Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Koelner napisał:

We Francji 96% związków partnerskich to pary mieszane więc jak najbardziej trafne zdjęcie. A jeszcze przed chwilą zarzucaliście platformersom manipulacje a fluber robi to samo, nie ładnie. 

samotna matka ma więcej przywilejów i kasę przeznaczoną lepiej wydać na wkład własny lub wykończenie mieszkanie niż na wódę,  kotleta i orkiestrę, taka dojrzałość życiowa .

Czy platforma postuluje otwarcie polskiego prawa na legalizacje zwiazkow tej samej plci czy tez nie?:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

kasę przeznaczoną lepiej wydać na wkład własny lub wykończenie mieszkanie niż na wódę,  kotleta i orkiestrę, taka dojrzałość życiowa .

Nie zrobic fajnej biby, ktora i tak sie +/- zwraca z "kopert". Jaka to dojrzalosc?

Wesela sa cool a kto z nich rezygnuje to ciul.

Na prawo na lewo w gore i dol BEC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Niby z jakich?:) 

O to już pytaj te osoby.

Każdy ma swoje powody i w demokracji kazdyy ma do tego prawo

 

Są oczywiście też pary jednopłciowe które ślubu z wiadomych powodów nie mogą brać, więc związek partnerski jest kompromisem

Nie każdemu pasuje w 100% i to czyni go dobrym rozwiązaniem, podobnie jak obecnie istniejącą ustawa aborcyjna

Piszesz duz o demokracji, ale zawsze tak kręcisz żeby to była twoja demokracja

@julekstep jestem ciulem!

Budowałem dom i wolałem 50kk wydać na takie duperele jak cegły, zaprawę i architekta

Nie tańczyłem z otoczeniu 150 ludzi ale mam 150m²

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

O to już pytaj te osoby.

Każdy ma swoje powody i w demokracji kazdyy ma do tego prawo

 

Są oczywiście też pary jednopłciowe które ślubu z wiadomych powodów nie mogą brać, więc związek partnerski jest kompromisem

Nie każdemu pasuje w 100% i to czyni go dobrym rozwiązaniem, podobnie jak obecnie istniejącą ustawa aborcyjna

Piszesz duz o demokracji, ale zawsze tak kręcisz żeby to była twoja demokracja

Ja nie wiem czym mialby sie roznic slub od zwiazku partnerskiego poza tym ze nazwa wiec serio pytam. Nawet poczytalem o tych koelnerowych francuzach gdzie za glowny powod podaja ze nie biora slubu bo sie boja rozwodu:)

Jezeli wiekszosc poprze zwiazki partnerskie osob homoseksualnych to nie bede wrzeszczal o koncu demokracji i to po prostu zaakceptuje:)

18 minut temu, julekstep napisał:

Nie zrobic fajnej biby, ktora i tak sie +/- zwraca z "kopert". Jaka to dojrzalosc?

Wesela sa cool a kto z nich rezygnuje to ciul.

Na prawo na lewo w gore i dol BEC.

Ja nie mialem wesela i finansowo duzo na tym zyskalem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, julekstep napisał:

Nie zrobic fajnej biby, ktora i tak sie +/- zwraca z "kopert". Jaka to dojrzalosc?

Wesela sa cool a kto z nich rezygnuje to ciul.

Na prawo na lewo w gore i dol BEC.

Julek mi nie musisz tego pisać , ja robiłem ale rozumiem osoby jak maja inna sytuacje finansowa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

zawsze możesz iść do kebaba albo do dobrej knajpy ale masz możliwość wyboru, Ty chcesz ludziom ustawiać życie a ja chcę żeby mieli wybór, rozumiesz?

Ale czemu tylko między małżeństwem, a związkiem partnerskim? Proponuję związki półpartnerskie, ćwierćpartnerskie, jednostronne, na odległość itd.:)

Na czym miałaby polegać różnica między legalnym związkiem partnerskim, a legalnym cywilnym małżeństwem? Bo jak mają się różnić tylko nazwą, to co to za wybór? A argumenty w stylu "nie chcę robić wesela", albo "nie chcę potem brać rozwodu" to nie są argumenty tylko żarty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Sebastian napisał:

To ma być tak, że maja być wszystkie przywileje a żadnych obowiązków :) 

W wielkiej brytanii nie ma zadnych roznic miedzy zwiazkiem partnerskim a malzenstwem, w niemczech tak samo ( oczywiscie poza nazwa). Wiec to jest wylacznie furtka dla legalizacji homozwiazkow a nie zadna mozliwosc wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

Wiec to jest wylacznie furtka dla legalizacji homozwiazkow a nie zadna mozliwosc wyboru.

Więc tu cię jednak boli

Co ci przekadza legalizacja związku dwóch osób? Nawet tej samej płci? Nie chcą i nie mogą brać ślubów, ale chcą legalizować swoje związki

Co w tym złego? To ich życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, josephnba napisał:

Więc tu cię jednak boli

Co ci przekadza legalizacja związku dwóch osób? Nawet tej samej płci? Nie chcą i nie mogą brać ślubów, ale chcą legalizować swoje związki

Co w tym złego? To ich życie

A co w tym zlego zebym zalegalizowal zwiazek z moja siostra? Albo z 5 osobami?  Na raz. Albo osobno?

Skoro to ich zycie to niech nie mieszaja do tego panstwa.

26 minut temu, julekstep napisał:

W sumie lepsze dwa homosie* z weselem niz chlopak dziewczyna (normalna rodzina!) bez.

gorzka wodka gorzka wodka tralalala

Ale co jest takiego fajnego w weselu?:) chcialbym wiedziec co stracilem. U mnie byl obiad po slubie, zaprosilismy najblizsza rodzine, jakies 20 osob, posiedzielismy ze 6 godzin, troche zjedlismy, troche wypilismy i o 22 wszyscy byli w domach. Bardzo milo wspominam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.