie zabrania

Nie wiem o kim i o czym mówisz. Miłoby było gdybyś cytując czyjś post jednak się do niego odnosił. To podnosi poziom dyskusji.

1 minutę temu, fluber napisał:

Nic. Mowimy o sredniej a nie o wyjatkach.

humaniści 35 pis 30 PO

scislowcy 37 PO 33 pis

 

I co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

To nie ma nic wspolnego z teza ktora napisales plus to klamstwo.

No to po cholere dopierdalasz sie do mojego komentarza ktory bezposrednio nawiazywal do artykulu ktory byl za dlugi zebys byl w stanie go przeczytac i za madry zebys byl w stanie go zrozumiec?:)

Mam od tego takich lektorów jak ty i twoje kółko wzajemnej adoracji ale jeśli czytam początek takiego opartego na stereotypach naukowego bełkotu to oczekuje że ty człowiek oczytany, pedagog powinieneś równie aktywnie skrytykować sens pisania takich treści jak w wielu przypadkach atakowałes wpisy krytykujące PiS a zdarzało ci się "nie czytać dalej"

Dla mnie analiza dot. pani Moniki ma tyle samo sensu co pisanie że PiS nie kupił sobie wielu głosów 500+

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Cardi napisał:

Nie wiem o kim i o czym mówisz. Miłoby było gdybyś cytując czyjś post jednak się do niego odnosił. To podnosi poziom dyskusji.

Odnoszę się dokładnie do tego o co prosisz

Napisales że właśnie w tej chwili ma miejsce przypadek ściskania się za jajka więc ci odpisałem że takie zachowanie jest typowe dla Mariusza (Błaszczak) z kabaretu ucho prezesa gdzie postać imitująca blaszczaka to bezmózgi lizus robiący za chłopca na posyłki Prezesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Odnoszę się dokładnie do tego o co prosisz

Napisales że właśnie w tej chwili ma miejsce przypadek ściskania się za jajka więc ci odpisałem że takie zachowanie jest typowe dla Mariusza (Błaszczak) z kabaretu ucho prezesa gdzie postać imitująca blaszczaka to bezmózgi lizus robiący za chłopca na posyłki Prezesa

Takie zachowanie ma miejsce w każdej kampanii wyborczej, a przecież to nieodłączna część demokracji. To w końcu jest na to miejsce w tym ustroju czy nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.