Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, quevas napisał:

Redbad Klynstra, aktor, "wyznał, że w młodości był ofiarą pedofili", ostatnio stracił pracę za agresję werbalną wobec środowiska LGBT

Sławomir Świerzyński, piosenkarz discopolowy, "jak przekonuje, w dzieciństwie był molestowany seksualnie", ostatnio spotyka się z bojkotem i nie może przeprowadzić swoich występów w niektórych miejscowościach w Polsce, co jest pokłosiem jego homofobicznych wypowiedzi i deklaracji

czyżby zachowania homofobiczne były pokłosiem głębokiej psychozy na tle  doznanej seksualnej krzywdy ?

to może lepiej skierować swe niezawodne kroki do lekarza zamiast na scenę, ambonę albo z kamieniami na ulicę ?

 

Tak samo ofiary z filmu Sekielskiego zamiast do filmu powinny się wybrać do lekarza, co? Bo jak wiadomo pedofile są tylko w sutannach, a orientacja homoseksualna w żaden sposób nie wpływa na skłonności pedofilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Sebastian napisał:

Przecież chłopak Ci pokazał, że jak się chce to można znaleźć najgłupsze "przyczyny" 

Przecież ja sie nabijam z głupich przyczyn, więc jaki sens maja kolejne

28 minut temu, RappaR napisał:

 Problemem nie jest dostęp do broni, a ludzie decydujący się na zabijanie innych. 

Problemem jest i dostęp do broni i ludzie decydujący się na zabijanie innych bo im wiecej jednego i drugiego tym wiecej ofiar.

Wiec skoro w USA jest dużo chętnych na zabijanie to trzeba bym im tą możliwośc ograniczać, bardziej niż w innych krajach

W krajach gdzie kultura inna i chętnych na zabijanie mniej, można dostęp do broni ułatwiać.

 

 

 

Wyobraźmy sobie ze mamy jakaś szkołe ze stołówką i z obiadami, na skuitek takiego a nie innego dryfu subkultury w szkole dzieciaki sie tną w przerwach nożami ze stołówki.

Jaka byłaby reakcja? Ano zabrano by ze stołówki noze, a jeśli dzieciaki zaczełyby sie dźgać widelcami, usunięto by widelce i zastąpiono jakimiś z miękkiego plastiku, nie trzeba by debat ogólnoświatowych, jedna z drugą Pani wychowawczyni i dyrektor by wystarczyli by ogarnąc temat

Praktycznie w identycznej sytuacji w USA zwolennicy broni nagle zwariowali, ich propozycje to "strefy wolne od noży", albo uzbrojenie w noze kazdego ucznia by sie mógł bronić, albo moze zakazano by gier komputerowych w których uzywa sie noży - czyż to nie kretynizm? Ze w prostej sytuacja nagle wszyscy zgłupieli i nie przyjmują do wiadomosci oczywistej recepty?

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, darkonza napisał:

Przecież ja sie nabijam z głupich przyczyn, więc jaki sens maja kolejne

Zwyczajnie kolega swoim postem poparł Cię. Nie każda odpowiedź musi być polemiką  :) 

24 minuty temu, darkonza napisał:

Problemem jest i dostęp do broni i ludzie decydujący się na zabijanie innych bo im wiecej jednego i drugiego tym wiecej ofiar.

Wiec skoro w USA jest dużo chętnych na zabijanie to trzeba bym im tą możliwośc ograniczać, bardziej niż w innych krajach

W krajach gdzie kultura inna i chętnych na zabijanie mniej, można dostęp do broni ułatwiać.

Większość masowych strzelanin w USA wydarza się w "strefach wolnych od broni"  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, RappaR napisał:

Problemem nie jest dostęp do broni, a ludzie decydujący się na zabijanie innych. 

Problemem jest dostęp do broni dla ludzi, którzy będą robić za ruchome tarcze. Jak ktoś chce postrzelać do ludzi to broń znajdzie i pójdzie tam gdzie go kara nie spotka - w miejsce gdzie większość ludzi prawdopodobnie nie ma broni i będzie strzelał dopóki mu starczy celów i amunicji. 

Gdyby poszedł w miejsce gdzie będą inni uzbrojeni ludzie to będzie strzelał dopóki nie dostanie porcji ołowiu w czaszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, darkonza napisał:

 

  

 Wyobraźmy sobie ze mamy jakaś szkołe ze stołówką i z obiadami, na skuitek takiego a nie innego dryfu subkultury w szkole dzieciaki sie tną w przerwach nożami ze stołówki.

Jaka byłaby reakcja? Ano zabrano by ze stołówki noze, a jeśli dzieciaki zaczełyby sie dźgać widelcami, usunięto by widelce i zastąpiono jakimiś z miękkiego plastiku, nie trzeba by debat ogólnoświatowych, jedna z drugą Pani wychowawczyni i dyrektor by wystarczyli by ogarnąc temat

Dzieci na stołówce są łatwe w kontroli. To nie populacja dorosła całego kraju z ogromnym terenem

 

47 minut temu, darkonza napisał:
Godzinę temu, RappaR napisał:

 

Problemem jest i dostęp do broni i ludzie decydujący się na zabijanie innych bo im wiecej jednego i drugiego tym wiecej ofiar.

Wiec skoro w USA jest dużo chętnych na zabijanie to trzeba bym im tą możliwośc ograniczać, bardziej niż w innych krajach

 W krajach gdzie kultura inna i chętnych na zabijanie mniej, można dostęp do broni ułatwiać.

Nie da się tego ograniczyć. Jak chcesz kogoś zabić, to jest mnóstwo możliwości.

7 minut temu, Cardi napisał:
Godzinę temu, RappaR napisał:

 

Problemem jest dostęp do broni dla ludzi, którzy będą robić za ruchome tarcze. Jak ktoś chce postrzelać do ludzi to broń znajdzie i pójdzie tam gdzie go kara nie spotka - w miejsce gdzie większość ludzi prawdopodobnie nie ma broni i będzie strzelał dopóki mu starczy celów i amunicji. 

 Gdyby poszedł w miejsce gdzie będą inni uzbrojeni ludzie to będzie strzelał dopóki nie dostanie porcji ołowiu w czaszkę.

To wystarczy ogarnąć dobry punkt widokowy. Chyba, że Twoją odpowiedzą jest nie tylko posiadanie broni, ale przeszkolenie snajperskie całej populacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

To wystarczy ogarnąć dobry punkt widokowy. Chyba, że Twoją odpowiedzą jest nie tylko posiadanie broni, ale przeszkolenie snajperskie całej populacji.

Twoją odpowiedzią jest przeszkolenie snajperskie randomowego pojeba z bronią.

4 minuty temu, quevas napisał:

czy jest w Polsce jakaś niezależna instytucja, która może zbadać jak

publiczne media oraz media PISowskie zasilane kasą z budżetu państwa fałszują wybory w kraju nad Wisłą ? bo to przecież jasne, że publikacja tego typu kłamstw należy do PISowskiej narracji wedle której islam niszczy Europę i tylko PIS Polskę uchronić może od tragedii

Nasz dziennik nie jest medium publicznym. A w jaki sposób połączyłeś artykuł o szwedzkiej emigracji z fałszowaniem wyborów to chyba tylko Ty wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quevas napisał:

aż takiej władzy nie mam

a inni czytają, oglądają, kupują, lajkują, komentują, a potem wybierają taki rząd jak obecny

Inni jak Ty czytają i oglądają TVN i wybierają taki rząd jak poprzedni. Nie lubię ani Was ani tych obecnych. Taki ustrój, że mamy obaj gówno do gadania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

mnie nie przeszkadza, że ludzie wybierają taki rząd czy inny

przeszkadza mi, że podejmują decyzje polityczne pod wpływem kłamstwa

nie "innej intepretacji", "odmiennej opinii", ale dającego się wychwycić i zweryfikować łgarstwa

Uspokoję Cię, poprzednia ekipa w TVP robiła dokładnie to samo, tylko dla innej opcji politycznej, a dodatkowo wtórował jej TVN. Teraz chociaż jest pluralizm (powiedzmy).

Też mi to nie pasuje, że składam się na coś co jest tubą rządu (dowolnego), dlatego wg mnie powinni to w pizdu sprywatyzować i niech sobie gadają co chcą, albo nazwać to jasno TV Władza i już. 

Ale narracja, że teraz to jest jakaś tragedia do mnie nie trafia, bo tak jest od zawsze, tylko zwrot narracji zmienia się zależnie od wyniku wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quevas napisał:

jakaś tragedia polega na tym, że dziś kłamstwa publicznych mediów widzi nawet taki ślepowron jak ja, a równolegle mam przekonanie, że kupuje je znaczna część elektoratu rządzącej partii

Oraz na tym, że 4-8 lat temu było podobnie, ale wtedy nikt dramy nie robił. To mnie chyba bardziej wkurwia od tego co jest obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Możesz podać swój tok rozumowania, jak do tego doszedłeś na podstawie mojej wypowiedzi, bo jestem naprawdę ciekawy.

Mówisz że wystarczy zająć punkt widokowy i pojeb może strzelać, zakładając że jest w stanie (silnego) wzburzenia, lub niepoczytalności (kto normalny idzie na strzelnicę z żywymi celami?) to raczej ciężko by mu było strzelać do ludzi z tego punktu widokowego bez przeszkolenia?

1 minutę temu, quevas napisał:

gdyby było podobnie, to o Amber Gold i paru innych aferach nigdy byśmy się nie dowiedzieli z mediów publicznych

ewentualnie byśmy się dowiedzieli, ale nie jako o aferach

A jesteś pewny, że mówili o każdej z nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, quevas napisał:

Inaczej, według mnie poprzedni obóz kradł z większą pompą, pewnie dlatego że miał większe umiejętności, obecny nie potrafi kraść tak dobrze jak poprzedni, więc te "afery" są jakby bardziej żenujące, no i jednak skala jest mniejsza. Miałem na myśli raczej to, czy jesteś pewny że w TVP za poprzednich rządów też nic nie umykało przypadkiem uwadze? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Cardi napisał:
Godzinę temu, RappaR napisał:

 

Mówisz że wystarczy zająć punkt widokowy i pojeb może strzelać, zakładając że jest w stanie (silnego) wzburzenia, lub niepoczytalności (kto normalny idzie na strzelnicę z żywymi celami?) to raczej ciężko by mu było strzelać do ludzi z tego punktu widokowego bez przeszkolenia?

Czemu? Właśnie po to się zajmuje punkt widokowy, by móc z łatwością celować. Nie wymaga to przeszkolenia snajperskiego, a podstawowe doświadczenie zdobyte na dowolnej strzelnicy w kilka wieczorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Czemu? Właśnie po to się zajmuje punkt widokowy, by móc z łatwością celować. Nie wymaga to przeszkolenia snajperskiego, a podstawowe doświadczenie zdobyte na dowolnej strzelnicy w kilka wieczorów. 

Zakładam że punkt widokowy znajduje się nieco dalej niż metr czy dwa od celu(-ów) i jednak łatwiej jest osobie w stanie, który opisałem wcześniej wejść między ludzi i wymierzać sprawiedliwość z bliższej odległości niż z jakiegoś orlego gniazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.