Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lorak napisał:

sorry, byłem w szoku, że ktoś poza Fluberem próbuje bronić polityków PiS.

Co za fetysz? Bronić polityków PiS. Ogólnie czy w konkretnej sprawie? Jak padają nieraz głupie oskarżenia pod zarzutem kogoś z PiS, to co mam robić?Jako przeciwnik dziadowskiego państwa będę nawet bronił lotów Tuska i Borusewicza. Jak to uregulują prawnie, że nie można tak latać to ok.

@fluber łapię się choć w połowie na symetrystę? Nie pojęte jest dla mnie stawianie jako wzoru Dulkiewicz czy Biedronia jężdzących pod publiczkę rowerem. Już wystarczyło tej kompromitacji jak Prezydent RP latał rejsowymi samolotami za ocean razem z Gienkiem wracającym z Jasła do Czikago. 

2 godziny temu, lorak napisał:

Nie tyle IQ, co bezczelność, brak skrupułów. generalnie większość z nich na badaniach by pewnie wyszła jako osobowość psychotyczna.

Generalnie większość z tego forum na badaniach by pewnie wyszła jako osobowość psychotyczna. Tak sobie można gdybać. 

Pisz po netach jakie to głupki I barany w tym sejmie, którzy nic nie robią a kasują grubą kasę. 

Bądź tym inteligentnym i lepszym, który musi tyrać po 50 godzin tygodniowo, żeby wykręcić te 3300 zł na rękę. I wychodzi na to, że nawet jest się za słabym, żeby być tym głupkiem I baranem. Rozumiem nieraz żeby sobie polepszyć samoocenę I do tego potrzebny jest taki film Vegi. Choć w kinie można sobie poudawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Generalnie większość z tego forum na badaniach by pewnie wyszła jako osobowość psychotyczna. Tak sobie można gdybać. 

nie można, bo po sposobie wypowiedzi już dużo widać. anyway, obudź się: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/seksafera-4-tysiace-tasm-na-nich-marszalek-politycy-i-arcybiskup

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Pisz po netach jakie to głupki I barany w tym sejmie, którzy nic nie robią a kasują grubą kasę. 

znasz ty w ogóle jakiegoś polityka? tak w sensie bliżej niż podanie ręki i zamienienie kilku słów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lorak napisał:

nie można, bo po sposobie wypowiedzi już dużo widać. anyway, obudź się: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/seksafera-4-tysiace-tasm-na-nich-marszalek-politycy-i-arcybiskup

Słyszysz @DeltaCenter? OBUDŹ SIĘ! Tak napisali w INTERNECIE! To na pewno jest prawda!!!

Lol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lorak napisał:

nie można, bo po sposobie wypowiedzi już dużo widać. anyway, obudź się: https://www.planeta.pl/Wiadomosci/Polityka/seksafera-4-tysiace-tasm-na-nich-marszalek-politycy-i-arcybiskup

znasz ty w ogóle jakiegoś polityka? tak w sensie bliżej niż podanie ręki i zamienienie kilku słów?

Na poziomie samorządowym to znam kilku, w tym jednego nieodszłego, który startował na radnego z list PiS-u jeszcze rok temu, a teraz stał się takim fanatycznym antypisowcem na poziomie vasqueza, chyba ty;lko dlatego, że dostał najmniej głosów z całej listy. W rok taka przemiana.

 

Co do tego całego artykułu z planety.pl to chyba wciąż śpisz, bo artykuł jest sprzed czterech miesięcy.

 

a propo, to jak jest z tym bronieniem polityków PiS-u gdy ostatnio wyśmiano Piotrowicza, a teraz okazuje się, że chłopina miał rację. Bronić tu prawdy czy nie?

PS. Myślałem, że to fejk. To jest dopiero umysłowy totalitaryzm.

https://www.irishmirror.ie/sport/soccer/soccer-news/what-rainbow-laces-campaign-you-11574169

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, matek napisał:

Odbiją to sobie. Grześ i spółka mają jeszcze dużo czasu, żeby coś ciekawego wymyślić. 

Od tego miesiaca wychodza pierwsze wyplaty z zerowym pitem dla mlodych a od 1 pazdziernika leca wyplaty 500+ ( a wlasciwie 1500 plus bo z wyrownaniem) i pewnie licza na zastrzyk glosow z tego tytulu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, darkonza napisał:

a może problem leży gdzieś indziej? np. w tym, że mniej więcej 12% populacji popełnia 50% morderstw? jak wytłumaczysz poniższe:

comment_9U4TzRlkmHF9M1kutssW45758WxmFTAL

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, fluber napisał:

Od tego miesiaca wychodza pierwsze wyplaty z zerowym pitem dla mlodych a od 1 pazdziernika leca wyplaty 500+ ( a wlasciwie 1500 plus bo z wyrownaniem) i pewnie licza na zastrzyk glosow z tego tytulu. 

Mogę Ci potwierdzić, że już są wypłaty na pierwsze dziecko za lipiec. Nie wszędzie, ale są. Teraz mi powiedz co ma zrobić samorząd pisowski albo KOalicyjny? Wypłacić od razu i zadowolić ludzi od razu czy może wstrzymać się do października, żeby ludzie dostali większe wyrównanie i wtedy liczyć na jakieś magiczne przepływy elektoratów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lorak napisał:

a może problem leży gdzieś indziej? np. w tym, że mniej więcej 12% populacji popełnia 50% morderstw? jak wytłumaczysz poniższe:

Problem z pewnoscią leży gdzie indziej niz w grach komputerowych  - przecież tylko o to mi chodziło i z tego sie nabijam.

Ty jak rozumiem oskarżasz pogodę, no Twoje prawo, choc obawiam sie że wypadasz gorzej niż Trump oskarzajacy gry i przepraszam ze nie chce mi sie argumentowac a tylko rzucam oszczerstwa.

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, darkonza napisał:

Ty jak rozumiem oskarżasz pogodę, no Twoje prawo, choc obawiam sie że wypadasz gorzej niż Trump oskarzajacy gry i przepraszam ze nie chce mi sie argumentowac a tylko rzucam oszczerstwa.

Przecież chłopak Ci pokazał, że jak się chce to można znaleźć najgłupsze "przyczyny" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, darkonza napisał:

Problem z pewnoscią leży gdzie indziej niz w grach komputerowych  - przecież tylko o to mi chodziło i z tego sie nabijam.

Ty jak rozumiem oskarżasz pogodę, no Twoje prawo, choc obawiam sie że wypadasz gorzej niż Trump oskarzajacy gry i przepraszam ze nie chce mi sie argumentowac a tylko rzucam oszczerstwa.

 

W Polsce możesz legalnie kupić kilka rewolwerów i wystrzelić jeden po drugim ~24 pociski.

Jak dla mnie wystarczająco liberalnie. 
Zabić człowieka, jeśli się chce, jest bardzo łatwo. Problemem nie jest dostęp do broni, a ludzie decydujący się na zabijanie innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.