Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Koelner napisał:

A co przedstawia to zdjecie? ja sie musze dosc mocno domyslac

Skoro ostatnio wspominales ze widziales procesje na Boze Cialo przez okno wiec podejrzewam ze pytasz dlatego ze nigdy w zyciu nie widziales waginy.

No wiec to zdjecie przedstawia wagine wystylizowana na Najswietszy Sakrament podczas udawanej procesji na Boze Cialo.

Mam nadzieje ze pomoglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

Skoro ostatnio wspominales ze widziales procesje na Boze Cialo przez okno wiec podejrzewam ze pytasz dlatego ze nigdy w zyciu nie widziales waginy.

No wiec to zdjecie przedstawia wagine wystylizowana na Najswietszy Sakrament podczas udawanej procesji na Boze Cialo.

Mam nadzieje ze pomoglem.

pisales cos o at persona. slabe. jesli uwazacie ze trzeba reagowac na pajacowanie to juz przegraliscie te walke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

pisales cos o at persona. slabe. jesli uwazacie ze trzeba reagowac na pajacowanie to juz przegraliscie te walke

O argumentum ad personam. Przecież my tu nie prowadzimy sporu, ja tylko tłumaczę Ci co tam jest, bo sam napisałeś, że masz problemy, chciałem tylko pomóc, przepraszam, jeżeli Cię uraziłem.

Pajacować to można za zamkniętymi drzwiami, a nie podczas oficjalnego marszu, na którego czele stoi prezydent półmilionowego miasta. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

O argumentum ad personam. Przecież my tu nie prowadzimy sporu, ja tylko tłumaczę Ci co tam jest, bo sam napisałeś, że masz problemy, chciałem tylko pomóc, przepraszam, jeżeli Cię uraziłem.

Pajacować to można za zamkniętymi drzwiami, a nie podczas oficjalnego marszu, na którego czele stoi prezydent półmilionowego miasta. 

 

odbija pileczke ze na prawicowych sa symbole faszystowskie, kolo sie zatacza. nie nudzi Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

odbija pileczke ze na prawicowych sa symbole faszystowskie, kolo sie zatacza. nie nudzi Was?

Jakich was? Jestem tu jeden i w zyciu nie bylem na zadnym marszu niepodleglosci. Chodze jedynie na marsze dla zycia i rodziny albo na procesje na Boze Cialo ewentualnie pielgrzymki i nigdy nie widzialem tam symboli faszystowskich wiec Twoje uwagi to chyba nie do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Jakich was? Jestem tu jeden i w zyciu nie bylem na zadnym marszu niepodleglosci. Chodze jedynie na marsze dla zycia i rodziny albo na procesje na Boze Cialo ewentualnie pielgrzymki i nigdy nie widzialem tam symboli faszystowskich wiec Twoje uwagi to chyba nie do mnie.

Nie komplikuj!

Faszysto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Jakich was? Jestem tu jeden i w zyciu nie bylem na zadnym marszu niepodleglosci. Chodze jedynie na marsze dla zycia i rodziny albo na procesje na Boze Cialo ewentualnie pielgrzymki i nigdy nie widzialem tam symboli faszystowskich wiec Twoje uwagi to chyba nie do mnie.

w google wpisalem marsz dla zycia i rodziny http://ruchlgbt.pl/ii-marsz-dla-zycia-rodziny-w-bydgoszczy/

4 minuty temu, RappaR napisał:

Z ciekawości zdarzyło Ci się napisać w tym temacie coś, co nie było ad personam? 

jak Cie to interesuje to przekop temat

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał:

Po przekopaniu stwierdzam, że jednak nie :(

widocznie kopanie nie jest Twoja mocna strona ;)

11 minut temu, fluber napisał:

Pomijajac brak symboli faszystowskich to i tak mnie akurat na tym marszu nie bylo. Nie chodze na kazdy.

to jest pole do dyskusji czy Ty widzisz wagine zamiast matki boskiej i czy onr to partia faszystkowska. dlatego wspomnialem o tym ze kolo sie zamyka i przegrywacie na tym polu, wniosek wyciagam z tego co widzial wczoraj z auta a co widzialem na krakowskim przedmiesciu przy krzyzu lub jak bylem obecny przy marszu w obronie tv trwam

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Dlatego ze nie potrafia wyrazic siebie inaczej niz poprzez probe krzywdzenia i ranienia innych. 

nikogo nie zranili oraz nie skrzywdzili. "obraza uczuć religijnych" to tylko inna odmiana poprawności politycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Koelner napisał:

dzisiaj przejezdzalem obok parady w Gdansku i to co mnie uderzylo i zaskoczylo to liczba mlodych ludzi w wieku licealnym i mlodsi. chyba taka moda

Właśnie siedzę przed Stocznią gdańską i wczoraj to rozmawialiśmy dokładnie o tym samym. Przyjechaliśmy z kumplami na weekend a tu ok 40 różnych marszów zarejestrowanych

Co ciekawe w okolicach dw. Głównego widać było tylko te jedną grupę! Jak wspomniałeś w dużej części młodzież gimnazjalny licealna i o co mnie jako rodzica dziwi najbardziej rodziny z małymi dziećmi. Może jestem w tej kwestii konserwatywny ale nie podoba mi się obwieszanie małych dzieci emblematami przedstawiającymi poglądy rodziców.

Podrosną, sami wybiorą 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

 

Podrosną, sami wybiorą 

 

A chrzest w kosciele ? :) https://oko.press/proba-wplyniecia-na-wyniki-wyborow-dwie-siatki-patriotycznych-trolli-wspieraly-konfederacje/?fbclid=IwAR3NZrmAUZacAhdo7FYrgvpOhCFqOoWDTTNcTjSoyrSwnmWS0Jx4wTEfnH0 widzialem to w serialu Homeland na zlecenie rosyjskiego wywiadu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, josephnba napisał:

Wiara zakorzeniona w na każdej historii i kulturze to nie to samo co poglądy polityczne

no wlasnie, tylko znam juz kilka przypadkow u znajomych ze ich dzieci rezygnuja z religii na etapie bierzmowania , i stwierdzam ze to bardziej bunt przed czyms narzuconym niz wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.