Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lorak napisał:

ja tu abstrahuję od prawa. ewentualnie trochę pokazuję, jak ten przepis jest idiotyczny.

W sumie fluber odpisal, wiec krotko:

Sprowadzanie relacji spolecznych do rownania na kartce papieru moze wydawac sie pro, ale tak na prawde to jest poziom podstawowkowego "chyba Ty".

1 minutę temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Wut? Jakie kule, co Ci się znowu przyśniło? 

A konto mam jedno, więc może coś Ci się pomyliło.

A nie robiles juz comming outu, ze jestes tym samym kolesiem od lizania jajec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Twoj przyklad jest po prostu wyjatkowo kretynski. W ten sposob mozesz zanegowac kazde przestepstwo. Tak samo moge milczec o obrazaniu moich uczuc religijnych o tym ze zostalem okradziony albo o tym ze zgwalciles mi dziecko.

 

Robisz szmatę z logiki (again). 

Jest cos takiego jak malum per se i malum prohibitum - gdzie w ogóle ciężar gatunkowy kradzieży czy gwałtu a mówienia negatywnych rzeczy na temat tego, że ktoś ma urojenia i wierzy w bajeczki.

Jeśli wszyscy będziemy się o wszystko obrażać, to życie będzie już totalnie nie do zniesienia.

4 minuty temu, julekstep napisał:

 

A nie robiles juz comming outu, ze jestes tym samym kolesiem od lizania jajec?

Piłeś coś rano albo ćpałeś, że takie głupoty wypisujesz? Lizanie jajec to zarzucałem waszemu kółku adoracji z tego tematu, za co dostałem kiedyś bana na jeden dzień i to wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Robisz szmatę z logiki (again). 

Jest cos takiego jak malum per se i malum prohibitum - gdzie w ogóle ciężar gatunkowy kradzieży czy gwałtu a mówienia negatywnych rzeczy na temat tego, że ktoś ma urojenia i wierzy w bajeczki.

Jeśli wszyscy będziemy się o wszystko obrażać, to życie będzie już totalnie nie do zniesienia.

Piłeś coś rano albo ćpałeś, że takie głupoty wypisujesz? Lizanie jajec to zarzucałem waszemu kółku adoracji z tego tematu, za co dostałem kiedyś bana na jeden dzień i to wszystko. 

Ok czyli z tego konta pisales o idealnych kulach czy cos w ten desen :)

Pozwolisz zatem, ze z rezerwa podejde to Twoich popularno-naukowych wstawek :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

Ok czyli z tego konta pisales o idealnych kulach czy cos w ten desen :)

 

Jeśli mnie pamięć nie myli to pisałem coś o podziwianiu geometrii sześćścianów pod wpływem LSD. Ale co to ma z nauką wspólnego to nie wiem. Z wiarą może trochę ma, bo po kwasie oświecenie umysłu i transcendencja to normalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

swoją drogą skoro uważacie to za przestępstwo, to czy poczyniliście jakieś kroki w tym kierunku (zawiadomienie itp.)? szczególnie Fluber, skoro jest uczucia zostały urażone.

Przeciez napisalem ze ci ludzie sa biedni. Nie zamierzam na nich donosic. Co nie zmienia faktu ze mnie zranili.

11 minut temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Robisz szmatę z logiki (again). 

Jest cos takiego jak malum per se i malum prohibitum - gdzie w ogóle ciężar gatunkowy kradzieży czy gwałtu a mówienia negatywnych rzeczy na temat tego, że ktoś ma urojenia i wierzy w bajeczki.

Czyli nielogiczne jest karanie wszystkiego o mniejszym ciezarze gatunkowym czy co probujesz tutaj logicznie uzasadnic?:) przeciez to co piszesz nie ma nic wspolnego z logika:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

 

Czyli nielogiczne jest karanie wszystkiego o mniejszym ciezarze gatunkowym czy co probujesz tutaj logicznie uzasadnic?:) przeciez to co piszesz nie ma nic wspolnego z logika:)

Sprowadzasz to wspólnego mianownika czyny o różnym stopniu szkodliwości. Z twojego wywodu rozumiem, że czujesz się tak, jakby Lorak Cię zgwałcił albo okradł, w co nie chce mi się wierzyć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Sprowadzasz to wspólnego mianownika czyny o różnym stopniu szkodliwości. Z twojego wywodu rozumiem, że czujesz się tak, jakby Lorak Cię zgwałcił albo okradł, w co nie chce mi się wierzyć ;) 

Logika bada ciezar gatunkowy przestepstw, tudziez odczucia poszkodowanych? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Sprowadzasz to wspólnego mianownika czyny o różnym stopniu szkodliwości. Z twojego wywodu rozumiem, że czujesz się tak, jakby Lorak Cię zgwałcił albo okradł, w co nie chce mi się wierzyć ;) 

I ten wspolny mianownik to "przestepstwo" :)

Nic nie rozumiesz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

Oczywiście, że mają, bo nauka stoi w opozycji do boga. W fizyce kwantowej czy astronomii nie ma dla niego miejsca, i im więcej na ten temat wiesz, tym bardziej idiotyczne wydają się bujdy pisane przez jakichś brudasów 2 tysiące lat temu.

Ty też stoisz w opozycji do nauki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, julekstep napisał:

k**** tak generalnie to troche obciach byc niewierzacym w dzisiejszych czasach ;(

Spokojnie, ja Cie nie szufladkuje:)

Ale rzeczywiscie ten mit o tym ze katolicy to ciemnogrod wydaje sie byc mocno chybiony. Takie sa przynajmniej moje codzienne obserwacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

No jak już jest Wasza trójeczka w komplecie to mogę zapytać: I jak? Czyściutkie?

Ale co czysciutkie?

3 godziny temu, Koelner napisał:

 

to jest pole do dyskusji czy Ty widzisz wagine zamiast matki boskiej i czy onr to partia faszystkowska. dlatego wspomnialem o tym ze kolo sie zamyka i przegrywacie na tym polu, wniosek wyciagam z tego co widzial wczoraj z auta a co widzialem na krakowskim przedmiesciu przy krzyzu lub jak bylem obecny przy marszu w obronie tv trwam

Wybacz ale nic nie zrozumialem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.