Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, fluber napisał:

A co w tym zlego zebym zalegalizowal zwiazek z moja siostra? Albo z 5 osobami?  Na raz. Albo osobno?

Skoro to ich zycie to niech nie mieszaja do tego panstwa.

 

A teraz porównujesz homoseksualizm z kaziroctwem?

Co następne? Zoofilia? Pedofilia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, fluber napisał:

 

Ale co jest takiego fajnego w weselu?:) chcialbym wiedziec co stracilem. U mnie byl obiad po slubie, zaprosilismy najblizsza rodzine, jakies 20 osob, posiedzielismy ze 6 godzin, troche zjedlismy, troche wypilismy i o 22 wszyscy byli w domach. Bardzo milo wspominam. 

to jak z sexem, jak nie uprawiałeś to nie wiesz co straciłeś. coraz bardziej jesteś dla mnie ewenementem, jesteś zagorzałym katolikiem a nie zrobiłeś wesela, rozumiem że pisałeś o swoich bezpośrednich relacjach z bogiem ale jeśli się hajtnąłeś tylko dlatego bo on tak chciał to wygrałeś całkowicie na tym forum wpadłeś totalnie na biało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na paradzie lgbt w Pradze co roku oficjalnie są reprezentowane środowiska pedofilskie. Zresztą to nawiązanie do lewicowych  środowisk z lat 60-80, które miały postulaty pedofilskie, w tym np. Coh-Bendit, ikona lewicy w Niemczech. Pewnie nawet się nam nie śniło kto jeszcze będzie chciał "wolności", "miłości" tak jak on ją rozumie. Nie ma to granic.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, quevas napisał:

u nas środowiska pedofilskie prezentują się codziennie w każdej parafii

zobacz jak środowiska pedofilskie wyglądają w ligach piłkarskich angielskich, np. w Chelsea Londyn. Dziesiątki lat tuszowania skandali. I tak w KK też są pedofile i afery, ale tak jak wszędzie niestety. KK musi się oczyścić, ale inne grupy tak samo, również z tuszowania, bo w skandale w Anglii były zaangażowane całe dyrekcje klubów. 

Do tego co pokazał film Sekielskich,  pokazani tam księdza byli współpracownikami SB, współpracowali w zniszczeniu KK. Brak lustracji w Polsce odbija się nam mocną czkawką. 

W KK pedofilia jest potępiana, jest to jeden z najcięższych  grzechów. Jak widać w paradach w Pradze,środowiska pedofilskie, moga sobie oficjalnie manifestować co im się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

to jak z sexem, jak nie uprawiałeś to nie wiesz co straciłeś. 

Ale ja w weselach bralem udzial wielokrotnie ale nie jako pan mlody. Z perspektywy goscia oceniam wesele jako bez sensu:) jakbym mial to wszystko organizowac to jeszcze gorzej:)

17 minut temu, Koelner napisał:

coraz bardziej jesteś dla mnie ewenementem, jesteś zagorzałym katolikiem a nie zrobiłeś wesela

A co ma jedno do drugiego?:) 

18 minut temu, Koelner napisał:

rozumiem że pisałeś o swoich bezpośrednich relacjach z bogiem ale jeśli się hajtnąłeś tylko dlatego bo on tak chciał to wygrałeś całkowicie na tym forum wpadłeś totalnie na biało 

Oczywiscie ze jako wierzacy katolik ktory wierzy ze ma wolna wole hajtnalem sie TYLKO DLATEGO BO ON TAK CHCIAL:) i to ja niby jestem ewenementem:)

34 minuty temu, josephnba napisał:

A teraz porównujesz homoseksualizm z kaziroctwem?

Co następne? Zoofilia? Pedofilia? 

Dlaczego " porownuje"? Dlaczego rodzenstwo nie moze byc zwiazkiem partnerskim? Przeciez zwiazek partnerski nie wymusza wspolzycia. I rodzenstwo moze wspolzyc bez zwiazku partnerskuego. Dlaczego dwoch niespokrewnionych gejow ma miec wieksze przywileje niz dwoch zyjacych przez wiele lat razem braci? 

Dzieci i zwierzeta nie maja pelnej zdolnosci do czynnosci prawnych wiec nie rozumiem czemu zmieniasz temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał:

Czy Ty mnie wlasnie zapytales o to co jest fajnego w jedzeniu, piciu, zabawie i tancu?

Nie wiem jak Ci odpowiedziec na to pytanie lol.

Nie. Zapytalem w czym jedzenie, picie , zabawa i taniec na weselu ktore sam organizuje jest lepsze od innych zabaw ktore wymagaja znacznie mniej planowania, zachodu, organizacji czy wkladu wlasnego w inwestycje ktora moze sie nie zwrocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fluber napisał:

Ale ja w weselach bralem udzial wielokrotnie ale nie jako pan mlody. Z perspektywy goscia oceniam wesele jako bez sensu:) jakbym mial to wszystko organizowac to jeszcze gorzej:)

 

czyli jesteś w dodatku leniem, teraz coraz bardziej rozumiem elektorat PiSu :)

13 minut temu, julekstep napisał:

Czy Ty mnie wlasnie zapytales o to co jest fajnego w jedzeniu, piciu, zabawie i tancu?

Nie wiem jak Ci odpowiedziec na to pytanie lol.

nameoftherose2.jpg

widocznie lepiej u kogoś się bawić niż samemu to wszystko organizować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Nie. Zapytalem w czym jedzenie, picie , zabawa i taniec na weselu ktore sam organizuje jest lepsze od innych zabaw ktore wymagaja znacznie mniej planowania, zachodu, organizacji czy wkladu wlasnego w inwestycje ktora moze sie nie zwrocic.

Bo:

- sam wybierasz to jedzenie, picie, zabawy i muzyke do tancow

- sam wybierasz ludzi z ktorymi bedziesz to robil

+ Twoja egoistyczna postawa pokazuje, ze powinny byc malzenskie przywileje zalezne od hucznosci wesela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, quevas napisał:

oburzenie dotyczy procederu ukrywania jej sprawców przez Kościół, a nie samego faktu występowania takich przestępstw w obrębie kleru czy inspiracji które do tego doprowadziły

 

uważam, że księża również powinni przestać się z tym ukrywać i zacząć paradować

Oburzenie powinno towarzyszyć takim praktyką. 

Część przedstawicieli KK ukrywała pedofilię niektórych księży. Niemniej w innych grupach, np. sferach piłkarskich w Anglii, na podobną lub większą skalę część środowiska ukrywała takie same przypadki we własnym szeregu, itd. Wkurzające jest stygmatyzowanie KK jako jedynego środowiska gdzie takie rzeczy się dzieją. Niestety nie jest tak prosto. Sfery sportowe czy show biznesu mogą się pierwsze uderzyć w pierś. 

9 minut temu, Koelner napisał:

czyli jesteś w dodatku leniem, teraz coraz bardziej rozumiem elektorat PiSu :)

akurat elektorat PIS to raczej lubi wesela, zresztą podobnie jak i PO. Na lewicy może być z tym inaczej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał:

Bo nam nie wystarczy na ulgi podatkowe. Ja nie mam nic do takuej milosci ale mam problem kiedy mam jako podatnik sie do ich milosci dokladac:)

Jak 100 osób chce tylko ulgę podatkową, to równie dobrze może zawrzeć 20 związków po 5 osób jak i 50 związków po 2 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, quevas napisał:

nie tyle jedynego, co sugerującego boski patronat nad własną działalnością, więc automatycznie narzucającego sobie konieczność dotrzymania najwyższych standardów moralności, a zatem prowokującego większą krytykę wobec siebie na okoliczność ich niedotrzymania niż inne środowiska, którego na konotacje z Bogiem się nie powołują

To albo oceniamy KK jak wszystkich  albo jako jedyny i prawdziwy twór Pana Boga. Ja oceniam jako ten drugi więc tym bardziej mnie to wkurza jeżeli coś się złego dzieje w Kościele. Niemniej dla kogoś z zewnątrz to powinno być bez większej różnicy czy to w KK czy w jakiejś lidze. Każda społeczność ma jakiś kodeks moralny,  choćby podstawowych zachować. Ochrona dzieci przed pedofilią jest jak najbardziej wśród podstawowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, bulls2006 napisał:

 

akurat elektorat PIS to raczej lubi wesela, zresztą podobnie jak i PO. Na lewicy może być z tym inaczej. 

może masz rację ale byłem ostatnio na weselu gdzie był ślub kościelny i też była klasa. byłem na tylko trzech zagranicznych weselach i uważam że nasze są najlepsze , powinniśmy to podtrzymywać. no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wolę bardziej kameralne imprezy (wyjątek to festiwale), muzycznie też wesela mi nie leżą, tańczyć zwyczajnie nie lubię, chyba tylko zmywania nie lubię bardziej (a jako pan młody nie mógłbym tego unikać)

 

Każdy ma swoje powody

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał:

Bo:

- sam wybierasz to jedzenie, picie, zabawy i muzyke do tancow

- sam wybierasz ludzi z ktorymi bedziesz to robil

 

Yyyy, a to musze robic wesele zeby wybrac co zjem, czego sie napije albo jakiej muzyki poslucham?

Znaczy sie ze na co dzien Ci nie wolno?

2 godziny temu, Koelner napisał:

czyli jesteś w dodatku leniem, teraz coraz bardziej rozumiem elektorat PiSu :)

Jak mowi stare chinskie przyslowie: "Lepiej byc leniem niz idiota":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.