Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Bekę to ja mam jak vince konto zerowe atakuje vaskeza to jego poglądy a sam jest zerem totalitarnym wymyslajacym każdemu że wspiera żydów bo nie wymyśla każdemu kto powie/napisze cokolwiek o judaizmie w pozytywnym/neutralnym kontekście

 

 

Rozpedz się a ściana sama się znajdzie 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

autorytet moralny przemówił :) 

Ja nikomu nic nie narzucam

Mam takie zabawy głęboko w dupie, za długo chodzę po świecie żeby przejmować się wpisami jakiś kołków z internetu podobnych tobie i kontuzerowemu

 

Wipler korvin Winnicki i Braun to dopiero k**** autorytety

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, josephnba napisał:

Ja nikomu nic nie narzucam

Mam takie zabawy głęboko w dupie, za długo chodzę po świecie żeby przejmować się wpisami jakiś kołków z internetu podobnych tobie i kontuzerowemu

 

ciężko cokolwiek komukolwiek narzucić skoro jedyne argumenty jakie posiadasz to wycieczki personalne, do narzucenia komuś czegoś potrzeba trochę większej charyzmy niż posiada przeciętna paczka gwoździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"para prezydencka zaingurowala"

No faktycznie prekursorzy k****!

W mojej dzielnicy radni niezależnie od pogody pory roku czy wyborów solidarnie robią takie sprzątanie co kilka miesięcy

1 minutę temu, Cardi napisał:

ciężko cokolwiek komukolwiek narzucić skoro jedyne argumenty jakie posiadasz to wycieczki personalne, do narzucenia komuś czegoś potrzeba trochę większej charyzmy niż posiada przeciętna paczka gwoździ.

Właśnie na tym polega demokracja tak obca two idolom że nikt nie ma prawa nikomu nic narzucić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.