Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, DeltaCenter napisał:

"Ciekawą" biografię ma ta była agentka SB stojąca przy Trzaskowskim. Typowa współczesna bolszewiczka, kiedyś oddana pracy dla aparatu teroru, dziś przestawiona na tory walki o równouprawnienie, tolerancję i inne b\dety. A prawdziwy hit to zmiana nazwiska na Lampe - ciekawy czyo to na cześć innego agenta?

Jakiś link? Poczytałbym.

Jakiś komentarz w sprawie Małej EMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trump miał 2. września być w Powidzu w bazie wojskowej, ponoć ma do tego nie dojść przez "problemy logistyczne". Ciekawe czy wizyta zostanie skrócona czy "problemy logistyczne" to inna nazwa na "złożenie kwiatów pod pomnikiem bohaterów getta" ewentualnie inne spotkanie z pejsatymi w Polsce :) Wszak wybory tuż tuż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tecu napisał:

 

Jakiś komentarz w sprawie Małej EMI?

Tu jest mnóstwo komentarzy i po zapoznaniu się z tą sprawą mam ochotę krzyknąć za Cejrowskim "Wszyscy won".

Czy był to autorski pomysł Piebiaka i jego paru kumpli sędziów? Nie ma dowodów, że ktoś wyżej o tym wiedział. Skala i efekt tego działania był absolutnie żaden, bo ja mimo, że się polityką interesuję i korzystam w twittera regularnie, w życiu nie słyszałem nie tylko o hejcie na tych sędziów, ani nawet nie słyszałem o nich. Więc jeżeli ta akcja miała skompromitować jakichś sędziów to kompletnie to nie wyszło.

Inną kwestią jest to, jak wygląda środowisko sędziowskie w tej całej akcji. Jedni sędziowie robią jakieś rzeczy, którymi mogą być potem skompromitowani. Inni sędziowie publikują udostępniają nielegalnie te informacje, bo nie lubią tych sędziów, a na koniec jeszcze inni sędziowie przy innej sprawie dostają dostęp do komputera Małej EMI, więc informują tych pierwszych sędziów, że znaleźli źródło hejtu, a następnie ci pierwsi sędziowie wysyłają tajne dowody ze śledztwa do dziennikarzy. 

Ja rozumiem, że jest umowa koalicyjna i PIS musiał coś oddać Solidarnej Polsce w ramach takiej umowy, ale faktem jest, że tam gdzie rządzi Ziobro i jego ludzie jest największy syf, zamęt i zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Czy był to autorski pomysł Piebiaka i jego paru kumpli sędziów? Nie ma dowodów, że ktoś wyżej o tym wiedział

przecież on mówi o szefie. jeśli więc te rozmowy nie są spreparowane, to jest jak najbardziej dowód. 

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, matek napisał:

Moim zdaniem Ziobro zastąpi Kaczyńskiego. 

o ile PiS się nie rozpadnie ; ] te wybory jeszcze wygrają, ale do sejmu wejdzie też mocna lewica i przy kolejnych to oni już obejmą władzę. w sumie nie mogę się doczekać Zandberga w sejmie, bo mimo że z wieloma jego poglądami się nie zgadzam, to będzie w końcu nowa jakość w polityce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

o ile PiS się nie rozpadnie ; ] te wybory jeszcze wygrają, ale do sejmu wejdzie też mocna lewica i przy kolejnych to oni już obejmą władzę. w sumie nie mogę się doczekać Zandberga w sejmie, bo mimo że z wieloma jego poglądami się nie zgadzam, to będzie w końcu nowa jakość w polityce.

Co takiego na się zmienić w 4 lata, by Polacy, naród centrystów, miał nagle stać się masowo radykalny? 

Lewica nie obejmie władzy w ciągu tego pokolenia, SLD, PiS, PO to partie skrajnie podobne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, RappaR napisał:

Co takiego na się zmienić w 4 lata, by Polacy, naród centrystów, miał nagle stać się masowo radykalny? 

Lewica nie obejmie władzy w ciągu tego pokolenia, SLD, PiS, PO to partie skrajnie podobne. 

PiS daleko od centrum.

SLD jest teraz częścią lewicy i zobaczymy za cztery lata czy nie obejmą władzy. ludzie są zrażeni do PO, PiS powoli też sobie coraz bardziej grabi, więc naturalną koleją rzeczy będzie wejście na scenę kogoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lorak napisał:

PiS daleko od centrum.

 

Jeśli mamy na myśli Sandersa i Szwecję jako centrum, to tak.

Poza tym to jest najbardziej centrum. Bo radykalną lewicą na pewno nie są. 

A SLD jest zapomnianą partią, jeśli nie PO, to powstanie coś nowego, podobnego do POPiSu. 

17 minut temu, quevas napisał:

z dziada pradziada chłopskie

A Twoi pradziadowie to inteligencja lekarska, prawnicza czy uniwersytecka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, quevas napisał:

a teraz sobie wybierz : którzy z bohaterów tej historyjki byli moimi pradziadami

Żadni? Leciwa hrabina była dawno po menopauzie i nie mogła mieć dzieci?

 

11 minut temu, lorak napisał:

radykalną nie, ale gospodarczo są lewicowi, a światopoglądowo prawicowi. takie dwie postawy nie sumują się do bycia w okolicach centrum.

Lewicowi są tylko w interpretacji Korwina. Jeśli popatrzysz na ogół i na faktyczne działania, jakie podjęli, to Ci wyjdzie centrum.

Światopoglądowo prawica, ale i tak umiarkowana.

Ot, centroprawica. Nie samo centrum, ale jak wspomniałem - blisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, quevas napisał:

liczyłem na to, że rozpoznasz mojego pradziada w jurnym wieśniaku

Jako jurnego wieśniaka może tak, ale raczej bardziej mi pasuje obraz gwałciciela, niż buchaja.

5 minut temu, Tecu napisał:

W tekście nie ma nic o wieku hrabiny.

Ani o tym, że Hrabina jest płodna i może urodzić dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

fantazja godna wyposzczonej hrabiny

Skoro tak twierdzisz. Z ciekawości - sprawdziłeś czy reszta potomstwa owej hrabiny pełni Twoje funkcje społeczne czy może inne?

Fluber wrzucał ciekawy tekst, może byłeś po prostu kukułczym jajcem i żadnej jurności nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, quevas napisał:

odpowiem w formie dowcipu :

 

leciwy hrabia konsumuje hrabinę w małżeńskim łożu pod baldachimem, marnie mu idzie, hrabina jest rozczarowana

asystuje im młody lokaj ze wsi, świecąc lampą, co by hrabiemu ułatwić zadanie, ale skutek tego jest żaden

wreszcie wściekły i upokorzony hrabia woła chłopaka, sam bierze lampę, a jemu każe zająć się hrabiną

wieśniak przystępuje do dzieła , hrabina jest wniebowzięta

na to hrabia woła z triumfem w głosie : widzisz, chamie, tak trzeba trzymać lampę !

 

a teraz sobie wybierz : którzy z bohaterów tej historyjki byli moimi pradziadami

Biorac pod uwage Twoja opinie o tym kto glosuje na pis i jak sie czujesz z tym ze pis ma wladze stawialbym ze jestes potomkiem hrabiny i podtrzymujesz rodzinna tradycje bycia dymanym przez wiesniakow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.