Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, quevas napisał:

taki, który wymyka sie wszelkim definicjom

Definicjom matematycznym na pewno. Czyli straszliwy:)

Nie wiem jak jest teraz w programie ale zadanie tego typu mialem kilkadziesiat lat temu jak chodzilem do podstawowki na klasowce z matmy. Mialem 8 lat i poszlo mi lepiej niz Tobie teraz:)

Wiec jak o tym w ten sposob pomyslec, to jest to straszliwy blad:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

 

Nie wiem jak jest teraz w programie ale zadanie tego typu mialem kilkadziesiat lat temu jak chodzilem do podstawowki na klasowce z matmy. Mialem 8 lat i poszlo mi lepiej niz Tobie teraz:)

 

To Ty masz 6 dych na karku? Wybacz osobiste pytanie, ale mnie to teraz zaciekawiło. Fanklub PiS i KK oraz dbałość o ojczysty język pasuje idealnie. Granie w ligi fantasy na forum - hmm to już trochę hardkor. Ale rozumiem, dziadki tez muszą trochę poszaleć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

kilka to cyfra z przedziału 3-9 tak gwoli ścisłości

A kilkadziesiat to liczba z zakresu 20-99:) ( nawiasy otwarte)

2 minuty temu, quevas napisał:

jesli kiedyś będę miał 60 lat, to moze też sobie przypomnę, co miałem w szkole jako 8-latek

Raczej lepiej z pamiecia juz nie bedzie:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, quevas napisał:

moze też sobie przypomnę, co miałem w szkole jako 8-latek

Chociaz biorac pod uwage jaki bywasz tu wnerwiajacy i ile jest w Tobie jadu i pogardy dla drugiego czlowieka, zwlaszcza prostego, to podejrzewam ze jako 8-latek miales w szkole regularny wpierdol i nic dziwnego ze wyparles to z pamieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę jeszcze na chwilę do tematu filmu Sekielskiego, bo chwilę po sukcesie bohaterowie i autor dowiadują się, że są też ciemne strony bycia w centrum uwagi:

http://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,24841387,marek-lisinski-szef-fundacji-nie-lekajcie-sie-wyciagal.html

https://www.spidersweb.pl/2019/05/sekielski-wypuscil-koszulki-tylko-nie-mow-nikomu.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał:

@mayor

 

Propaganda.Jak bylem w Twoim wieku to władza usiłowała mi wmówić ,że Polska jest 8 potęgą  gospodarczą świata ,oczywiście Związek Radziecki zajmował zaszczytne 1 miejsce.Jak zobaczysz Żydówki z Williamsburga sprzątające w polskich domach to zrób zdjęcie i wklej ,wtedy mnie przekonasz.Na razie jest odwrotnie każda rodzina żydowska na Williamsburgu  ma służącą Polkę, chociaż Satmarzy to największa biedota wśród Żydów większość żyje na food stamps   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał:

Propaganda.Jak bylem w Twoim wieku to władza usiłowała mi wmówić ,że Polska jest 8 potęgą  gospodarczą świata ,oczywiście Związek Radziecki zajmował zaszczytne 1 miejsce.Jak zobaczysz Żydówki z Williamsburga sprzątające w polskich domach to zrób zdjęcie i wklej ,wtedy mnie przekonasz.Na razie jest odwrotnie każda rodzina żydowska na Williamsburgu  ma służącą Polkę, chociaż Satmarzy to największa biedota wśród Żydów większość żyje na food stamps   

Oceniasz ludzi po narodowości? Co za rasizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.