Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, quevas napisał:

prezydent Ameryki zafrasował się z powodu odmowy Danii sprzedaży Grenlandii

niebawem pan prezydent odwiedza Polskę

może ktoś spróbuje zareklamować mu Podkarpacie ?

i Kieleckie bo tam piździ :)

Godzinę temu, fluber napisał:

Twoj hrabia zle trzyma lampe:)

hrabia za mało zapłacił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DeltaCenter napisał:

@quevas

Oświeć proszę prostego człowieka z Rzeszowszczyzny i wytłumacz co oznacza ten skrót: LGBTQIAP+ ? Bo teraz używanie skrótu LGBT już jest passe.

An acronym that stands for: Lesbian; Gay; Bisexual; Transgender; Queer; Intersex; Asexual; Pansexual; + (meaning "not limited to").

Doedukuj się podły cishecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sejm zajmie sie ustawa budzetowa. Planowane jest uchwalenie budzetu bez deficytu.

Przejrzałem sobie twittery i różńe portale polityczne i to jest niesamowite, jak ci którzy wyli o katastrofie finansowej, ogromnym zadłużeniu i drugiej Grecji, teraz tłumaczą dlaczego to źle, że budżet będzie uchwalany bez deficytu:)

 

 

 

 

Hehe, dobrze że w końcu ktoś wrzucił te wszystkie nazwiska w jedno miejsce:)

https://czytamykonstytucje.pl/

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Jutro sejm zajmie sie ustawa budzetowa. Planowane jest uchwalenie budzetu bez deficytu.

Przejrzałem sobie twittery i różńe portale polityczne i to jest niesamowite, jak ci którzy wyli o katastrofie finansowej, ogromnym zadłużeniu i drugiej Grecji, teraz tłumaczą dlaczego to źle, że budżet będzie uchwalany bez deficytu:)

http://next.gazeta.pl/next/7,151003,25122127,ekonomista-banku-swiatowego-500-plus-trzeba-poszerzyc-na-cala.html#s=BoxMMtNav

 

w sumie jak na gazetę dość obiektywny wywiad chwalący i PiS i nawet poprzedników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, fluber napisał:

Jutro sejm zajmie sie ustawa budzetowa. Planowane jest uchwalenie budzetu bez deficytu.

Przejrzałem sobie twittery i różńe portale polityczne i to jest niesamowite, jak ci którzy wyli o katastrofie finansowej, ogromnym zadłużeniu i drugiej Grecji, teraz tłumaczą dlaczego to źle, że budżet będzie uchwalany bez deficytu:)

Hehe, dobrze że w końcu ktoś wrzucił te wszystkie nazwiska w jedno miejsce:)

https://czytamykonstytucje.pl/

A to nie Ty tłumaczyłeś mi do spółki z kimś, że zadłużanie się powoduje dobrobyt? :) Pamiętam że byłem jechany jak bura suka gdy pisałem, że powinni ustawowo zakazać uchwalania budżetu z deficytem. To jak w końcu jest? Która doktryna ekonomiczna na ten rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Cardi napisał:

A to nie Ty tłumaczyłeś mi do spółki z kimś, że zadłużanie się powoduje dobrobyt? :) Pamiętam że byłem jechany jak bura suka gdy pisałem, że powinni ustawowo zakazać uchwalania budżetu z deficytem. To jak w końcu jest? Która doktryna ekonomiczna na ten rok?

Coś tam bezskutecznie tłumaczyłem:) Nie do końca rozumiem, co masz na myśli. Odnoszę wrażenie, że myślisz iż fakt, że uchwalimy budżet bez deficytu oznacza, że przestaliśmy być zadłużeni:) 

No i mam nadzieję, że jesteś już na tym etapie rozwoju, że kiedy czytasz "zadłużanie się powoduje dobrobyt" to mam nadzieję, że rozumiesz iż to nie oznacza, że tak się dzieje niezależnie od tego na ile się zadłużysz, na co się zadłużysz i jakie są możliwe stopy zwrotu z tego zadłużenia:)

A tak nawiasem mówiąc, to ten budżet będzie bez deficytu tylko z powodu prostej sztuczki księgowej związanej z zaksięgowaniem po stronie przychodów państwa opłaty przekształceniowej z OFE. Bez tego budżet byłby na podobnym deficycie co w tym roku i rok temu, czyli 10-20 miliardów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.