Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawostka przy dlugim weekendzie:

"Warto przytoczyć chociażby dane Eurostatu, z których wynika, że w 2018 r. na tygodniowe wakacje mogło sobie pozwolić 65,4 proc. Polaków, a jeszcze 5 lat wcześniej był to luksus zarezerwowany dla 39,4 proc. rodaków. "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczorajszo-dzisiejszy przekaz dnia w Platformie. Oczywiście zdjęcie nie pochodzi z wczoraj, a z 2018 roku i odsłonięcia tablicy dedykowanej pamięci Lecha Kaczyńskiego, gdzie według precedencji członkowie rodziny składają kwiaty w pierwszej kolejności. Oczywiście obaj Panowie o tym wiedzą, bo nie po raz pierwszy pokazują to zdjęcie i niejednokrotnie zwracano im uwagę na to, czego dotyczy.  No ale dla nikogo chyba to powyżej nie jest zaskoczeniem. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kaczora wczoraj nawet nie widziałem :) najlepsze, że są pelikany które łykają te wrzutki raz za razem. 

I które uważają, że to jest ważne zagadnienie. 

Ciekawe co tam Wałęsa znowu powie przy okazji podpisywania deklaracji obrony demokracji. Ma namawiać do udziału w wyborach, zobaczymy co jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam sobie czytam różne fora i internety to dochodzę do wniosku, że żeby należycie przygotować się do niedzielnej Mszy Świętej muszę czytać róźnych vasquezów I Elizek Michalik bo nikt tak dobrze nie zna nauczania Jezusa, doktryny Kościoła, nikt mi tak naprawdę nie objaśni co tak naprawdę miał na myśli papież Franciszek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, fluber napisał:

Wczorajszo-dzisiejszy przekaz dnia w Platformie. Oczywiście zdjęcie nie pochodzi z wczoraj, a z 2018 roku i odsłonięcia tablicy dedykowanej pamięci Lecha Kaczyńskiego, gdzie według precedencji członkowie rodziny składają kwiaty w pierwszej kolejności. Oczywiście obaj Panowie o tym wiedzą, bo nie po raz pierwszy pokazują to zdjęcie i niejednokrotnie zwracano im uwagę na to, czego dotyczy.  No ale dla nikogo chyba to powyżej nie jest zaskoczeniem. 

No i zepsułeś zabawę. Trzeba było poczekać aż Vasquez to wklei.

• Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, DeltaCenter napisał:

Jak tam sobie czytam różne fora i internety to dochodzę do wniosku, że żeby należycie przygotować się do niedzielnej Mszy Świętej muszę czytać róźnych vasquezów I Elizek Michalik bo nikt tak dobrze nie zna nauczania Jezusa, doktryny Kościoła, nikt mi tak naprawdę nie objaśni co tak naprawdę miał na myśli papież Franciszek. 

Szkoda, że ich znajomość słów Franciszka o LGBT zatrzymała się na "kim jestem by ich osądzać" z delikatnym pominięciem pełnych wypowiedzi:

Cytat

Nie bądźmy naiwnymi. (…) Jest to destrukcyjny projekt wymierzony w Boży plan. Nie jest to zatem tylko projekt ustawodawczy (projekt ustawy to tylko narzędzie). Jest to działanie ojca kłamstwa, który pragnie oszukać i zmącić umysły dzieci Bożych. (…) W tych działaniach musimy dostrzec zazdrość diabła, przez którego wszedł grzech na świat i który pragnie zniszczyć obraz Boga w człowieku: w mężczyźnie i kobiecie, stworzonych przez Boga i którym to zostało polecone, aby wzrastali i rozmnażali się

Cytat

Lobbowanie na rzecz homoseksualizmu jest złem. Jeśli ktoś jest homoseksualistą, poszukuje Pana Boga, ma dobrą wolę, kimże ja jestem, żeby go osądzać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

pan Jędraszewski, z zawodu duchołap :

"Stoi przed nami kolejne niebezpieczeństwo, ideologia ateistyczna"

widok z pozycji przewróconego ?

A''propos cherubinka ze spóźniającą się mutacją i krzyżem w garści na drodze Marszu Równości :

"W jego geście musimy widzieć sprzeciw młodych, którzy nie chcą godzić się na seksedukację"

przypomina mi się dialog ze "Słodkiego życia", w scenie party na zamku, gdzie Marcello baluje z arystokracją :

- Kiedyś spotkaliśmy na tych korytarzach dziewczynkę ze świecą w dłoni, dopiero potem dotarło do nas, że to nie była dziewczynka, i to nie była świeca

7 godzin temu, fluber napisał:

Szkoda, że ich znajomość słów Franciszka o LGBT zatrzymała się na "kim jestem by ich osądzać" z delikatnym pominięciem pełnych wypowiedzi:

papież jest krętaczem ?

7 godzin temu, DeltaCenter napisał:

nauczania Jezusa, doktryny Kościoła

trzeba wybrać : albo nauczanie Jezusa albo Kościół z jego doktryną

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, quevas napisał:

papież jest krętaczem ?

Ty jesteś krętaczem, a w zasadzie to bezmyślnym wklejaczem przekazów.

Edytowane przez DeltaCenter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, quevas napisał:

papież jest krętaczem ?

Nie, Schetyna:

Miesiąc temu:

Cytat

Podczas audycji nie zabrakło wątków o programie, z którym wyjdzie do wyborców Koalicja Obywatelska. Schetyna był pytany o to, czy w kampanii znajdzie się miejsce na związki partnerskie i liberalizację prawa do aborcji. – Absolutnie nie będzie. Wszyscy członkowie muszą przyjąć zasady programowe, które będziemy podzielać. Musimy mówić jednym głosem o zasadach programowych – przekonywał.

Dzisiaj:

@RappaR pewnie potwierdzi, ale z tego co wiem dostęp do informacji medycznej mają osoby, które zostaną upoważnione przez pacjenta, więc nie wiem co to znaczy "będzie mieć dostęp"

No i trochę jaj zabrakło, żeby wkleić dwóch Panów lub dwie Panie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierdolisz

Z tymi panami i pniami, celowo podkrecasz choć doskonale zdajesz sobie sprawę że w naszym kraju żyje X ludzi którzy nie chcą z różnych powodów brać ślubu 

I mają do tego prawo, zresztą już kiedyś pisałem że jestem u zawsze będę za związkami partnerskimi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, josephnba napisał:

Z tymi panami i pniami, celowo podkrecasz choć doskonale zdajesz sobie sprawę że w naszym kraju żyje X ludzi którzy nie chcą z różnych powodów brać ślubu 

Niby z jakich?:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, fluber napisał:

Nie, Schetyna:

Miesiąc temu:

Dzisiaj:

@RappaR

No i trochę jaj zabrakło, żeby wkleić dwóch Panów lub dwie Panie:)

We Francji 96% związków partnerskich to pary mieszane więc jak najbardziej trafne zdjęcie. A jeszcze przed chwilą zarzucaliście platformersom manipulacje a fluber robi to samo, nie ładnie. 

50 minut temu, fluber napisał:

samotna matka ma więcej przywilejów i kasę przeznaczoną lepiej wydać na wkład własny lub wykończenie mieszkanie niż na wódę,  kotleta i orkiestrę, taka dojrzałość życiowa .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Koelner napisał:

We Francji 96% związków partnerskich to pary mieszane więc jak najbardziej trafne zdjęcie. A jeszcze przed chwilą zarzucaliście platformersom manipulacje a fluber robi to samo, nie ładnie. 

samotna matka ma więcej przywilejów i kasę przeznaczoną lepiej wydać na wkład własny lub wykończenie mieszkanie niż na wódę,  kotleta i orkiestrę, taka dojrzałość życiowa .

Czy platforma postuluje otwarcie polskiego prawa na legalizacje zwiazkow tej samej plci czy tez nie?:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Koelner napisał:

kasę przeznaczoną lepiej wydać na wkład własny lub wykończenie mieszkanie niż na wódę,  kotleta i orkiestrę, taka dojrzałość życiowa .

Nie zrobic fajnej biby, ktora i tak sie +/- zwraca z "kopert". Jaka to dojrzalosc?

Wesela sa cool a kto z nich rezygnuje to ciul.

Na prawo na lewo w gore i dol BEC.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, fluber napisał:

O to już pytaj te osoby.

Każdy ma swoje powody i w demokracji kazdyy ma do tego prawo

Są oczywiście też pary jednopłciowe które ślubu z wiadomych powodów nie mogą brać, więc związek partnerski jest kompromisem

Nie każdemu pasuje w 100% i to czyni go dobrym rozwiązaniem, podobnie jak obecnie istniejącą ustawa aborcyjna

Piszesz duz o demokracji, ale zawsze tak kręcisz żeby to była twoja demokracja

@julekstep jestem ciulem!

Budowałem dom i wolałem 50kk wydać na takie duperele jak cegły, zaprawę i architekta

Nie tańczyłem z otoczeniu 150 ludzi ale mam 150m²

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, josephnba napisał:

O to już pytaj te osoby.

Każdy ma swoje powody i w demokracji kazdyy ma do tego prawo

Są oczywiście też pary jednopłciowe które ślubu z wiadomych powodów nie mogą brać, więc związek partnerski jest kompromisem

Nie każdemu pasuje w 100% i to czyni go dobrym rozwiązaniem, podobnie jak obecnie istniejącą ustawa aborcyjna

Piszesz duz o demokracji, ale zawsze tak kręcisz żeby to była twoja demokracja

Ja nie wiem czym mialby sie roznic slub od zwiazku partnerskiego poza tym ze nazwa wiec serio pytam. Nawet poczytalem o tych koelnerowych francuzach gdzie za glowny powod podaja ze nie biora slubu bo sie boja rozwodu:)

Jezeli wiekszosc poprze zwiazki partnerskie osob homoseksualnych to nie bede wrzeszczal o koncu demokracji i to po prostu zaakceptuje:)

18 minut temu, julekstep napisał:

Nie zrobic fajnej biby, ktora i tak sie +/- zwraca z "kopert". Jaka to dojrzalosc?

Wesela sa cool a kto z nich rezygnuje to ciul.

Na prawo na lewo w gore i dol BEC.

Ja nie mialem wesela i finansowo duzo na tym zyskalem:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wasze sluby sa niewazne. Sorry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, julekstep napisał:

A licza sie chociaz jako zwiazki partnerskie?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, julekstep napisał:

Stąpasz po cienkim lodzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi