Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

O włos. O włos. Czekam na to jak vasq skomentuje swoją wiarę w sondaż Newsweeka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, Roger napisał:

Ta różnica może się nieznacznie zmniejszyć, bo najwięcej wyników brakuje z gdańskiego (brak 45% głosów z samego Gdańska, gdzie na razie jest 60 do 26, brak jaichkolwiek głosów z Gdyni) i poznańskiego (chociaż tutaj raczej nie za wiele się zmieni, bo Poznań podliczony w 90%).

Zakladajac ze we wszystkich pozostalych komisjach jest 60-30 na ke srednio to roznica moze sie jeszcze zmniejszyc o okolo 1.5 punktu procentowego. A w tej chwili jest ponad 8. 

9 minut temu, DeltaCenter napisał:

O włos. O włos. Czekam na to jak vasq skomentuje swoją wiarę w sondaż Newsweeka. 

Ten sondaz z 44 na ke i 33 na pis od newsweeka byl zartem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, josephnba napisał:

Bo razem się skompromitowali idąc mocno w lewo tak jak te wszystkie brauny i winnickie odjebali w prawo

Razem była szansą na coś sensownego na lewicy i to już kiedyś pisałem (nawet fluber sobie ubzdural że ja też od nich)

Byli młodzi, mieli charyzmę i w przeciwieństwie do senyszynek millerow i innych pzprowcow nie byli wiązani z żadnymi aferami

Śmieszyły mnie też zarzuty co do zandberga że komuś tam teczkę nosił i u kogoś był asystentem

No jak był lewicowy to przecież nie łatwil sobie stażu w onr!

Niestety pogrzebali się sami otwarcie jadąc po lewej bandzie. Głosy i poparcie jest w środku i dlatego popis ma 81% w europarlamencie a reszta będzie robić kawę 

Gdyby razem zajęli się tymi problemami o których mówili przed wyborami cztery lata temu, wówczas myślę że dziś mogliby liczyć na 7-8%, te procenty poszły do ke

Ale uznali że lepiej jest iść na noże z kk, tradycjami i wszystkim co nie jest bardzo czerwone i się przejechali

Głupich nie sieją 

No ale przecież Wiosna też jedzie po lewej bandzie, gdzie dodatkowo:

- mają sporo gorszego lidera (przecież Biedroń to głuptasek, gdzie Zandberg mimo dziwnych poglądów jest jakieś 10x bardziej ogarnięty)

- panuje tam straszny nepotyzm (Śmiszek przez "łóżko" dostający jedynkę mimo bycia głuptaskiem)

- Scheuring-Wielgus :D (nie dość, że głuptasek to przecież wchodziła niedawno do polityki w ramach podobno-turbo-liberalnej partii)

ale w sumie może i dobrze, że nie potrafię zrozumieć 'skrajnie lewicowego wyborcy' :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli antyzydki nie złapią się na próg, to chyba dziś się upije z radości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyniki są już z 99,31% komisji, nie za wiele może się zmienić, więc tylko 3 partie ponad progiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, josephnba napisał:

Jeśli antyzydki nie złapią się na próg, to chyba dziś się upije z radości

A czym tak podpadli? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Urodzili się, żyją i oddychają tym samym powietrzem co ja

Wystarczy

@mateka tak poważnie to widze w nich zagrożenie i cieszy mnie marginalne poparcie dla takich braunow czy korvinow

W polityce nie powinno byc miejsca dla skrajnych poglądów dlatego cieszy mnie wynik razem czy właśnie"konfederacji"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, josephnba napisał:

Wróciła i wciąż jest dobra w tym co robi!!!

jak to na kogo? ja zawsze głosuję na najlepszego kandydata

cthulhu.png?fit=1600,1201

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sobie czytam moich ulubieńców z natemat.pl, Komorowskiego, Grzesia i innych i dziwię się, że oni naprawdę niczego nie rozumieją. Po tylu latach i po tylu porażkach dalej brnięcie w ten sam przekaz. Zacofane, biedne, nie wykształcone, patologiczne Podkarpacie we wszystkim przeszkadza. Nie mój problem.

Ciekawe czy vasq, ely3 albo artlan wpadną na to, gdzie leży przyczyna tych ciągłych porażek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, DeltaCenter napisał:

Ciekawe czy vasq, ely3 albo artlan wpadną na to, gdzie leży przyczyna tych ciągłych porażek.

Opozycja już wie, jaka jest przyczyna:

Cytat

Prosta sprawa. Jaki naród, tacy reprezentanci. Oburzacie się, że Beata Szydło dostała rekordową liczbę głosów. Pytacie dlaczego? Ano dlatego, że Beata jest typową Haliną, która ma typowego męża Janusza i jest z typowej małej polskiej miejscowości. Inteligentna średnio, po angielsku ani be, ani me, bogobojna z wiejską mentalnością. No to Haliny i Janusze nam wybrali. Chcieli mieć reprezentację, to mają. I nie ma co się oszukiwać, taka jest większość narodu. Żrą schabowego do radosnych dźwięków disco polo, kupionego z socjalu, z naszych podatków. Gdzie im będzie lepiej i kto lepszy miałby nimi rządzić? Opozycja, która im odbierze przywileje?

@Cardi ostatnio wspominałeś, że podobni wszyscy płaca podatki, to patrz co powiedział Komorowski:)

https://www.wnp.pl/parlamentarny/ludzie/komorowski-pis-wygral-wsrod-wyborcow-ktorzy-nie-placa-podatkow,39534.html

Cytat

PiS wygrał wśród wyborców, którzy nie płacą podatków, natomiast KE wygrał w grupie wiekowej, która podatki już płaci

Czyli sporo obywateli podatków nie płaci:)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy ponoć jest Czuchnowski straszący Polaków paragrafami. Chyba tylko Giertych nieco skumał, choć sam ze sprawy Austriaka zrobił cyrk. 

Dzięki tego typu głosom na jesieni pis może się bić o 50%.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, fluber napisał:

Opozycja już wie, jaka jest przyczyna:

@Cardi ostatnio wspominałeś, że podobni wszyscy płaca podatki, to patrz co powiedział Komorowski:)

https://www.wnp.pl/parlamentarny/ludzie/komorowski-pis-wygral-wsrod-wyborcow-ktorzy-nie-placa-podatkow,39534.html

Czyli sporo obywateli podatków nie płaci:)

Jak pan prezydęt powiedziałby, że w nocy jest ciemno, to ja bym to jednak sprawdził.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na Onecie nowy podział administracyjny Polski. Pojawiło się "Księstwo Warszawskie" 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, Cardi napisał:

Jak pan prezydęt powiedziałby, że w nocy jest ciemno, to ja bym to jednak sprawdził.

jedyna rzecz z którą się zgadzam to odnośnie TVP

reszta to bardzo słaby bełkot przeszkadzający PO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
21 godzin temu, julekstep napisał:

Oby nie. Mam juz zaplanowane czytanie twittera Lisa przez dwa najblizsze dni :(

Znajdź chwilę dla Czuchnowskiego:)

Już oficjalne wyniki. 45,38% PIS najwyższy wynik w historii wolnych wyborów w Polsce.

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

jak czytam te lewackie peany pełne ulgi to nasuwa się tylko jedno:

cieszcie się dalej,  byle do koryta, reszta się nie liczy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, DeltaCenter napisał:

sam coś wymyśl

4 godziny temu, DeltaCenter napisał:

przecież to banał nad banałami : PIS wydał 45 mld na kiełbasę wyborczą i narzucił tematykę kompletnie nie związaną z UE, na co opozycja przystała, zamiast ignorować i mówić własnym językiem.

Lepsze zagadnienie, wg mnie, to pytanie o miejsce Polski w UE po tych wyborach.

1. Polska pozostaje poza strefą euro, która będzie dązyła do coraz ściślejszej integracji, odstawiając na boczny tor państwa trzymające się kurczowo narodowej waluty

2. z coraz poważniejszymi zastrzeżeniami unijnych komisji i trybunałów względem praworządności

3. z połową mandatów poselskich oddanych PISowcom, którzy w Unii będą we frakcji mająćej jakieś 8 % w ogólnej puli. Jak odejdą Anglicy, to PIS sam będzie siedział i co najwyżej trochę pyskował, na co w Unii nikt uwagi nie zwraca.

PISowska brać cieszy się, ze pogoniła kota opozycji, tyle, że nie za bardzo wiem, z czego tu się cieszyć ? Głosy  na PIS, wobec powyższego, to są głosy przeputane. PIS nie będzie w stanie wywrzeć wpływu na jakiekolwiek decyzje unijnego parlamentu.

No i tak po ludzku zupelnie, czy wy naprawdę nie czujecie zażenowania patrząc na ten zestaw : Kempa, Jaki, Szydło, Brudziński etc ? To taka radość wpuścić ich na salony brukelskie ? przecież to normalnie wstyd jest.

Będą siedzieć pod ścianą, coś tam marudzić, a decyzje o Polsce podejmą inni.

Jak zwykle w polskiej historii. Ten naród zaiste niczego się nigdy nie nauczy. Ale cieszcie się, w końcu dzisiaj Polsce jeszcze bankructwo nie grozi, a skutków unijnej izolacji przeciętny emeryt z Podkarpacia nie ogarnia. Co go tam zresztą obchodzi, grunt, że zgrilował chabaninę, dał popalić gejom i nieistniejącym imigrantom.

Kukiz 2017 : Ratować posła Apela [tudziez, Apla], jegomościa kulturalnego, sympatycznego i rozsądnego, a reszta menażerii : do piekła.

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, quevas napisał:

Wyniki PIS w poszczególnych grupach wiekowych :

18-29 : 8,4 %

30-39 : 14,2 %

40-49 : 16,8 %

50-59 : 21,6 %

60+ : 39 %

A łącznie w całym kraju ponad 45%:) Oj z matmą to u Ciebie zawsze było kiepsko, ale jak widać zawsze może być gorzej:) 

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak czytam te lewackie peany pełne ulgi to nasuwa się tylko jedno:

cieszcie się dalej,  byle do koryta, reszta się nie liczy

Miło, że właśnie pokazałeś ten wysoki poziom kultury tej lepszej połowy Polaków :)

11 minut temu, quevas napisał:

1. Polska pozostaje poza strefą euro, która będzie dązyła do coraz ściślejszej integracji, odstawiając na boczny tor państwa trzymające się kurczowo narodowej waluty

Idealnie. Nie chcę drugiej Grecji :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, RappaR napisał:

Miło, że właśnie pokazałeś ten wysoki poziom kultury tej lepszej połowy Polaków :)

Ja nie jestem raczej w żadnej połowie, przekaz może i nie najwyższych lotów, ale będzie aktualny jeszcze długo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi