Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RappaR napisał:

Nom. Szkoda, że nie związano się z Hitlerem, kochał Polaków i by nam dał ziemie aż po Ural. 

jesteś za mądry żeby takie głupoty pisać

 

3 minuty temu, lorak napisał:

bo jest amerykańską telewizją.

być może , ale Siemioniak nie jest Amerykaninem.

 

czytając tutaj forum nie dowiem się niczego raczej nowego ale mam znajomych jak prawie każdy z Was z zagranicy . jeden mi fajnie określił naszą sytuację. w skrócie "wy to jesteście cwaniacy , jeżdżę po Europie i widziałem jak się rozwijacie dzięki UE , jak zmieniły się drogi ,miasta , cała infrastruktura , a teraz jak to macie , wypieliście się na nich i teraz dzięki USA budujecie armię"

oczywiście to nie jest jakiś naukowiec tylko zwykły pracownik banku w Serbii ale podkreślał jacy to durni są Serbowie ponieważ ze względów historycznych muszą trzymać z Rosją a my jesteśmy elastyczni.

jeśli od kuchni nasz wywiad ma po 89 ustaloną jakąś strategię i widzę , że ją kontynuuje to wolę to niż bałagan.

jedyne co mnie dziwi to zerwanie umowy na Caracale, które jest złe dyplomatyczne i przeczy teorii o strategii ale z drugiej strony może wielki brat naszymi rękoma chciał dać pstryczka w nos francuzom. bo to w sumie drobiazg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fkultura.onet.pl%2Fwiadomosci%2Fawantura-o-festiwal-kolorow-posel-pis-wprowadzenie-bocznymi-drzwiami-obcej-kultury%2Fk5l03bc&h=AT0oVRtPKMbFTVwvIn5EdP63OBp_c02i4GWsxznl1frfDP-gL6yxvtuikoG2aCbkxDLNVGqGEbhadKuHxg7K3irQIKNFfCXc-TRTNOAy_j5m1RwpdHXMTH76-7W6_dUWQVCsuMM

Czy my w opinii PiSu musimy być tacy zascisnkowi i twardogłowi?

Wszystko musi być chrześcijańskie bo inaczej jest źle?

Zabawa jest k**** zła?

 

 

Właśnie dlatego nigdy na te partię nie zagłosuję choć gospodarczo się bronią. Właśnie w obawie że zrobią z nas kraj zje***ych moherów dla których wszystko będzie albo czarne albo białe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

 

Właśnie dlatego nigdy na te partię nie zagłosuję choć gospodarczo się bronią. Właśnie w obawie że zrobią z nas kraj zje***ych moherów dla których wszystko będzie albo czarne albo białe 

Przeciez juz rzadza 4 lata. Zrobili z nas kraj zje***ych moherow?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał:

Nie ale takimi akcjami pokazują że chcą

Na szczęście wciąż mniej więcej połowa społeczeństwa ma ich głęboko w poważaniu 

Jeden posel-baran pokazal ze chce:)

Tzn zupelnie nie wiem po co miesza do tego chrzescijanstwo. Moze te proszki sporo kosztuja i rzeczywiscie jest sens zapytac czy Ty i ja powinnismy za nie placic z naszych podatkow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona była z synem w piątek na dniach Białołęki. I faktycznie  proszki nie były tanie ale nie płaciła z podatków tylko z portfela 

 

Poza tym ten idiota mówi o zagrożeniu dla chrześcijaństwa nie o cenach proszków

 

Rozumiem że musisz tłumaczyć wszystko co robi PiS i co nie jest akceptowalne społecznie ale przestajesz być w tym wiarygodny 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał:

A jednocześnie za głupi, by wpaść na pomysł lepszej alternatywy w 1939 niż sojusz z Wielką Brytanią. 

dobry polityk przede wszystkim przewiduje przyszłość , najskuteczniejszy polityk przewidziałby, że od 44-45 roku będziemy w strefie sowieckiej a takiego polityka nie było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, josephnba napisał:

Żona była z synem w piątek na dniach Białołęki. I faktycznie  proszki nie były tanie ale nie płaciła z podatków tylko z portfela 

 

Poza tym ten idiota mówi o zagrożeniu dla chrześcijaństwa nie o cenach proszków

 

Rozumiem że musisz tłumaczyć wszystko co robi PiS i co nie jest akceptowalne społecznie ale przestajesz być w tym wiarygodny 

 

Ale przeciez ja niczego w tym wypadku nie tlumacze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Koelner napisał:

dobry polityk przede wszystkim przewiduje przyszłość , najskuteczniejszy polityk przewidziałby, że od 44-45 roku będziemy w strefie sowieckiej a takiego polityka nie było.

 

Nawet najskuteczniejszy polityk nie zdołałby w Polsce anno domini 1939 zawrzeć sojuszu z ZSRR. 

15 minut temu, lorak napisał:

zagraża jej interesom i pokazuje hipokryzję niemców.

Raczej wspiera interesy Polski. Jedyny minus NS2 to brak przebiegu przez teren Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Koelner napisał:

nie trzeba zawierać sojuszy aby przetrwało państwo i społeczeństwo , patrz. Czechy

Dokładnie. Takie Chile - żadnego sojuszu i przetrwali w spokoju całą drugą wojnę światową. Szkoda, że polscy politycy się nie zachowali jak chilijscy.

Nie wiem tylko czemu pokazujesz przykład Czech będących okupowanymi miast kraju, który zachował się na tylko skutecznie, że uniknął okupacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Camelus @lorak @Sebastian  @Tecu @RappaR @DeltaCenter @julekstep

Podejrzewam, że część z Was może mi nie uwierzyć, ale zaręczam, że historia jest autentyczna. Właśnie rozmawiałem telefonicznie z moją kuzynką i opowiada mi, jak dzisiaj posłała syna do szkoły. Dzieciak jest trochę kujonem i nie znosi opuszczać lekcji, więc chociaż oceny zostały już wystawione, to nie chciał zostać w domu, tylko chciał pojechać na lekcje. Zostawiła go o 8 rano pod szkołą i pojechała do pracy. O godzinie 10 dostaje telefon od dyrektora:

Cytat

 

- Halo

- Halo, Dzień dobry pani XYZ. Mówi dyrektor szkoły ABC. Dzwonię w sprawie Pani syna

- Słucham. Czy coś się stało?!

- Nie, wszystko w porządku, chodzi o to, że pani syn jest jedynym dzieckiem, które przyszło dzisiaj do szkoły, a nauczyciele skarżą się, że jest gorąco, a ja nie mogę zamknąć szkoły zgodnie z przepisami, jeżeli jest w niej chociaż jeden uczeń. Czy mogłaby Pani przyjechać i zabrać dziecko do domu?

- ...

 

To się w głowie nie mieści, niekwestionowany numer 1 na liście najbardziej leniwych zawodów zdobyty w wielkim stylu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze w związku z niedawną dyskusją:

Teoretycznie oczywiście rosyjski atak na państwa członkowskie NATO nie wydaje się możliwy, ale skoro planiści na poważnie rozpatrują scenariusze takie jak wywołanie przez Moskwę zamieszek na Łotwie, czy też w Estonii, to nie jest to jednak niemożliwe. Nie można ponadto wykluczyć scenariusza w którym NATO będzie ulegać osłabieniu, a polityka Rosji stanie się jeszcze bardziej awanturnicza niż dzisiaj. Przeciwnicy inwestowania w siły zbrojne wydają się tymczasem zapominać o czynniku nieprzewidywalności. Armii, w razie drastycznego pogorszenia sytuacji międzynarodowej, nie da się zbudować ani w rok, ani w dwa lata.

https://oaspl.org/2019/06/14/sily-zbrojne-rp-czyli-ani-silni-ani-zwarci-ani-gotowi/?fbclid=IwAR0m7yXVcVMFTUpTKEvXauE9c0mTNFusovORQEJaj6OTdhL9gFp5EHGvvHs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, fluber napisał:

@Camelus @lorak @Sebastian  @Tecu @RappaR @DeltaCenter @julekstep

Podejrzewam, że część z Was może mi nie uwierzyć, ale zaręczam, że historia jest autentyczna. Właśnie rozmawiałem telefonicznie z moją kuzynką i opowiada mi, jak dzisiaj posłała syna do szkoły. Dzieciak jest trochę kujonem i nie znosi opuszczać lekcji, więc chociaż oceny zostały już wystawione, to nie chciał zostać w domu, tylko chciał pojechać na lekcje. Zostawiła go o 8 rano pod szkołą i pojechała do pracy. O godzinie 10 dostaje telefon od dyrektora:

To się w głowie nie mieści, niekwestionowany numer 1 na liście najbardziej leniwych zawodów zdobyty w wielkim stylu:)

Nijak mnie nie zaskakujesz :) 

 

5 minut temu, quevas napisał:

 

Polska nie tyle inwestuje w siły zbrojne, co w sojusz z Ameryką i jej opiekę

 

I będzie sobie wmawiać, że tylko z tego powodu Rosja jej nie rusza, więc dobrze zrobiła.

 

interesujące jest to, jak Ameryka Polskę jeszcze zamierza wykorzystać; na razie mamy za sobą więzienia CIA, międzynarodowe szczyty [bezczelności] oraz dojenie budżetu na drogi gaz i cuda z demobilu .

Ukrainę Ameryka użyła do wywołania zamachu stanu skierowanego przeciwko mniejszości rosyjskiej, prowokując adekwatną odpowiedź Kremla, dzięki czemu uzależniła od siebie przestraszoną na zapas Polskę.

 

 

 

Zakupy uzbrojenia to jednak inwestycja w siły zbrojne. Można się tylko spierać czy potrzebne są nam akurat te myśliwce i ichnie systemy rakietowe.

Si vis pacem, para bellum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.