Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Urodzili się, żyją i oddychają tym samym powietrzem co ja

Wystarczy

 

@mateka tak poważnie to widze w nich zagrożenie i cieszy mnie marginalne poparcie dla takich braunow czy korvinow

W polityce nie powinno byc miejsca dla skrajnych poglądów dlatego cieszy mnie wynik razem czy właśnie"konfederacji"

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam moich ulubieńców z natemat.pl, Komorowskiego, Grzesia i innych i dziwię się, że oni naprawdę niczego nie rozumieją. Po tylu latach i po tylu porażkach dalej brnięcie w ten sam przekaz. Zacofane, biedne, nie wykształcone, patologiczne Podkarpacie we wszystkim przeszkadza. Nie mój problem.

Ciekawe czy vasq, ely3 albo artlan wpadną na to, gdzie leży przyczyna tych ciągłych porażek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DeltaCenter napisał:

 

Ciekawe czy vasq, ely3 albo artlan wpadną na to, gdzie leży przyczyna tych ciągłych porażek.

Opozycja już wie, jaka jest przyczyna:

Cytat

Prosta sprawa. Jaki naród, tacy reprezentanci. Oburzacie się, że Beata Szydło dostała rekordową liczbę głosów. Pytacie dlaczego? Ano dlatego, że Beata jest typową Haliną, która ma typowego męża Janusza i jest z typowej małej polskiej miejscowości. Inteligentna średnio, po angielsku ani be, ani me, bogobojna z wiejską mentalnością. No to Haliny i Janusze nam wybrali. Chcieli mieć reprezentację, to mają. I nie ma co się oszukiwać, taka jest większość narodu. Żrą schabowego do radosnych dźwięków disco polo, kupionego z socjalu, z naszych podatków. Gdzie im będzie lepiej i kto lepszy miałby nimi rządzić? Opozycja, która im odbierze przywileje?

@Cardi ostatnio wspominałeś, że podobni wszyscy płaca podatki, to patrz co powiedział Komorowski:)

https://www.wnp.pl/parlamentarny/ludzie/komorowski-pis-wygral-wsrod-wyborcow-ktorzy-nie-placa-podatkow,39534.html

Cytat

PiS wygrał wśród wyborców, którzy nie płacą podatków, natomiast KE wygrał w grupie wiekowej, która podatki już płaci

Czyli sporo obywateli podatków nie płaci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Opozycja już wie, jaka jest przyczyna:

@Cardi ostatnio wspominałeś, że podobni wszyscy płaca podatki, to patrz co powiedział Komorowski:)

https://www.wnp.pl/parlamentarny/ludzie/komorowski-pis-wygral-wsrod-wyborcow-ktorzy-nie-placa-podatkow,39534.html

Czyli sporo obywateli podatków nie płaci:)

Jak pan prezydęt powiedziałby, że w nocy jest ciemno, to ja bym to jednak sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, julekstep napisał:

Oby nie. Mam juz zaplanowane czytanie twittera Lisa przez dwa najblizsze dni :(

Znajdź chwilę dla Czuchnowskiego:)

 

Już oficjalne wyniki. 45,38% PIS najwyższy wynik w historii wolnych wyborów w Polsce.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, quevas napisał:

 

Wyniki PIS w poszczególnych grupach wiekowych :

18-29 : 8,4 %

30-39 : 14,2 %

40-49 : 16,8 %

50-59 : 21,6 %

60+ : 39 %

 

A łącznie w całym kraju ponad 45%:) Oj z matmą to u Ciebie zawsze było kiepsko, ale jak widać zawsze może być gorzej:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak czytam te lewackie peany pełne ulgi to nasuwa się tylko jedno:

cieszcie się dalej,  byle do koryta, reszta się nie liczy

Miło, że właśnie pokazałeś ten wysoki poziom kultury tej lepszej połowy Polaków :)

11 minut temu, quevas napisał:

 1. Polska pozostaje poza strefą euro, która będzie dązyła do coraz ściślejszej integracji, odstawiając na boczny tor państwa trzymające się kurczowo narodowej waluty

 

Idealnie. Nie chcę drugiej Grecji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak czytam te lewackie peany pełne ulgi to nasuwa się tylko jedno:

cieszcie się dalej,  byle do koryta, reszta się nie liczy

Jakie trzeba miec problemy z formulowaniem wypowiedzi zeby pozwolic mowic za siebie stonodze to ja nie mam pytan:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

leniwy jestem, poza tym pewnie dostałbym bana za jeden wers w takim stylu ;]

Za merytoryczną i ciekawą wypowiedź? Wątpię, chyba że nie miałaby to być wypowiedź w takim stylu.
Ale znowu - to pokazuje Twój poziom i tylko Twój. I pytanie czy taka osoba ma rację czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

leniwy jestem, poza tym pewnie dostałbym bana za jeden wers w takim stylu ;]

Pewnie bys dostal bo taka jest wartosc wypowiedzi stonogi:)

1 minutę temu, quevas napisał:

to  nie są moje dane, co najwyżej spisane z wadliwego źródła.

 

I zweryfikowane przez wadliwy mozg?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.