Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, RappaR napisał:

O k****. 

Afera się zrobiła, bo Kuchciński zrobił z rządowego samolotu taksówkę. Ma pewne przywileje mające mu pomóc w wykonywaniu pracy, a nie wydawać miliony niczym amerykańscy magnaci na odwiedziny rodziny.

Twój najgorszy post. 

Przeciez standardem do tej pory bylo ze najwazniejszs osoby w panstwie ( a marszalek sejmu jest wg prawa > niz premier) w ten sposob uzywaly rzadowych samolotow.

Tylko kuchcinski nie potrafil sie do tego przyznac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Roger napisał:

A jednak.

No i znów winny Tusk ;]

długo badali opinię publiczną , ich zwolennicy jak np fluber post wyżej pokazał, że beton i tak im wybaczy, ale widocznie nie czują się aż tak mocni jak pokazują sondaże dlatego zareagowali na reakcję mniej zdecydowanych oraz centrum , którzy widocznie negatywnie zareagowali.

 

 

Jarosław Kaczyński zaznaczył, że takie same reguły powinny dotyczyć wszystkich i podkreślił, że oczekuje od mediów i opinii publicznej, że zainteresują się nadużyciami Donalda Tuska.

 

image.jpeg.128ddd3ec23d374b4683d2ce3fc1ae0a.jpeg

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Przeciez standardem do tej pory bylo ze najwazniejszs osoby w panstwie ( a marszalek sejmu jest wg prawa > niz premier) w ten sposob uzywaly rzadowych samolotow.

Tylko kuchcinski nie potrafil sie do tego przyznac

Podaj mi coś o lotach Komorowskiego czy Kopacz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Żadnej dymisji nie będzie. 

Ale masz nosa:)

Teraz, RappaR napisał:

Podaj mi coś o lotach Komorowskiego czy Kopacz. 

Komorowski czy duda teraz mieszkaja w warszawie. tusk odbyl prawie 300 lotow z warszawy do domu podczas pelnienia urzedu premiera na przyklad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał:

Standardem jest zachowanie jednej osoby?

 

Bogdan borusewicz odbyl 713 lotow z warszawy do gdanska podczas swojej 6-letniej kadencji wicemarszałka senatu

Przykladow jest wiecej.

Kuchcinski po prostu naduzyl swoich przywilejow. Dobrze ze to zostanie uregulowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DeltaCenter napisał:

Nie pier### Kazmirz. Sam masz pewnie dzieci, więc pewnie wiesz, że 500 zł na potrzeby dziecka, zwłaszcza małe, to wydasz w ciągu 5 dni. Widzę że internetowa gimba narzuciła głupkowatą narrację o pińcet, bombelkach i madkach i nawet dorosłym, dojrzałym się to udzieliło.

 Pisanie o tym, że wszyscy rodzice w Polsce czekają na koniec miesiąca na przelewy jak na jakieś zbawienie, jest kompromitacją. 

Trochę przesadzasz. 500 złotych to jednak dość poważny zastrzyk wspomagający utrzymanie dziecka. Nikt nie mówi, że to ma wystarczyć na całkowite utrzymanie - chociaż pewnie i takie przypadki się zdarzają. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Kuchciński to temat zastępczy, żeby społeczeństwo mogło się onanizować jak to PiS ich dyma na "grosze" gdy w ważniejszych sprawach 90% składu sejmu milczy jednym głosem. 

 

 

Czyli standard w naszym Bantustanie.

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Bogdan borusewicz odbyl 713 lotow z warszawy do gdanska podczas swojej 6-letniej kadencji wicemarszałka senatu

Pytanie, ile z tych lotów było lotami o statusie HEAD a ile zwykłymi rejsowymi? Ile tych lotów było z rodziną, ile tych lotów było z innymi osobami, którym akurat się spieszyło?

Wydaje mi się, że należy porównywać jabłka z jabłkami.

Nie mam żadnego problemu z tym, że latał do domu samolotem, wkurza mnie tylko ta obłuda, kłamstewka, brak jakiegokolwiek kontaktu z dziennikarzami, konferencjo/oświadczenia, kombinowanie i liczenie, że nikt nie będzie drążył tematu. No i to, że zamiast otwarcie, uczciwie powiedzieć, że latał do domu to wymyślał różne imprezy na Podkarpaciu.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tecu napisał:

 

Nie mam żadnego problemu z tym, że latał do domu samolotem, wkurza mnie tylko ta obłuda, kłamstewka, brak jakiegokolwiek kontaktu z dziennikarzami, konferencjo/oświadczenia, kombinowanie i liczenie, że nikt nie będzie drążył tematu. No i to, że zamiast otwarcie, uczciwie powiedzieć, że latał do domu to wymyślał różne imprezy na Podkarpaciu.

No właśnie o tym mówię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sebastian napisał:

Trochę przesadzasz. 500 złotych to jednak dość poważny zastrzyk wspomagający utrzymanie dziecka. Nikt nie mówi, że to ma wystarczyć na całkowite utrzymanie - chociaż pewnie i takie przypadki się zdarzają. 

 

Ok, dla wielu w jakimś tam stopniu zastrzyk gotówki, dla mnie osobiście - przydaje się. I w Irlandii i w Polsce był przydatny. Ale jak czytam juz po raz setny o pińcet I oglądam kolejnego mema z tym samym obrazkiem (jakaś baba w ciąży siedząca facetowi na kolanach, zdjęcie bodajże ze wschodu) to szlag mnie trafia. Takiej fali nagonki na zwykłych rodziców to nawet w połowie to całe lgbtqwerfgh nie doświadczyło. 

W Polsce ponad połowa rodzin ma tylko jedno dziecko i oni w większości przez ostatnie cztery lata nie dostawali nic. 

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, DeltaCenter napisał:

Ok, dla wielu w jakimś tam stopniu zastrzyk gotówki, dla mnie osobiście - przydaje się. I w Irlandii i w Polsce był przydatny. Ale jak czytam juz po raz setny o pińcet I oglądam kolejnego mema z tym samym obrazkiem (jakaś baba w ciąży siedząca facetowi na kolanach, zdjęcie bodajże ze wschodu) to szlag mnie trafia. Takiej fali nagonki na zwykłych rodziców to nawet w połowie to całe lgbtqwerfgh nie doświadczyło. 

W Polsce ponad połowa rodzin ma tylko jedno dziecko i oni w większości przez ostatnie cztery lata nie dostawali nic. 

No i nie powinni dostawać nic w dalszym ciągu, dawanie kasy rodzicom mającym tylko jedno dziecko jest sprzeczne z ideą. Jedno dziecko nie zastępuje dwojga rodziców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Oficjalnie: wzrost liczby urodzen

Nieoficjalnie: pobudzenie gospodarki

Oficjalnie - program nie za bardzo działa a 500+ na pierwsze dziecko ma sens by pomóc, choć oczywiście koszt w stosunku do oficjalnego celu jest monstrualny.

Nieoficjalnie - program działa a 500+ na pierwsze dziecko ma sens by działało jeszcze lepiej.

Co do tego nieoficjalnego - a jak już pobudzi to ma budzić dalej czy się skończy, czy zmienią cel nieoficjalny? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.