Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fluber napisał:

Bo moge:) lol:)

Aaa, zabolalo ze Twoj ulubieniec byl na filmiku?:)

nic nie boli , ale zaśmiecasz spamem bez komentarza, dla równowagi wkleiłbyś z dwóch stron aby dać porównanie a tak to w najprostszy sposób agitujesz . czujesz się lepiej czy chcesz nas do czegoś przekonać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

nic nie boli , ale zaśmiecasz spamem bez komentarza, dla równowagi wkleiłbyś z dwóch stron aby dać porównanie a tak to w najprostszy sposób agitujesz . czujesz się lepiej czy chcesz nas do czegoś przekonać? 

dla równowagi możesz to zrobić Ty, jeżeli jej Ci brakuje. Nie krępuj się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cardi napisał:

dla równowagi możesz to zrobić Ty, jeżeli jej Ci brakuje. Nie krępuj się

i będziemy się tak przerzucać filmikami z Twittera ? Nuda . dla równowagi mogę wspomnieć że Krzywonos to alkoholiczka to że pierdoli jak połamana i ma dziury to mnie w ogóle nie rusza :) 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

i będziemy się tak przerzucać filmikami z Twittera ? Nuda . dla równowagi mogę wspomnieć że Krzywonos to alkoholiczka to że pierdoli jak połamana i ma dziury to mnie w ogóle nie rusza :) 

czyli fluber obśmiewa platformę i Ty dla równowagi obśmiewasz platformę? Masz praktyki w TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

czyli fluber obśmiewa platformę i Ty dla równowagi obśmiewasz platformę? Masz praktyki w TVP?

raczej chce pokazać ze jestem krytyczny dla obu stron a taki fluber z PiSu robi świętych :)

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

nic nie boli , ale zaśmiecasz spamem bez komentarza, dla równowagi wkleiłbyś z dwóch stron aby dać porównanie a tak to w najprostszy sposób agitujesz . czujesz się lepiej czy chcesz nas do czegoś przekonać? 

Nie, po prostu wypowiedź pani posłanki mnie wielce rozbawiła i chciałem, żebyś pośmiał się razem ze mną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, quevas napisał:

wg nowego CBOS Lewica ma 5 %

stawiam czyjeś życie na to, że PIS przed wyborami osiągnie tam ponad 50 %, a Lewica spadnie do 2-3

CBOS zawsze stał po szyję w lepkiej substancji pokornej służby interesom władzy, a za czasów PIS zaczął wykonywać głębokie przysiady

Ten sondaż CBOS to chyba jedyny sondaż w tym miesiącu, w którym PIS stracił w stosunku do poprzedniego, a Platforma zyskała:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quevas napisał:

 

I jedyny w którym opozycja łącznie ma aż 10 % mniej niż sam PIS

CBOS robi prosty numer, publikuje tylko zdecydowanych, bo ci co głosują na PIS głosują na PIS, a ci co głosują na opozycję pewnie się jeszcze wahają, czy PO czy Lewica, w związku z czym to sztucznie zawyża wynik PIS ( a właściwie to zaniża wynik PO, bo akurat te 45% dla PIS jest bardzo prawdopodobne, co pokazuje średnia sondażowa z września)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

tak czy inaczej jest to manipulacja

Czyli inaczej "sondaż":)

Warto mieć na uwadze jednak, że publikując w ten sposób, PIS dostaje w sondażu CBOS swój realny wynik. Tak samo było w wyborach do PE zresztą, kiedy wynik opozycji był zaniżony o kilka punktów procentowych, ale wynik PIS nie był tam zawyżony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

czy do przerwy 0:4 po dwóch karnych z kapelusza i czerwonej kartce za drapanie się za uchem nie powinnno zmobilizować przegrywającego i osłabionego zespołu do rewelacyjnej gry ?

Platforma jest osłabiona? Kto wyleciał za kartkę? Donaldinho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, quevas napisał:

czy do przerwy 0:4 po dwóch karnych z kapelusza i czerwonej kartce za drapanie się za uchem nie powinnno zmobilizować przegrywającego i osłabionego zespołu do rewelacyjnej gry ?

Przeciez Cardi pisal o kibicach.

Gotuj sie - jeszcze miesiac i znow bedziesz mogl spiewac "nic sie nie stalo" 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.