Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, RappaR napisał:

Jakie są kryteria zasłużenia?

Znaczenie stanowiska (wysoki funkcjonariusz > pracownik administracyjny), długość pracy, szkodzenie innym. 

6 minut temu, DeltaCenter napisał:

Ten Jasiński to podobnie jak Cimoszewicz. 

A ktoś to kwestionuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, josephnba napisał:

Co mam o tym myśleć

Ustawa pisana nocą pod presją społeczną i w roku wyborów 

Jednym słowem

Polityka!

 To co KE odwala w temacie pedofilii, to się w głowie nie mieści, a wiązanie tego z PIS-em, który w temacie pedofilii wprowadził naprawdę ostre przepisy, przeciwko którym protestowała opozycja to już grubsze nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Artlan napisał:

To się słabo orientujesz w waszej propagandowej szczujni. Ale Seba pewnie będzie wiedział, bo sam to chyba rozpowszechniał za 60 groszy od wpisu. 

Waszej? Kto jest jeszcze ze mną? Przez ostatnie kilka lat docierały do mnie jedynie histeryczne " newsy " o martwych wiewiórkach, holokauście dzików, pół milionowych manifestacjach KOD-u. A i oczywiscie wszedzie wyskakuje mi Ostaszewska. Pytanie, która propagandowa szczujnia ma większą moc oddziaływania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał:

 

Jako dzieciak bylem ministrantem przez wiele lat, jezdzilem na mnostwo zawodow i obozow sportowych organizowanych przez ksiezy. pilka nozna, koszykowka, plywanie. Kolonie, czy wakacje. poza tym czesto bywalem na plebanii juz jako 13-16 latek zeby porozmawiac z ksiezmi o wierze, o zyciu o pierwszych milosciach, czy wspolnie obejrzec jakis film i o nim pogadac. Przez moje dziecinstwo przewinely sie dziesiatki ksiezy, ktorzy byli rozni, ale nigdy nie spotkala mnie sytuacja by ksiadz dopuscil sie wobec mnie czegokolwiek zlego, dlatego nie moge, na podstawie wlasnych doswiadczen oceniac filmu sekielskiego, jako rzetelne przedstawienie historii ktore sa marginesem w kk. Wiekszosc naprawde wspanialych ksiezy doswiadcza teraz ogromnego i niesprawiedliwego hejtu a nawet otwartych aktow agresji. 

Widze ze ateisci sie tutaj ciesza, co mnie smuci. W srodowisku w ktorym funkcjonuje, moi niewierzacy znajomi bardzo doceniaja wklad chrzescijanstwa w rozwoj naszej cywilizacji i sa ogromnie zaniepokojeni calym tym pompowaniem balonika przez antyklerykalow. I mysle ze slusznie. Takze @mayor, @Koelner zastanowcie sie przez chwile. Z czego wy sie cieszycie? Dlaczego patrzycie na to z satysfakcja? Nic dobrego z tego nie wyniknie.

Kolego @fluber zastanów się przez chwile.Nic dobrego z tego nie wyniknie. Zapomniałeś o herbatkach na plebanii i spotkaniach Oazowych

wyznanie ministranta.jpg

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Z czego? Uswiadomiles sobie wlasnie ze w polsce byl wiecej niz 1 ministrant?:)

Na pewno więcej niż jeden ,sam ksiądz Srebrzynski ma na sumieniu kilkunastu.Jeden to się przez niego powiesił. Twój napisany według wzoru wpis jest zwyczajnie podły i powinieneś się za to co najmniej wstydzić, a jeżeli jesteś rzeczywiście wierzący to na wszelki wypadek się z tego wyspowiadaj (8 przykazanie) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, mayor napisał:

Na pewno więcej niż jeden ,sam ksiądz Srebrzynski ma na sumieniu kilkunastu.Jeden to się przez niego powiesił. Twój napisany według wzoru wpis jest zwyczajnie podły i powinieneś się za to co najmniej wstydzić, a jeżeli jesteś rzeczywiście wierzący to na wszelki wypadek się z tego wyspowiadaj (8 przykazanie) 

Ateista pouczający katolika 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, mayor napisał:

Na pewno więcej niż jeden ,sam ksiądz Srebrzynski ma na sumieniu kilkunastu.Jeden to się przez niego powiesił. Twój napisany według wzoru wpis jest zwyczajnie podły i powinieneś się za to co najmniej wstydzić, a jeżeli jesteś rzeczywiście wierzący to na wszelki wypadek się z tego wyspowiadaj (8 przykazanie) 

Nie wiem jakie sa wzory, opisalem swoje doswiadczenia. Insynuacje ze klamie sa z Twojej strony zwyczajnie podle. 

Myslenie ze pis lub kosciol ma platnych trolli na takich forach jak e-nba... zaplecze intelektuale antyklerykalow zadziwia mnie coraz bardziej.

10 minut temu, Mrtio napisał:

Ateista pouczający katolika 🤔

Od "sa ksieza pedofile", poprzez " kazdy ksiadz to pedofil" szybko przeszlismy do " jezeli ksiadz cie nie molestowal to idz do spowiedzi bo klamiesz". Boje sie myslec co bedzie nastepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Artlan napisał:

Znaczenie stanowiska (wysoki funkcjonariusz > pracownik administracyjny

Nie wiedziałem, że z profesora Religi była taka bestia.

 

9 godzin temu, Artlan napisał:

szkodzenie innym. 

W jaki sposób to zmierzyłeś i oceniłeś na podstawie jakich danych?

15 godzin temu, mayor napisał:

Zdecydowanie obecni politycy dużo lepiej to robią

Miło tak szybko dojść do porozumienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.