Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak zaczną Cię boleć kukle to zrozumiesz

choć z racji miłości do Prezesa może to nastąpić z opóźnieniem ;]

Na razie musisz tkwic w tym zrozumieniu beze mnie:)

Jak ja nie rozumiem ludzi ktorzy probuja dociac innych " miloscia do prezesa" :) to jest juz takie wyswiechtane i zwyczajnie slabe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, quevas napisał:

 

38,5 % KE i +7 dla PIS, to nie wygląda zbyt spektakularnie, ot choćby na tle tego, co na Wegrzech wykręcili idole PISu

Niby tak ale z 2 strony ke to sztuczny twor. Europoslowie z sld juz powiedzieli ze nie beda w pe siedziec ww frakcji po i maja wyjebane na schetyne wiec w sumie czemu liczyc ich razem? Zgorzelski z psl juz dzis wspominal niesmialo o samodzielnym starcie psl jesienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, quevas napisał:

przy strukturze frakcyjnej w PE ma to jakieś znaczenie a'propos wyborów krajowych ?

No myślę, że to może mieć znaczenie, kiedy SLD uzna, że po zdobyciu mandatów z list KE fajnie będzie stworzyć własny klub poselski.

9 godzin temu, josephnba napisał:

Jeśli antyzydki nie złapią się na próg, to chyba dziś się upije z radości

Życzę udanej zabawy:)

Btw. trochę zabawne, że wynik Konfederacji to około 4,47%:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy durnym systemie dawania mandatów promujących duże partie pójście osobno to trochę głupie. Mnie z kolei zenuje ból dupy mediów "opozycyjnych". Nie wolno głosować na nic innego niż KE (PO) bo to strata głosów. To osłabia mniejsze partie. Jakoś nikt tam nie zwrócił uwagi, że jak głosować na PO, skoro to PiS tylko taki co patrzy na ludzi z góry i nie ma pomysłu na rządzenie krajem. PiS u władzy to nieszczęście dla Polski, ale bezpłciowe PO to żaden przeciwnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęście, wstyd, niczego nie będzie bla bla bla. 

Poniżej "najlepsze" co dziś przeczytałem: 

Czyli co, jednak pójdę na te europejskie wybory i zagłosuję na PiS, bo utarli nosa znajomemu nauczycielowi?

Jak w "Dniu Świra". Nie chodzi o to, by samemu mieć lepiej, tylko żeby sąsiad miał gorzej.

 

https://natemat.pl/274063,to-oni-dali-zwyciestwo-pis-badacz-tlumaczy-co-o-nas-mowia-wyniki-wyborow-do-pe

 

Ja myślałem, że to jakaś gimbaza z wykopu, a to ekspert z IBRiS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fluber napisał:

Btw. trochę zabawne, że wynik Konfederacji to około 4,47%:)

Z jednej strony smutno, a z drugiej strony szkoda byłoby tracić dobre konie pociągowe przed ważniejszymi wyborami do parlamentu.

Teraz pytanie tylko czy to się nie rozejdzie, bo wiadomo, że dla niektórych to był tylko skok na kasę i mam tu na myśli Korwina i jego świtę.

Dobrze, by było zamiast koalicji zrobić teraz partię Konfederacja, ale czy to jest możliwe?

Swoją drogą PiS wystawił wyjątkowo mocne nazwiska ( wielu dostało szanse dorobić, a się nie narobić w PE za zasługi i dobrze wykonaną robotę tutaj, ale wolałbym takich ludzi na miejscu ) i teraz ciekawi mnie jakie będą jedynki do sejmu. Trzeba przyznać, że PiS rzucił mocne karty, a PO właściwie dinozaury i postacie skompromitowane. Zobaczymy czy Schetyna tu nie robi jakiegoś gambita PiSowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Teraz pytanie tylko czy to się nie rozejdzie, bo wiadomo, że dla niektórych to był tylko skok na kasę i mam tu na myśli Korwina i jego świtę

mina Korwina sugerowała, że to już koniec. swoją drogą on to ma jednak łeb na karku, bo jako jedyny się nie cieszył z exit polla. mimo wszystko dziwne, że się nie dostali, jeszcze wieczorem wchodzili, sondaże przez parę tygodni też dawały im 6-7%. z drugiej strony dobrze, bo to jednak banda oszołomów, ale to w sumie dotyczy wszystkich polityków, więc jakiś powiew świeżości by się przydał.

rekordy PiS źle wróżą dla polski, zresztą umocnienie tego dualizmu POPIS bardzo źle świadczy o wyborcach w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.