Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Zandberg z Bosakiem najlepiej wypadli. mimo że tak się od siebie różnią poglądami (i części z nich normalny człowiek nie powinien podzielać), to dobrze by było dla naszej sceny politycznej, gdyby zastąpili te wszystkie stare ugrupowania. nie dość, że podniósłby się poziom debaty publicznej, to jeszcze w końcu mielibyśmy prawdziwy dualizm.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lorak napisał:

Zandberg z Bosakiem najlepiej wypadli. mimo że tak się od siebie różnią poglądami (i części z nich normalny człowiek nie powinien podzielać), to dobrze by było dla naszej sceny politycznej, gdyby zastąpili te wszystkie stare ugrupowania. nie dość, że podniósłby się poziom debaty publicznej, to jeszcze w końcu mielibyśmy prawdziwy dualizm.

PIS mogło wystawić Tarczyńskiego, a KE Nitrasa i spokojnie wypadliby podobnie, jak dwaj wymienieni przez Ciebie:) Tylko, że PIS i KE starało się w debacie nie stracić. Mnie się spodobało to pytanie i odpowiedź Olbrychta:

Cytat

Czy Koalicja Europejska jest za wprowadzeniem związków partnerskich i małżeństw osób tej samej płci?
- A o którą partię pan pyta konkretnie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lorak napisał:

nie zgodzę się, bo oni nie są tak inteligentni, a poza tym to chamy (szczególnie Tarczyński).

Też miałem złe zdanie o Tarczyńskim, ale jak go więcej posłuchałem to daje radę + mega zaplusował w związku z akcją z Decapitated (poseł PiS i to jeden z większych katoli w ich szeregach wstawiający się za metalowym zespołem w momencie kiedy pół fejsbuka ganiało ich z widłami bo metoo i inne pierdy). Zdecydowanie jeden z moich faworytów w PiSie.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lorak napisał:

Zandberg z Bosakiem najlepiej wypadli. mimo że tak się od siebie różnią poglądami (i części z nich normalny człowiek nie powinien podzielać), to dobrze by było dla naszej sceny politycznej, gdyby zastąpili te wszystkie stare ugrupowania. nie dość, że podniósłby się poziom debaty publicznej, to jeszcze w końcu mielibyśmy prawdziwy dualizm.

wszystko fajnie, ale czego się dowiedziałeś odnośnie ich planów pracy jako poseł w parlamencie europejskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

wszystko fajnie, ale czego się dowiedziałeś odnośnie ich planów pracy jako poseł w parlamencie europejskim?

niczego. tylko że jeśli mają coś negatywnego wspólnego z innymi, to nie znaczy, że w pozostałych aspektach ich nie przewyższają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Koelner napisał:

wszystko fajnie, ale czego się dowiedziałeś odnośnie ich planów pracy jako poseł w parlamencie europejskim?

Parafrazując Stanisława Michalkiewicza co można zrobić w trakcie dwuminutowego wystąpienia w PE? Wygłosić płomienne przemówienie w stylu "precz! Niech żyje!"

Posłowie do PE to pionki, nic nie mogą. Tak jak pan "prezydęt" Europy Donaldinho.

Zandberg, Bosak i cała Konfederacja traktują wybory do PE jako trampolinę do publicznej świadomości z poziomu marginesu politycznego, PO i PiS jako propagandę i wysyłanie zmęczonych politykierów na emeryturę za godziwe pieniądze.

 

@fluber ta przypinka to nie jarmułka, nie stygmatyzuje, a pani przedstawicielka PiS pokazała swoją rekacją linię swojej partii, w sumie expected :) Ale dalej możesz zaprzeczać :)

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Cardi napisał:

 

 

@fluber ta przypinka to nie jarmułka, nie stygmatyzuje, a pani przedstawicielka PiS pokazała swoją rekacją linię swojej partii, w sumie expected :) Ale dalej możesz zaprzeczać :)

No może Ty zakładasz wszystko, co Ci pan Bosak daje:)

Przedstawicielka PIS powiedziała we wczorajszej debacie, że nie ma mowy o żadnych pieniądzach dla Żydów. Publicznie, na żywo, w telewizji publicznej. Nie wiem, ile razy PIS musi to powtórzyć, żeby wyborcy Konfederacji zrozumieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

No może Ty zakładasz wszystko, co Ci pan Bosak daje:)

Przedstawicielka PIS powiedziała we wczorajszej debacie, że nie ma mowy o żadnych pieniądzach dla Żydów. Publicznie, na żywo, w telewizji publicznej. Nie wiem, ile razy PIS musi to powtórzyć, żeby wyborcy Konfederacji zrozumieli.

Mt 7, 20 :) Poza tym ludzie PiSu chętnie zakładają wszystko co im pejsaci przyjaciele dają, także przypinka is not a big deal :)

Edytowane przez Cardi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Przedstawicielka PIS powiedziała we wczorajszej debacie, że nie ma mowy o żadnych pieniądzach dla Żydów. Publicznie, na żywo, w telewizji publicznej. Nie wiem, ile razy PIS musi to powtórzyć, żeby wyborcy Konfederacji zrozumieli.

w którym momencie? podczas wręczenia znaczka?

poza tym przedstawiciele PiS wiele razy coś mówili, a potem nie dotrzymywali słowa. poczynając od błahostek jak ujawnienie aneksu WSI, a na obniżce VAT kończąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lorak napisał:

@#$%# ale manipulacja, nikomu nie można ufać. bo słuchałem tutaj

 

W 44:52 jak zaczyna mówić "Tylko Prawo i ..." to akurat wycięli:)

A wtedy właśnie wspominała o tych roszczeniach:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.