Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam tylko nad jednym

Jak tacy antyGW ludzie docierają do tych artykułów? Po co je czytają skoro doskonale wiedzą czego się spodziewać i czego będą dotyczyły, w jakim tonie będą napisane. Zazdroszczę ludziom nadmiaru wolnego czasu który mogą spożytkować na coś równie pozbawionego treści jak gw, gpc, dorzeczy, newsweek czy inne podmioty dziennikarskie

Bo ja nie odpalałem ich strony pewnie od czasu ostatniego wrzuconego tu linka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, josephnba napisał:

A ja się zastanawiam tylko nad jednym

Jak tacy antyGW ludzie docierają do tych artykułów? Po co je czytają skoro doskonale wiedzą czego się spodziewać i czego będą dotyczyły, w jakim tonie będą napisane. Zazdroszczę ludziom nadmiaru wolnego czasu który mogą spożytkować na coś równie pozbawionego treści jak gw, gpc, dorzeczy, newsweek czy inne podmioty dziennikarskie

Bo ja nie odpalałem ich strony pewnie od czasu ostatniego wrzuconego tu linka...

Akurat sam artykul jest w bardzo umiarkowanym tonie (choc ja np z kilkoma tezami tam sie mocno nie zgadzam).... za to pod artykulem tradycyja masa gowna "co mi bedzie jakis profesorek tlumaczyl jak ja wiem, ze pisy to bydlo i glosuja tak bo ksiadz kazal" lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, julekstep napisał:

Akurat sam artykul jest w bardzo umiarkowanym tonie (choc ja np z kilkoma tezami tam sie mocno nie zgadzam).... za to pod artykulem tradycyja masa gowna "co mi bedzie jakis profesorek tlumaczyl jak ja wiem, ze pisy to bydlo i glosuja tak bo ksiadz kazal" lol.

AntyPiS(a ja rozróżniam to od wyborców opozycji), to w przeważającej masie ludzie biedni i kiepsko wykształceni, czego oczekiwać? To tak typowa głupota, że nawet mnie nie bawi i dziwi mnie, że Ciebie jeszcze tak.

Jeden Vasquez jako jej typowy przypadek mi zupełnie wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Jak tacy antyGW ludzie docierają do tych artykułów? Po co je czytają skoro doskonale wiedzą czego się spodziewać i czego będą dotyczyły, w jakim tonie będą napisane. Zazdroszczę ludziom nadmiaru wolnego czasu który mogą spożytkować na coś równie pozbawionego treści jak gw, gpc, dorzeczy, newsweek czy inne podmioty dziennikarskie

A nie jest podobnie z twoimi najazdami na narodowców? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, matek napisał:

A nie jest podobnie z twoimi najazdami na narodowców? :)

A to Josephnba nie jest narodowcem? Łysy, chwali się skopaniem w 20 gościa, grozi wpi****lem przez internet i szuka ustawek, boi się policji.

Jak dla mnie z tego co zaprezentował obstawiałem go właśnie na narodowca. 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, RappaR napisał:

A to Josephnba nie jest narodowcem? Łysy, chwali się skopaniem w 20 gościa, grozi wpi****lem przez internet i szuka ustawek, boi się policji.

Jak dla mnie z tego co zaprezentował obstawiałem go właśnie na narodowca. 

 

18 godzin temu, josephnba napisał:

Wipler korvin Winnicki i Braun to dopiero k**** autorytety

Dalej nie chce mi się cofać i szukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RappaR napisał:

AntyPiS(a ja rozróżniam to od wyborców opozycji), to w przeważającej masie ludzie biedni i kiepsko wykształceni, czego oczekiwać?  

badania potwierdzają że to PiS reprezentuje biedotę oraz ludzi gorzej wykształconych , którzy pewnie nie bawią się tak w internecie. myśle ze ten szlam w gw to frustraci którzy pisząc pod tymi artykułami chcą się poczuć oświeceni jako należący do tej grupy niby lepszych. każde forum musi mieć swoich fluberow i vazquezow , przynajmniej wiemy gdzie jest ściana i co naprawdę mają ludzie w głowach emocjonujący się tak bardzo polityką oraz.... mający na to czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

badania potwierdzają że to PiS reprezentuje biedotę oraz ludzi gorzej wykształconych , którzy pewnie nie bawią się tak w internecie. myśle ze ten szlam w gw to frustraci którzy pisząc pod tymi artykułami chcą się poczuć oświeceni jako należący do tej grupy niby lepszych. każde forum musi mieć swoich fluberow i vazquezow , przynajmniej wiemy gdzie jest ściana i co naprawdę mają ludzie w głowach emocjonujący się tak bardzo polityką oraz.... mający na to czas :)

PiS, podobnie jak i PO, reprezentuje bardzo szeroki zakres społeczny. Przypomnę, że PiS wygrało wśród ludzi z wyższym wykształceniem, jak i specjalistów.

Druga kwestia - biedotę i gorzej wykształconych w Polsce przede wszystkim reprezentuje opcja - pierdolę, nie idę na wybory. Około 50% społeczeństwa. Rzadko elity tak głosują.

Trzecia kwestia - o tym właśnie mówię, antyPiS to frustraci, którzy udają "oświeconych", dlatego, że niby głosują jak oni. 

Czwarta kwestia - nie wymyślaj jakiś badań w stylu udowadnia, że ziemia jest płaska, dopiero co wrzuciłem link z AUTENTYCZNYMI BADANIAMI opisujący, że jest dokładnie odwrotnie i PiS nie reprezentuje żadnej biedoty i patologii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

jak mamy zdobyć wykształcenie, skoro jesteśmy biedni ? jak mamy nie być biedni, skoro jesteśmy niewykształceni ?

Gdybym był zainteresowany pomocą Tobie, możliwe, że bym zainteresował się odpowiedzią na to pytanie.

1 minutę temu, quevas napisał:

odpowiem dobrodziejowi pierwszymi dwoma zdaniami z "Wielkiego Gatsby'ego", pasują tutaj jak ulał

 niewątpliwie dobrodziej zna je na pamięć, więc nachalnego cytatu oszczędzę,  żeby nie zdenerwować dodatkowo

To czemu krytykujesz głosujących na PiS? Sam tych dwóch zdań koniec końców, do tej pory nie przeczytałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, josephnba napisał:

Bekę to ja mam jak vince konto zerowe atakuje vaskeza to jego poglądy a sam jest zerem totalitarnym wymyslajacym każdemu że wspiera żydów bo nie wymyśla każdemu kto powie/napisze cokolwiek o judaizmie w pozytywnym/neutralnym kontekście

 

 

 

zero interpunkcji w tym zdaniu.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał:

PiS, podobnie jak i PO, reprezentuje bardzo szeroki zakres społeczny. Przypomnę, że PiS wygrało wśród ludzi z wyższym wykształceniem, jak i specjalistów.

nie wygrało wśród specjalistów 

1ThhDWQ.png

PO także nieznacznie wyprzedziła PiS u właścicieli.

z wyższym było pierwsze, ale relatywnie niewiele przed PO (29,1 vs 26,8), bo w innych grupach ta przewaga była większa:

średnie 37,9 vs 23,2
podstawowe+gimnazjum 55 vs 15,4
zawodowe 51,6 vs 19,7

przeciętny wyborca PiS to osoba słabiej wykształcona, z mniejszych ośrodków, gorzej zarabiająca oraz starsza.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lorak napisał:

nie wygrało wśród specjalistów 

1ThhDWQ.png

PO także nieznacznie wyprzedziła PiS u właścicieli.

z wyższym było pierwsze, ale relatywnie niewiele przed PO (29,1 vs 26,8), bo w innych grupach ta przewaga była większa:

średnie 37,9 vs 23,2
podstawowe+gimnazjum 55 vs 15,4
zawodowe 51,6 vs 19,7

przeciętny wyborca PiS to osoba słabiej wykształcona, z mniejszych ośrodków, gorzej zarabiająca oraz starsza.

Lubisz statystyki i wiesz jakie potrafię być złudne :)

Sprawdź wiek wyborców PiSu, wyborców PO, sprawdź rozkład wykształcenia w tych rocznikach i potem przeczytaj ten artykuł.

https://serwisy.gazetaprawna.pl/edukacja/artykuly/799470,wyksztalcenie-a-awans-spoleczny.html

 

I potem poproszę Ciebie o napisanie wniosków, a nie uciekanie od odpowiedzi, co ostatnio masz zwyczaj robić. Statystyka, analiza danych, to jest chyba to co kochasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lorak napisał:

 

przeciętny wyborca PiS to osoba słabiej wykształcona, z mniejszych ośrodków, gorzej zarabiająca oraz starsza.

Zastanawiam się komu służą takie akcje:

- wpisy jak powyżej, których są tysiące

- prowokacje z celowym profanowaniem symbolów religijnych I państwowych  na marszach lgbt

- akcja Jachiry "bób, humus I włoszczyzna" 

- akcja "celebryci czytają o seksie" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, lorak napisał:

przeciętny wyborca PiS to osoba słabiej wykształcona, z mniejszych ośrodków, gorzej zarabiająca oraz starsza.

wg sondażu na którym oparta jest stronka na której sobie klikasz

tak lubisz vasquiego - nie przekonał Cię jeszcze do tego, żeby sondażom nie ufać (od miesiąca główny temat jego postów)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fluber napisał:

Jezeli zarowno vasquez jak i ja jestesmy scianami to tylko masz potwierdzenie ktora partia jest normalniejsza:)

Czy to że masz większe grono fapkolegów znaczy że masz rację?

Twierdzisz że jesteś lepszy od innych? To takie (nie) pisowskie a już na pewno nie chrześcijańskie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał:

Jestem ciekawy jak wygladalby rozklad poparcia uwzgledniajac podzial na kierunki scisle i humanistyczne.

O czym to miałoby świadczyć, gdyby jedni czy drudzy popierali podobnie/bardziej jednych/bardziej drugich?

Teraz, josephnba napisał:

Czy to że masz większe grono fapkolegów znaczy że masz rację?

Twierdzisz że jesteś lepszy od innych? To takie (nie) pisowskie a już na pewno nie chrześcijańskie 

W demokracji tak, to się nazywa referendum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.