Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Koelner napisał:

piszesz najwyżej jak nauczyciel wuefu , używanie 4 razy "i" w zdaniu gdzie niby mam wejść w Twój stan umysłu i następnie rozwiązać zagadkę to nie lada wyczyn.

 

nie odbieraj mi przyjemności z przypominania sobie młodzieńczych lat , gdzie zabawy w wodzie były czymś normalnym , ba nawet podglądanie dziewczyn pod spódniczkę. 

jako nauczyciel rusz dupę, zabierz dzieciaków nad wodę ponieważ przez Ciebie siedzą przy kompach, na tabletach i wychowujecie pokolenia gości ,którzy kończą graniem w gry typu LOL.

 

 

 

3:)

Musisz miec teraz naprawde smutne zycie. 

Daj spokoj, od 8:15 do 10:45 tak dzis zapierdzielalem ze chyba moge sobie troche popisac na forum i odpoczac? 

Juz nie lubisz nauczycieli?:)

Teraz, Camelus napisał:

Nie są. Ale też nie są najbardziej rozleniwioną grupą jak to się próbuje sprzedać.

Jezeli podpiac ich pod urzednikow to trudno mi jest znalezc bardziej rozleniwiona grupe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

piszesz najwyżej jak nauczyciel wuefu , używanie 4 razy "i" w zdaniu gdzie niby mam wejść w Twój stan umysłu i następnie rozwiązać zagadkę to nie lada wyczyn. :)

 

nie odbieraj mi przyjemności z przypominania sobie młodzieńczych lat , gdzie zabawy w wodzie były czymś normalnym , ba nawet podglądanie dziewczyn pod spódniczkę. 

jako nauczyciel rusz dupę, zabierz dzieciaków nad wodę ponieważ przez Ciebie siedzą przy kompach, na tabletach i wychowujecie pokolenia gości ,którzy kończą graniem w gry typu LOL.

Przynajmniej będą umieli ogarnąć się z dupą na tinderze jak przystało na 2019 a nie kolejne zboki będą (często w ramach 'szkoleń z podrywu') zaczepiać/podglądać panny w miejscach publicznych lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

Przynajmniej będą umieli ogarnąć się z dupą na tinderze jak przystało na 2019 a nie kolejne zboki będą (często w ramach 'szkoleń z podrywu') zaczepiać/podglądać panny w miejscach publicznych lol.

ale wybrałeś alternatywy :) ciężko wybrać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał:

ba nawet podglądanie dziewczyn pod spódniczkę. 

 

W sumie to nawet zabawne ze akurat Ty recenzujesz moj styl pisania:)

1 minutę temu, Koelner napisał:

smutne, bo mam 1,5 do końca pracy :)

A ile do wakacji?:)

2 minuty temu, Koelner napisał:

ale wybrałeś alternatywy :) ciężko wybrać :P

Alternatywa moze byc tylko jedna. ktos Ci chyba w szkole za dlugo ten leb pod woda trzymal:)

7 minut temu, Camelus napisał:

A jeśli nie podpinać?

To pracownicy administracyjni chociazby sa mocnym kandydatem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Koelner napisał:

wychowujecie pokolenia gości ,którzy kończą graniem w gry typu LOL.

żeś się uczepił tego LoLa ; ] pamiętasz Rick Foxa? sportowiec pełną gębą, a i tak skończył grając (a do tego jest właścicielem jednej z pro drużyn): 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Camelus napisał:

 

W sumie nie kumam tego najazdu na nauczycieli. Niby mają tak dobrze a nikt się nie pcha stadami żeby uczyć. Ja tam bym nie chciał za żadne skarby, nawet kosztem masy przywilejów i dodatków (bo pewnie wszyscy znajomi nauczyciele biorą na raz wszystkie możliwe dodatki).

To akurat jest proste . Nie ma lepszego sposobu żeby się przypodobać tępakom typu:"Byłem ministrantem i nic mi się nie stało" niż :Dopi*****ić nauczycielom ,postraszyć genderem,islamistami, syjonistami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

piszesz najwyżej jak nauczyciel wuefu , używanie 4 razy "i" w zdaniu gdzie niby mam wejść w Twój stan umysłu i następnie rozwiązać zagadkę to nie lada wyczyn. :)

 

nie odbieraj mi przyjemności z przypominania sobie młodzieńczych lat , gdzie zabawy w wodzie były czymś normalnym , ba nawet podglądanie dziewczyn pod spódniczkę. 

jako nauczyciel rusz dupę, zabierz dzieciaków nad wodę ponieważ przez Ciebie siedzą przy kompach, na tabletach i wychowujecie pokolenia gości ,którzy kończą graniem w gry typu LOL.

 

 

 

Dobrze, że wciąż mamy bohaterów, uprawiających aktywny styl życia poprzez oglądanie o 4 w nocy spoconych murzynów biegających z gumowym balonem.

Koelner, jaki masz wynik w ironmanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, lorak napisał:

żeś się uczepił tego LoLa ; ] pamiętasz Rick Foxa? sportowiec pełną gębą, a i tak skończył grając (a do tego jest właścicielem jednej z pro drużyn): 

 

Ale lami

37 minut temu, mayor napisał:

To akurat jest proste . Nie ma lepszego sposobu żeby się przypodobać tępakom typu:"Byłem ministrantem i nic mi się nie stało" niż :Dopi*****ić nauczycielom ,postraszyć genderem,islamistami, syjonistami

A jak się przypodobać inteligentom wykonującym prace fizyczne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, quevas napisał:

kartel z Medellin musi być zazdrosny

 

2,3 mln, co sukcesem jest marnym, biorąc pod uwagę, że lecą na dwóch kanałach jednocześnie, nie mają w swoim czasie antenowym żadnej konkurencji, a na dodatek, w przeciwieństwie do np. Faktów TVN, można je oglądać na terenie całego kraju.

takie media :

 

https://i.ehoimg.pl/d/mapy/zdjecia/r/ro/rozprza-4.jpg

To sobie Quercu nieźle wytłumaczyłeś. Z Wiadomościami Ci się kompletnie nie zgadza, to sobie wyłumaczyłeś jakimś mitem o coniedzielnym "przekazie". Na mszach w ogóle nie bywasz, ja bywam i Ty zapewne wiesz lepiej ode mnie i znasz teksty kazań z tysięcy parafii. Gratulacje.

Kiedyś Wyborcza miała taki portalik typu "alert24", tam m.in informowali, że na mszy i Pipidowie, jakiś ksiądz coś powiedział i oburzeni parafianie wyszli z kościoła. Dużo śmiechu było z ttych alertów. Taki poziom "brunatnej księgi". Pogrążasz się chłopie coraz bardziej. Niedługo i nawet na tych postępowych PGR-ach PiS odbije Platformie elektorat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Camelus napisał:

No i tu masz problem, bo mierzysz sytuację w oświacie tylko i wyłącznie przez pryzmat tego, co miała Twoja Mama - zresztą już jakiś czas temu. A ja mam przykład u siebie w rodzinie (teraz, nie kiedyś), że nauczyciele są wzywani do szkoły w każde wakacje 4-5 dni (roboczych) po zakończeniu roku szkolnego i 4-5 dni przed rozpoczęciem następnego. Idąc Twoim tokiem rozumowania mogę powiedzieć że wszędzie nauczyciele są w pracy 8-10 dni w wakacje. Takie samo byłoby generalizowanie.

Napisalbym cos o tym co masz w glowie ale nie zaryzykuje bana :P

 

Ależ pisz kolego, do woli, zobaczymy co Ty masz w głowie :)

Naprawdę to wygląda coraz śmieszniej. Strajk - straszenie niemożliwością przeprowadzenia egzaminów a u pozostałych niemożnością przerobienia programu. Zaraz po zakończeniu programu w obu szkołach moich dzieci - wycieczki. U córki przyzwoicie - 3 dni. U syna nieprzyzwoicie - cały tydzień. Dziwne myślę, ale pewnie nadrobią. 

A teraz upały i 30 minutowe lekcje.

I to wszystko dla dobra uczniów :)

10 godzin temu, Koelner napisał:

nie masz pojęcia o czym piszesz :)

dlatego trzeba było się uczyć :P

To się uczyłem, niestety nie tak jak Ci co z mojego rocznika nauczycielami zostawali :) Tylko trochę lepiej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mayor napisał:

To akurat jest proste . Nie ma lepszego sposobu żeby się przypodobać tępakom typu:"Byłem ministrantem i nic mi się nie stało" niż :Dopi*****ić nauczycielom ,postraszyć genderem,islamistami, syjonistami


Ja... weź podaj jakieś nowe statystyki na temat pedofilli wśród kleru, pewnie coś skoczyło ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Sebastian napisał:

Zaraz po zakończeniu programu w obu szkołach moich dzieci - wycieczki. U córki przyzwoicie - 3 dni. U syna nieprzyzwoicie - cały tydzień. Dziwne myślę, ale pewnie nadrobią.

U mojego syna też poszła wycieczka(3 dni). Zapłacona i zarezerwowana wcześniej. Nie będę cytował opinii dwóch rodziców jak zaczęliśmy (w sensie grupa innych rodziców) mówić, że może odwołamy, ale przepadną pieniądze, trudno.

Osobiście wolałbym, żeby nie jechali (wychowawca syna zresztą też, co ciekawe). Woleliśmy odpuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.