Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, julekstep napisał:

tak więc oba magazyny wydają się wspierać najbardziej dyskryminowaną obecnie mniejszość w Polsce (szeroko pojętych pracowników KK). To powinno chyba zadowolić tzw. 'lewicową wrażliwość'? 

pracownicy KK reprezentują większość w Polsce , nie manipuluj jak Kaczyński z lotami Tuska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał:

pracownicy KK reprezentują większość w Polsce , nie manipuluj jak Kaczyński z lotami Tuska.

Nie wiem kogo reprezentuja (mnie np nie), ale wiem ze to o ksiezach mozna codziennie poczytac na mainstreamowych portalach: 'czarna mafia', 'pedofile', 'mafia w sukienkach' i o tym jak to dane osoby ich nienawidza. To wszystko w codziennie dostepnym mainstreamie a nie na jakichs niszowych, prawicowych portalach, ktore poza Delta odwiedzaja dziennie ze 3 inne osoby.

Aha - nie moga tez brac slubow i adoptowac dzieci (i wg nich to nie wybor a powolanie, wiec pewnie sie z tym urodzili).

 

Chociaz po namysle stwierdzam, ze jednak osoby nienarodzone sa jeszcze bardziej dyskryminowana mniejszoscia. Nie dosc, ze w okreslonych przypadkach mozna je zabic, to jeszcze czesc kawiorowej lewicy o kolonialnej mentalnosci walczy o usankcjonowanie miedzy nimi a ich matkami relacji Pan-niewolnik ('moje cialo, moja sprawa' - czyt. 'moge z Toba zrobic co zechce'). Straszny ciemnogrod.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dyskryminowaniu KK Twoim zdaniem to chyba nie mamy o czym dyskutować. W sensie mamy tak różne punkt widzenia, że zaraz to się pewnie przerodzi w mniejsze lub większe wzajemne obrażanie, taki obraz większości dyskusji w internecie.

W sumie jednak jestem wdzięczny, bo trochę przebijacie moja bańkę poglądowa, bo nie znam wyborców PiS i chyba pierwszy raz spotykam się z tekstem, że KK może być w Polsce dyskryminowany. Ciekawe doświadczenie w porównaniu do codzienności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lucas napisał:

Przy dyskryminowaniu KK Twoim zdaniem to chyba nie mamy o czym dyskutować. W sensie mamy tak różne punkt widzenia, że zaraz to się pewnie przerodzi w mniejsze lub większe wzajemne obrażanie, taki obraz większości dyskusji w internecie.

W sumie jednak jestem wdzięczny, bo trochę przebijacie moja bańkę poglądowa, bo nie znam wyborców PiS i chyba pierwszy raz spotykam się z tekstem, że KK może być w Polsce dyskryminowany. Ciekawe doświadczenie w porównaniu do codzienności. 

https://fakty.interia.pl/polska/news-kard-dziwisz-abp-jedraszewski-przewodzi-w-walce-o-wartosci-m,nId,3145067

Pierwszy link po wygooglowaniu 'Jedraszewski'. Zapraszam do sekcji komentarzy po wiecej ciekawych doswiadczen (juz trzeci komentarz mowi o 'czarno-sukienkowych dewiantach'). Takich linkow jest w internetach miliony.

Skala nienawisci wobec pracownikow KK jest nieporownywalna z - przykladowo - skala nienawisci wobec osob LGBT (juz nie mowiac o tym, ze Ci drudzy dostaja milion akcji afirmacyjnych z kazdej strony).

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał:

Nie wiem kogo reprezentuja (mnie np nie), ale wiem ze to o ksiezach mozna codziennie poczytac na mainstreamowych portalach: 'czarna mafia', 'pedofile', 'mafia w sukienkach' i o tym jak to dane osoby ich nienawidza. To wszystko w codziennie dostepnym mainstreamie a nie na jakichs niszowych, prawicowych portalach, ktore poza Delta odwiedzaja dziennie ze 3 inne osoby.

jakich mainstreamowych ? na tym polega wolność , że prywatne tv czy portale mogą sobie pisać co chcą, wszystkie publiczne media są na sznurku KK a Ty piszesz jakby obecnie KK był pochowany po katakumbach i jaskiniach jak za Nerona.

 

12 minut temu, julekstep napisał:

- nie moga tez brac slubow i adoptowac dzieci (i wg nich to nie wybor a powolanie, wiec pewnie sie z tym urodzili).

mogą tylko tego nie robią

 

12 minut temu, julekstep napisał:

Chociaz po namysle stwierdzam, ze jednak osoby nienarodzone sa jeszcze bardziej dyskryminowana mniejszoscia. Nie dosc, ze w okreslonych przypadkach mozna je zabic, to jeszcze czesc kawiorowej lewicy o kolonialnej mentalnosci walczy o usankcjonowanie miedzy nimi a ich matkami relacji Pan-niewolnik ('moje cialo, moja sprawa' - czyt. 'moge z Toba zrobic co zechce'). Straszny ciemnogrod.

to nie jest ciemnogród tylko eugenika, która istnieje od zarania dziejów. przed chrześcijaństwem u germańskich poganów czy greków pozostawiono w lesie lub zrzucano ze skarby chore dzieci lub gdy orzeczono ,że jest za dużo osób do wyżywienia a za mało jest żywności.

ogólnie guru lewicowe uważa, że jest za dużo ludzi na świecie.

 

3 minuty temu, julekstep napisał:

Skala nienawisci wobec pracownikow KK jest nieporownywalna z - przykladowo - skala nienawisci wobec osob LGBT (juz nie mowiac o tym, ze Ci drudzy dostaja milion akcji afirmacyjnych z kazdej strony).

całe szczęście, że te ruchy lewicowe się pojawiały od XVII/XVIII wieku i dalej istnieją. świat skonstruowany przez Kościół daleko odbiega od mojej wizji szczęśliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lucas napisał:

Przy dyskryminowaniu KK Twoim zdaniem to chyba nie mamy o czym dyskutować. W sensie mamy tak różne punkt widzenia, że zaraz to się pewnie przerodzi w mniejsze lub większe wzajemne obrażanie

Dlaczego?jezeli racja jest po Twojej stronie to na pewno przedstawisz konstruktywna krytyke naszych pogladow i racjonalnymi argumentami o wysokiej wartosci merytorycznej przekonasz nas do swojego punktu widzenia.

Przekonaj nas dlaczego warto glosowac na Razem, dlaczego nalezy dopuscic aborcje, dlaczego sluszne jest Twoim zdaniem podanie jedraszewskiego do sadu?

3 minuty temu, Koelner napisał:

 

mogą tylko tego nie robią

Dokladnie jak homoseksualisci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Koelner napisał:

jakich mainstreamowych ? na tym polega wolność , że prywatne tv czy portale mogą sobie pisać co chcą, wszystkie publiczne media są na sznurku KK a Ty piszesz jakby obecnie KK był pochowany po katakumbach i jaskiniach jak za Nerona.

Dla mnie liczy sie efekt. Obecnie jest przyzwolenie spoleczne na tyranie kosciola. Przykladowe tyranie LGBT to mocne faux pas, ktore moze tyrajacego sporo kosztowac.

Jak masz w pracy jakas strone social networkingowa to polecam eksperyment:

w najbardziej poczytnym artykule daj komentarz 'homoseksualisci to pedofile', popros jakiegos kolege o napisanie komentarza 'ksieza to pedofile' i sprawdz ktorego pierwszego zwolnia. Nie zapomnij sie tu podzielic wynikami!

 

15 minut temu, Koelner napisał:

to nie jest ciemnogród tylko eugenika, która istnieje od zarania dziejów. przed chrześcijaństwem u germańskich poganów czy greków pozostawiono w lesie lub zrzucano ze skarby chore dzieci lub gdy orzeczono ,że jest za dużo osób do wyżywienia a za mało jest żywności.

ogólnie guru lewicowe uważa, że jest za dużo ludzi na świecie

I chce ten problem rozwiazac eliminujac tych najslabszych i bezbronnych. Lewicowo w pyte!

17 minut temu, Koelner napisał:

całe szczęście, że te ruchy lewicowe się pojawiały od XVII/XVIII wieku i dalej istnieją. świat skonstruowany przez Kościół daleko odbiega od mojej wizji szczęśliwości.

Nie wiem do czego odnosil sie ten fragment (bo wiekszosc akcji afirmacyjnych LGBT organizuja kapitalistyczne korpo a nie zadne ruchy lewicowe). Moze po prostu chciales sie z nami podzielic swoim przepisem na szczescie? To mile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lucas napisał:

Ale ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać do głosowania na Razem. To u mnie opcja pt. najmniejsze zło. 

A z telefonu w podróży ciężko się dyskutuje

To dlaczego nie chcesz skonfrontować swoich poglądów z ludźmi o odmiennym zdaniu?:) Na przykład jak już nie będziesz na telefonie w podróży:)

Ponadto pal licho Razem, ja bardzo bym chciał się dowiedzieć, jak uzasadniasz to, że abp Jędraszewski powinien stanąć Twoim zdaniem przed sądem za słowa o zarazie?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem podchodzi to pod mowę nienawiści. Biorąc pod uwagę wydarzenia z Białegostoku powinniśmy być wyczuleni na tego typu wypowiedzi. 

Inb4 to działa w dwie strony, więc ta regularnie przytaczana przez TVP wypowiedź o wymarciu wyborców PiS również pod to podchodzi. 

Co do początku Twojej wypowiedzi to po prostu wątpię, żeby przy tak skrajnie różnych stanowiskach wyjściowych coś to zmieniło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

Dla mnie liczy sie efekt. Obecnie jest przyzwolenie spoleczne na tyranie kosciola. Przykladowe tyranie LGBT to mocne faux pas, ktore moze tyrajacego sporo kosztowac.

 

nie bardzo. w rozmach może w pracy czy z ludźmi wyżej wykształconymi to faktycznie jest skręt w lewo ale mój znajomy pracując na budowie ma same od chłopaków opinie prawicowe.

teraz wyobraź sobie, że nie ma tych ruchów lewicowych w Polsce.

15 minut temu, julekstep napisał:

I chce ten problem rozwiazac eliminujac tych najslabszych i bezbronnych. Lewicowo w pyte!

nie dają nakazu eliminacji tylko dają wybór.

15 minut temu, julekstep napisał:

Nie wiem do czego odnosil sie ten fragment (bo wiekszosc akcji afirmacyjnych LGBT organizuja kapitalistyczne korpo a nie zadne ruchy lewicowe). Moze po prostu chciales sie z nami podzielic swoim przepisem na szczescie? To mile.

ruchy lewicowe po to aby był pluralizm , dla mnie świat zbudowany przez Winnickiego lub Biedronia jest nie do zaakceptowania i nie byłbym w nim szczęśliwy ale niech będzie jakaś ściana i beton aby móc dokonać analizy i wyboru.

osoba o poglądach prawicowych się wkurwia że są robione marsze LGBT , blokuje się ulice  a o lewicowych że blokuje mu się trasę jak przechodzą pielgrzymki czy w boże ciało. i niech będzie taki wybór.

 

jeśli chodzi o eskalację tych dyskusji polecam film Hakowanie Świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Co do początku Twojej wypowiedzi to po prostu wątpię, żeby przy tak skrajnie różnych stanowiskach wyjściowych coś to zmieniło :P

 

Pociesze Cie. Prawie 1400 stron w tym temacie nic nie zmienilo. Ot kolejny sposob na wesole marnowanie czasu :) Po prostu gadke LBJ vs Kobe zmieniasz na Kaczynski vs Tusk (i czasem pojawia sie rolsi typu Zandberg czy Korwin :P)

1 minutę temu, Koelner napisał:

nie dają nakazu eliminacji tylko dają wybór.

nie eliminowanemu

2 minuty temu, Koelner napisał:

nie bardzo. w rozmach może w pracy czy z ludźmi wyżej wykształconymi to faktycznie jest skręt w lewo ale mój znajomy pracując na budowie ma same od chłopaków opinie prawicowe.

Czyli kolejny raz klasa robotnicza i jej postulaty sa wyciszane przez burzuazje.

Przydalaby sie jakis ruch lewicowy, zeby z tym zawalczyc....oh wait.

6 minut temu, Koelner napisał:

dla mnie świat zbudowany przez Winnickiego lub Biedronia jest nie do zaakceptowania i nie byłbym w nim szczęśliwy

No to git. Zyjesz w rzeczywistosci ksztaltowanej przez Jarka i Donalda. Raduj sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Lucas napisał:

Moim zdaniem podchodzi to pod mowę nienawiści.

 

Ale czy mógłbyś to jakoś uzasadnić? W jaki sposób ta wypowiedź:

Cytat

Czerwona zaraza już po naszej ziemi całe szczęście nie chodzi, co wcale nie znaczy, że nie ma nowej, która chce opanować nasze dusze, serca i umysły. Nie marksistowska, bolszewicka, ale zrodzona z tego samego ducha, neomarksistowska. Nie czerwona, ale tęczowa 

dotyczy tego artykułu kodeksu karnego?

Cytat

Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch

Jak oceniłbyś wypowiedź tego duchownego przed głosowaniem jednego z czytań ustawy o związkach partnerskich w parlamencie. Czy to tez mowa nienawiści?

Cytat

 

Nie bądźmy naiwnymi. (…) Jest to destrukcyjny projekt wymierzony w Boży plan. Nie jest to zatem tylko projekt ustawodawczy (projekt ustawy to tylko narzędzie). Jest to działanie ojca kłamstwa, który pragnie oszukać i zmącić umysły dzieci Bożych. (…) W tych działaniach musimy dostrzec zazdrość diabła, przez którego wszedł grzech na świat i który pragnie zniszczyć obraz Boga w człowieku: w mężczyźnie i kobiecie, stworzonych przez Boga i którym to zostało polecone, aby wzrastali i rozmnażali się. Wołajmy zatem do Boga, aby zesłał swojego Ducha na parlamentarzystów, którzy będą głosować. Aby nie oddawali głosu kierując się błędem lub koniunkturą, lecz aby głosowali kierując się prawem naturalnym i prawem Bożym

29 minut temu, Lucas napisał:

 

Co do początku Twojej wypowiedzi to po prostu wątpię, żeby przy tak skrajnie różnych stanowiskach wyjściowych coś to zmieniło :P

 


 

Skoro jesteś zupełnie po przeciwnej stronie, to powinieneś z łatwością wyjaśnić błędy w moim rozumowaniu, prawda?:)

21 minut temu, Koelner napisał:

 

osoba o poglądach prawicowych się wkurwia że są robione marsze LGBT , blokuje się ulice  a o lewicowych że blokuje mu się trasę jak przechodzą pielgrzymki czy w boże ciało. i niech będzie taki wybór.

Osoby o poglądach katolickich się denerwują głównie dlatego, że na tych marszach drwi się z wiary katolickiej. Tutaj płocka Matka Boska Tęczochowska:

 Ja nie zauważyłem na żadnej pielgrzymce, w której uczestniczyłem obrażania społeczności LGBT.

Jak te Marsze Równości chcą chodzić, w porządku, tylko niech nikogo przy tym nie obrażają.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał:

https://sport.dziennik.pl/boks/artykuly/404576,marcin-rozalski-jestem-satanista-nie-pochwalam-kosciola-i-biblii.html

Miałeś już okazję przeczytać "Czuwanie pod rzeźnią świń w Kutnie"?:)

https://krytykapolityczna.pl/kraj/czuwanie-pod-rzeznia-swin-w-kutnie/

@quevas

Najnowszy sondaż:

PIS 44,9%

KO 26,9%

Lewica 14,9%

Koalicja Polska (Kukiz + PSL) 9,3%

Rozal, którego znam i szanuję, nie ma racji

W tym marszu szło mnóstwo ludzi z Płocka, sam znam przynajmniej 30 osób które za pośrednictwem mediów o tym informowało a na zdjęciach widziałem kolejne X osób które znam z widzenia

Generalnie to był chyba najbardziej spokojny marsz równości w ostatnich latach. Chyba tylko dwie osoby aresztowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

 

W tym marszu szło mnóstwo ludzi z Płocka, sam znam przynajmniej 30 osób które za pośrednictwem mediów o tym informowało a na zdjęciach widziałem kolejne X osób które znam z widzenia

W sensie, że znasz przynajmniej 30 osób z Płocka? Czy z Warszawy?

Sporo też było etatowych działaczy KOD-u i myślę, że stąd wypowiedź Różalskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** jebać veganizm!

Mam dość! Wszędzie gdzie nie wejdę nawet ostatnio w KFC vege menu!

pi****le idę zajebac świnię

Teraz, fluber napisał:

W sensie, że znasz przynajmniej 30 osób z Płocka? Czy z Warszawy?

Sporo też było etatowych działaczy KOD-u i myślę, że stąd wypowiedź Różalskiego

W sensie że zadajesz debilne pytanie wiedząc że pochodzę z Płocka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, julekstep napisał:

Czyli kolejny raz klasa robotnicza i jej postulaty sa wyciszane przez burzuazje.

Przydalaby sie jakis ruch lewicowy, zeby z tym zawalczyc....oh wait.

chyba nie trzeba, patrząc na posty w tym temacie to przeważają osoby o poglądach prawicowych.

reprezentujecie klasę robotniczą ? czy studenci marudy ?

33 minuty temu, fluber napisał:

Osoby o poglądach katolickich się denerwują głównie dlatego, że na tych marszach drwi się z wiary katolickiej. Tutaj płocka Matka Boska Tęczochowska:

 Ja nie zauważyłem na żadnej pielgrzymce, w której uczestniczyłem obrażania społeczności LGBT.

Jak te Marsze Równości chcą chodzić, w porządku, tylko niech nikogo przy tym nie obrażają.

a co jest obrazą w tym zdjęciu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał:

A to przepraszam

Nie szkodzi, prawie cała moja rodzina pochodzi z Sierpca, więc mamy korzenie prawie w tym samym miejscu:)

Pamiętam, jak w 1997 byłem w płockim ZOO zaraz po powodzi:)

6 minut temu, Koelner napisał:

chyba nie trzeba, patrząc na posty w tym temacie to przeważają osoby o poglądach prawicowych.

reprezentujecie klasę robotniczą ? czy studenci marudy ?

 

Jesteśmy na forum fanów klasy robotniczej, a konkretnie koszykarzy NBA:)

6 minut temu, Koelner napisał:

 

a co jest obrazą w tym zdjęciu ?

Mam przeczucie, że wiesz:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.