Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, lorak napisał:

nie zgodzę się, bo oni nie są tak inteligentni, a poza tym to chamy (szczególnie Tarczyński).

A Bosak to kto?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, fluber napisał:

A Bosak to kto?:)

jest od nich jednak bardziej wyważony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
14 minut temu, lorak napisał:

nie zgodzę się, bo oni nie są tak inteligentni, a poza tym to chamy (szczególnie Tarczyński).

Też miałem złe zdanie o Tarczyńskim, ale jak go więcej posłuchałem to daje radę + mega zaplusował w związku z akcją z Decapitated (poseł PiS i to jeden z większych katoli w ich szeregach wstawiający się za metalowym zespołem w momencie kiedy pół fejsbuka ganiało ich z widłami bo metoo i inne pierdy). Zdecydowanie jeden z moich faworytów w PiSie.

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, julekstep napisał:

Też miałem złe zdanie o Tarczyńskim, ale jak go więcej posłuchałem to daje radę

a ja właśnie odwrotnie ; ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, lorak napisał:

Zandberg z Bosakiem najlepiej wypadli. mimo że tak się od siebie różnią poglądami (i części z nich normalny człowiek nie powinien podzielać), to dobrze by było dla naszej sceny politycznej, gdyby zastąpili te wszystkie stare ugrupowania. nie dość, że podniósłby się poziom debaty publicznej, to jeszcze w końcu mielibyśmy prawdziwy dualizm.

wszystko fajnie, ale czego się dowiedziałeś odnośnie ich planów pracy jako poseł w parlamencie europejskim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Koelner napisał:

wszystko fajnie, ale czego się dowiedziałeś odnośnie ich planów pracy jako poseł w parlamencie europejskim?

niczego. tylko że jeśli mają coś negatywnego wspólnego z innymi, to nie znaczy, że w pozostałych aspektach ich nie przewyższają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, Koelner napisał:

Parafrazując Stanisława Michalkiewicza co można zrobić w trakcie dwuminutowego wystąpienia w PE? Wygłosić płomienne przemówienie w stylu "precz! Niech żyje!"

Posłowie do PE to pionki, nic nie mogą. Tak jak pan "prezydęt" Europy Donaldinho.

Zandberg, Bosak i cała Konfederacja traktują wybory do PE jako trampolinę do publicznej świadomości z poziomu marginesu politycznego, PO i PiS jako propagandę i wysyłanie zmęczonych politykierów na emeryturę za godziwe pieniądze.

@fluber ta przypinka to nie jarmułka, nie stygmatyzuje, a pani przedstawicielka PiS pokazała swoją rekacją linię swojej partii, w sumie expected :) Ale dalej możesz zaprzeczać :)

Edytowane przez Cardi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Cardi napisał:

@fluber ta przypinka to nie jarmułka, nie stygmatyzuje, a pani przedstawicielka PiS pokazała swoją rekacją linię swojej partii, w sumie expected :) Ale dalej możesz zaprzeczać :)

No może Ty zakładasz wszystko, co Ci pan Bosak daje:)

Przedstawicielka PIS powiedziała we wczorajszej debacie, że nie ma mowy o żadnych pieniądzach dla Żydów. Publicznie, na żywo, w telewizji publicznej. Nie wiem, ile razy PIS musi to powtórzyć, żeby wyborcy Konfederacji zrozumieli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 minut temu, fluber napisał:

No może Ty zakładasz wszystko, co Ci pan Bosak daje:)

Przedstawicielka PIS powiedziała we wczorajszej debacie, że nie ma mowy o żadnych pieniądzach dla Żydów. Publicznie, na żywo, w telewizji publicznej. Nie wiem, ile razy PIS musi to powtórzyć, żeby wyborcy Konfederacji zrozumieli.

Mt 7, 20 :) Poza tym ludzie PiSu chętnie zakładają wszystko co im pejsaci przyjaciele dają, także przypinka is not a big deal :)

Edytowane przez Cardi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, fluber napisał:

w którym momencie? podczas wręczenia znaczka?

poza tym przedstawiciele PiS wiele razy coś mówili, a potem nie dotrzymywali słowa. poczynając od błahostek jak ujawnienie aneksu WSI, a na obniżce VAT kończąc.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, lorak napisał:

w którym momencie? podczas wręczenia znaczka?

Podczas ostatniej 45-sekundowej podsumowującej wypowiedzi.

• Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, fluber napisał:

Podczas ostatniej 45-sekundowej podsumowującej wypowiedzi.

@#$%# ale manipulacja, nikomu nie można ufać. bo słuchałem tutaj 

i jak się okazuje ten fragment akurat wycięto (co najmniej jeden wcześniej też).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
21 minut temu, lorak napisał:

@#$%# ale manipulacja, nikomu nie można ufać. bo słuchałem tutaj

W 44:52 jak zaczyna mówić "Tylko Prawo i ..." to akurat wycięli:)

A wtedy właśnie wspominała o tych roszczeniach:)

Edytowane przez fluber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Całkiem zabawna ta wczorajsza debata. Pierwsze pytanie z cytatami z Bieńkowskiej i Schetyny uderzające w Platformę, trzecie pytanie mające przypomnieć wyborcom PSLu w jakiej koalicji się właśnie znaleźli i na deser pytanko o kopalnie/energetykę, żeby pokazać jak to rząd ładnie zarządza gospodarką energetyczną opartą na węglu. Dawno nie oglądałem TVP, ale widzę, że nagłówki i ostatnie animacje z bolidami i helikopterami w studio to mało :)

Na plus: Bosak, Zandberg i postawiony przed trudnym zadaniem Olbrycht

Na minus: Wiśniewska mająca idealne pytania, oraz Kukiz z tym typem z Wiosny, który bełkotał jakieś głupoty

Edytowane przez Hoolifan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

"Geje chcą adoptować dzieci, żeby je molestować i gwałcić, takie są fakty"

Kaja Godek, Konfederacja

chętnie bym na nią zagłosował, gdybym tylko mógł, bo jestem rekordzista świata w altruizmie : Europa czegoś takiego, jak to coś, to jeszcze nie widziała, niech też sobie użyje, tylko nieczuły egoista odmówić mógłby jej smakowania podobnej jakości cymesów.

PIS bohatersko walczy z pedofilią wśród kanalarzy :

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1413453,bledy-w-nowelizacji-kodeksu-karnego-pedofilia.html

TVP dzielnie temu kibicuje; warto zaobserwować : każdy, dosłownie każdy, a widziałem pewnie z tuzin, materiał Wiadomości dot. spisku homoseksualistów, puentowany jest obrazkiem jednego i tego samego uczestnika Parady Równości,  który na głowie ma czarną maskę przypominającą psią mordę.

Generalnie, TVP próbuje wygrać Eurowybory dla PISu facetem w psiej masce.

Kalkulacje są racjonalne : dla potencjalnego elektoratu PIS na Podkarpaciu, w lubelskim [albo - em], czy na innym Podlasiu, pląsający w ryzykownie dwuznacznych podrygach facet w czarnej masce psa, to takie samo zdumiewające dziwo, jak Kaja Godek dla wszystkich spoza Podkarpacia i Podlasia. Odrzucą motyki, wdzieją kościołowe buty i pobiegną głosować !

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, quevas napisał:

"Geje chcą adoptować dzieci, żeby je molestować i gwałcić, takie są fakty"

Nerwy napięte do niedzieli.
I do jesieni.
Tsunami prawdy o PiS, rządzie i Premierze.
O sojuszniczym kościele też.
Biomasa nie czyta, nie słucha.
Normalna Polska czy biomasy ?
Wcześniej czy później biomasa też zacznie pojmować.
Albo nie.
Wystarczy pisać i rachować.
Na kolanach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, quevas napisał:

dla potencjalnego elektoratu PIS na Podkarpaciu, w lubelskim [albo - em], czy na innym Podlasiu

dlaczego nie w dolnośląskim, śląskim czy małopolskim - gdzie przecież PiS ostatnio też wygrało?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, fluber napisał:

Nerwy napięte do niedzieli.
I do jesieni.
Tsunami prawdy o PiS, rządzie i Premierze.
O sojuszniczym kościele też.
Biomasa nie czyta, nie słucha.
Normalna Polska czy biomasy ?
Wcześniej czy później biomasa też zacznie pojmować.
Albo nie.
Wystarczy pisać i rachować.
Na kolanach

gdzie taką zupę dają ?

9 minut temu, lorak napisał:

dlaczego nie w dolnośląskim, śląskim czy małopolskim - gdzie przecież PiS ostatnio też wygrało?

bo na wschodzie przynajmniej, życie płynie zwyczajnie, słońce wschodzi i dzień się zaczyna

Edytowane przez quevas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, quevas napisał:

gdzie taką zupę dają ?

Na zebraniach kodu lub na wosp wnioskujac po autorze:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, fluber napisał:

Na zebraniach kodu lub na wosp wnioskujac po autorze:)

tam to się z własną przychodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi