Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, adamb81 napisał:

typowa dyskusja z vasquezem w tym temacie,gość Wam sensowne argumenty podaje,a odpowiedź sprowadza się do jednego zdania typu..."dobra,dobra jesteś idiotą..." ;)

Gdzie Ty tam widzisz sensowne argumenty, to ja nie wiem. To tak jakby w temacie Unii Europejskiej, ktoś tu wpadł i zaczął krzyczeć. Tam są Niemcy, faszyści hitlerowcy , rozpętali 2 wojnę światową i 1 wojnę światową, a pamiętacie Krzyżaków, wojnę trzydziestoletnią, naziści, a potem wpadasz Ty i mówisz o sensownych argumentach:)

Godzinę temu, quevas napisał:

 

warto zwrócić uwagę na coś innego : w kategorii przestępstw wobec Kościoła wymieniasz "ciosy" w symbolikę, która sama w sobie jest pogańska

Nie jest, dalej nie chce mi się czytać bzdur:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, quevas napisał:

zatem, chętnie przyznajesz się do religijności, natury i sensu której, w moim odczuciu, pojmujesz na opak albo wcale. Dziwi mnie takie zachowanie. To tak jakbym ja się popisywał pasją rozwiązywania piętrowych algorytmów. Byłoby to podobnej rangi nieporozumieniem.

 

Próbowałeś popisywać się swoją wiedzą, chociażby z biologii i z medycyny, co było nieporozumieniem nawet wyższej rangi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, quevas napisał:

 

zatem, chętnie przyznajesz się do religijności, natury i sensu której, w moim odczuciu, pojmujesz na opak albo wcale.

 

Jako, że @RappaR przywołał ten cytat, to przy okazji:

Nie natury tylko naturę

Nie sensu tylko sens

Skoro już poprawiamy się w zagadnieniach, w których przechwalamy się swoją wiedzą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktor Redbad Klynstra zamieścił następującą wypowiedź na twitterze:

Cytat

Czy w Polsce pedofile są częścią LGBT+ czy nie?  Kto czuje się kompetentny odpowiedzieć?

W efekcie serial, w którym grał wypowiedział mu umowę o pracy, a agencja aktorska wypowiedziała mu współpracę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamb81 napisał:

typowa dyskusja z vasquezem w tym temacie,gość Wam sensowne argumenty podaje,a odpowiedź sprowadza się do jednego zdania typu..."dobra,dobra jesteś idiotą..." ;)

Nie da sie skomentowac dlugasnego posta, ktory zaczyna sie od akapitu z bzdurnymi tezami, ktore narzucaja dalsza narracje.

Jak ktos zacznie zdanie od 2+2=3 i dalej da nawet najelpszy oratorski popis to i tak dalej bedzie idiota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wpolityce.pl/polityka/329377-borusewicz-od-lat-traktuje-samoloty-jak-darmowe-taxi-w-ciagu-ostatnich-14-miesiecy-latal-az-137-razy-co-kosztowalo-podatnikow-prawie-80-tys-zl

Ja wiem, że PIS miał być inny, ale przypadek Borusewicza nie pociągnął za sobą żadnych, najmniejszych konsekwencji, nikt nie kręcił afery, media nie krzyczały. To co za PO było normą, za PIS jest aferą ( i całkiem słusznie), tak szybko zapomina się, co się odjaniepwalało za poprzednich kadencji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, fluber napisał:

https://wpolityce.pl/polityka/329377-borusewicz-od-lat-traktuje-samoloty-jak-darmowe-taxi-w-ciagu-ostatnich-14-miesiecy-latal-az-137-razy-co-kosztowalo-podatnikow-prawie-80-tys-zl

Ja wiem, że PIS miał być inny, ale przypadek Borusewicza nie pociągnął za sobą żadnych, najmniejszych konsekwencji, nikt nie kręcił afery, media nie krzyczały. To co za PO było normą, za PIS jest aferą ( i całkiem słusznie), tak szybko zapomina się, co się odjaniepwalało za poprzednich kadencji:)

Naprawdę nie widzisz różnicy?

Borusewicz latał rejsowym samolotem

Kuchciński latał rządowym i zawsze jako służbowy wyjazd nawet jeśli leciał na narty do Poronina.

Zawsze leciał w opcji HEAD co jest najdroższą opcją. I jako jedyny zabierał rodzinę. Szydło latała często do domu wojskową CASĄ ale sama. Tusk też sam. Kuchciński latał z rodziną. Nie mam pojęcia gdziie dla Ciebie jest znak równości pomiędzy lataniem samemu lotem rejsowym. A lataniem rządowym z rodziną na narty

No i tu mamy jeszcze nie potwierdzone info ,ze dzieci marszałka latały rządowym samolotem bez marszałka.

Plus mamy tez jawne kłamstwa Kancelarii Sejmu ,która szła w zaparte, że nie było lotów potem ,że było ich tylko kilka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze roznice, tylko ze te nowe sprawy dopiero wychodza a afera byla juz jak dowiedziano sie o kilku lotach, nieprawdaz?:)

No i fakt ze trzy dni po skorzystaniu z samolotu marszalek byl na nartach to troche naciagane twierdzic ze polecial rzadowym na narty:)

Najgorsze jest to ze podobno to co robil marszalek bylo zgodne z prawem:) to jest najglupsze w tej sytuacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Widze roznice, tylko ze te nowe sprawy dopiero wychodza a afera byla juz jak dowiedziano sie o kilku lotach, nieprawdaz?:)

No i fakt ze trzy dni po skorzystaniu z samolotu marszalek byl na nartach to troche naciagane twierdzic ze polecial rzadowym na narty:)

Najgorsze jest to ze podobno to co robil marszalek bylo zgodne z prawem:) to jest najglupsze w tej sytuacji:)

Jeśli potwierdzi się ten ostatni fakt ,że rodzina latała sama bez marszałka to już złamał prawo

Ale afera była bo od początku było wiadomo że latał z rodziną a jednak tego nie robił nikt przed nim - No i chyba jednak przedtem nigdy Kancelaria Sejmu nie kłamała tak jawnie w temacie lotów służbowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2019 o 17:50, quevas napisał:

w odpowiedzi można by strzelić epistołę wypominając Kościołowi stosy, wyprawy krzyżowe, podbój Ameryki Płd, czarownice, pedofilię, pazerność na majątek i mamonę etc.

ale to by było za proste.

przede wszystkim byłoby błędne. szczególnie jeśli chodzi o czarownice, stosy oraz podbój ameryki. krucjaty w sumie też, choć to akurat nieco bardziej złożona kwestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLD ma zmienić nazwę na Lewica i tak wystartuje koalicja lewicowa. Dzięki temu nie będzie dotyczył ich 8% próg wyborczy. 

Fajnie że się dogadali, bo już przy poprzednich wyborach się minimalnie o próg rozbili, a przy D'Hondtcie lepiej nie ryzykować takiego wzmacniania PiS. 

No i moge na nich śmiało zagłosować, bo wolałem uniknąć pragmatycznego głosu na KO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lorak napisał:

przede wszystkim byłoby błędne. szczególnie jeśli chodzi o czarownice, stosy oraz podbój ameryki. krucjaty w sumie też, choć to akurat nieco bardziej złożona kwestia.

od strony lewicy te wypominanie krucjat z XI wieku jest najbardziej wesołe i banalne, propagandą oraz emocjami/uczuciami (pozdro Rappar) mydli się ludziom oczy a tak naprawdę krucjaty przede wszystkim były z powodów ekonomicznych.

lewica tylko dlatego to wykorzystuje ponieważ nurty stricte lewicowe były zawsze ale skategoryzowane dopiero od XVIII/XIX wieku , dlatego mają trochę większe pole do popisu, najzabawniejsze jest że osoby z obecnej lewicy czyli np. vazquez prawdopodobnie w starożytnym Rzymie dołączyłby do nurtu chrześcijańskiego.

 

13 godzin temu, Lucas napisał:

SLD ma zmienić nazwę na Lewica i tak wystartuje koalicja lewicowa. Dzięki temu nie będzie dotyczył ich 8% próg wyborczy. 

Fajnie że się dogadali, bo już przy poprzednich wyborach się minimalnie o próg rozbili, a przy D'Hondtcie lepiej nie ryzykować takiego wzmacniania PiS. 

No i moge na nich śmiało zagłosować, bo wolałem uniknąć pragmatycznego głosu na KO. 

niestety dla demokracji i pluralizmu SLD ma nadal rodowód postkomunistyczny , dopóki nie wymrze to pokolenie to nie masz szans na mocną Socjaldemokrację w Polsce

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, quevas napisał:

tymczasem przez kilka dni bawiło się razem milion ludzi, zmarły dwie - słownie : dwie - osoby [obie z przyczyn naturalnych, najpewniej we śnie z powodu ataku serca czy zawału], popełniono ok. 80 wykroczeń, z czego ponad 60, to posiadanie ziółek wzmacniających dobry nastrój

Cytat

Są wyniki sekcji zwłok 35-latka, którego ciało znaleziono na polu namiotowym podczas Pol'and'Rock Festivalu. Prokuratura Rejonowa w Słubicach, która zajmuje się tą sprawą, przekazała, że mężczyzna przedawkował amfetaminę.

https://natemat.pl/280811,pol-and-rock-festival-ujawniono-przyczyne-smierci-znalezionego-35-latka

Chroń mnie Panie Boże przed taką naturalną śmiercią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dopytywany o to, dlaczego lider Wiosny nie będzie kandydował do polskiego parlamentu, Czarzasty dodał: "Mamy również wobec pana Biedronia inne plany; przyjdzie czas, będziemy je ogłaszali".

Wychodzi na to że Biedroń przezimuje w PE do wyborów prezydenckich, nie wiem kogo wystawi PO z satelitami na prezydenta, ale Biedroń może się otrzeć o drugą turę jeżeli Duda nie wygra w pierwszej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Cardi napisał:

Wychodzi na to że Biedroń przezimuje w PE do wyborów prezydenckich, nie wiem kogo wystawi PO z satelitami na prezydenta, ale Biedroń może się otrzeć o drugą turę jeżeli Duda nie wygra w pierwszej. 

Srednio inteligentny typ (absolwent technikum i politologii), ktory za mlodu tlukl matke jest powaznym kandydatem na prezydenta RP tylko dlatego, ze jest 'zawodowym gejem'.

Faktycznie ci homoseksualisci sa strasznie dyskryminowani w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Koelner napisał:

od strony lewicy te wypominanie krucjat z XI wieku jest najbardziej wesołe i banalne, propagandą oraz emocjami/uczuciami (pozdro Rappar) mydli się ludziom oczy a tak naprawdę krucjaty przede wszystkim były z powodów ekonomicznych.

 

Co ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.