Skocz do zawartości
Findek

Polska scena polityczna w Internecie

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Koelner napisał:

nauczyciel zarabia więcej niż osoba, która u niego nie zdawała matematyki, to może wkurwiać :]

Zbyt często jednak już teraz zarabia więcej od osoby, które ogarniała matematykę lepiej od niego :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Trochę o poglądach naszego sojusznika:

" Już na samym wstępie raportu mowa o wyższości moralnej imperium amerykańskiego nad jakimkolwiek innym. (mój dopisek IIIrzesza tez głosiła taką wyższość) Każde państwo, które zbliży się wielkością potencjału do USA jest uważane przez analityków za poważne zagrożenie, bez względu na zażyłość wzajemnych relacji.  (mój dopisek - UE też jest więc potencjalnym wrogiem)

...

" Amerykańscy analitycy z Center for Strategic and Budgetary Assessments (CSBA) nie pozostawiają złudzeń: przede wszystkim liczy się interes Stanów Zjednoczonych, a w razie konfliktu, walutą przetargową mogą być państwa Europy Wschodniej.

...

To ma swoje odzwierciedlenie w zastosowanym w raporcie podziale członków NATO w Europie na dwie kategorie; „Major NATO Allies” i „frontline states”. Pierwsza grupa to: Francja Anglia i Niemcy. Natomiast druga, to: Litwa, Łotwa, Estonia i Polska. Co ważne, z raportu wynika wprost bardzo małe prawdopodobieństwo zaangażowania się „NATO Allies” w obronę „frontline states”
...
Na tym nie koniec złych wieści dla Polski. Amerykanie rozważają bowiem „kupowanie sobie czasu terenem wpływów w Europie”, a nawet biorą pod uwagę utratę całej Europy Wschodniej. I nie jest to określane mianem katastrofy, ale akceptowalną ewentualnością. Amerykanie nie mogą za to pozwolić sobie na utratę Japonii.
...
Dla Polski – jeśli idzie o działania obronne – prognozowana jest „zaawansowana partyzantka”. Czyli małe pododdziały zaopatrzone w przeciwpancerne pociski kierowane, artylerię, moździerze i pociski rakietowe. Polska ma zainwestować w „złotą 12”, jako podstawę obrony terytorialnej oraz przy wsparciu sił specjalnych USA i NATO jak i amerykańskim wsparciu „C4ISR” prowadzić walkę z rosyjską okupacją. C4ISR to nic innego jak: Dowodzenie, Kontrola, Komunikacja, Komputery, Wywiad, Nadzór i Rozpoznanie.
Zatem Polacy – wedle amerykańskiej strategii – mają walczyć pod komendą i na zlecenie obcego, sojuszniczego mocarstwa"

www.pch24.pl/sojusznik-nie-taki-pewny--w-obronie-wlasnych-interesow-usa-gotowe-oddac-rosji-wplywy-w-europie-wschodniej,49846,i.html

ZSRR był gotowy za nas ginąć i opracowywał specjalne plany by nas amerykanie z mapy nie mogli wymazać, dziś jesteśmy "ogonem jaszczurki"

Generalnie obecnie sytuacja zaczyna wyglądać identycznie jak w 1939, tyle ze na szczęście po drugiej stronie jest Putin a nie Hitler, gdyby był Hitler skończyłoby sie tak samo.

https://www.grzegorzbraun.pl/2017/10/26/ruscy-agenci-nadaja-waszyngtonu/

Edytowane przez darkonza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Scenariusz na najbliższe  dni: Stuhry, Ostaszewskie, Cieleckie na swoich kontach bf-tt, insta - z bananem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A z jakiego powodu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, matek napisał:

A z jakiego powodu?

Taki tam life hack:

Wpisz sobie "banany" w google'u.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziki już nie są odstrzeliwane, że przenieśli się na obrazy z MN? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niezawodna Cielecka - już odhaczone. 

Co za błazny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam zbyt dużego pojęcia. Jak kobieta urodziła 4 dzieci to dostanie emeryturę od państwa? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, DeltaCenter napisał:

Niezawodna Cielecka - już odhaczone. 

Co za błazny. 

Jak Cię to tak denerwuje to po co ich obserwujesz? W jaki sposób Ci to przeszkadza? Akcja chyba zakończona sukcesem, więc chyba miała sens. Ja tam lubię banany. Zjedz banana i uśmiechnij się 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Tecu napisał:

Jak Cię to tak denerwuje to po co ich obserwujesz? W jaki sposób Ci to przeszkadza? Akcja chyba zakończona sukcesem, więc chyba miała sens. Ja tam lubię banany. Zjedz banana i uśmiechnij się 😀

a co tych 'artystow' zdenerwowalo w decyzji dyrektora odnosnie wystawy w muzeum (decyzji do ktorej mial przeciez pelne prawo)

ich tez umoralniasz po twitterach i insta?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obraz może zawieraÄ: 1 osoba, uÅmiecha siÄ, tekst

Janusz zawsze w punkt :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, julekstep napisał:

a co tych 'artystow' zdenerwowalo w decyzji dyrektora odnosnie wystawy w muzeum (decyzji do ktorej mial przeciez pelne prawo)

ich tez umoralniasz po twitterach i insta?

Myślę, że umiesz przeglądać Internet i odpowiedzieć sobie na swoje pytanie/odpowiedź. 

Nie umoralnianiam, bo nie muszę, bo mieli do tego prawo by wyrazić swoje zdanie na temat tej decyzji o przedwczesnym zdjęciu tych prac a jedzenie bananów i wrzucanie zdjęć na media społecznościowe, nie jest zakazane i nie powinno obrażać kogokolwiek obiektywnego. Nie posiadam instagramu a Twitter służy mi tylko i wyłącznie do śledzenia zainteresowań, głównie NBA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Tecu napisał:

Myślę, że umiesz przeglądać Internet i odpowiedzieć sobie na swoje pytanie/odpowiedź. 

Nie umoralnianiam, bo nie muszę, bo mieli do tego prawo by wyrazić swoje zdanie na temat tej decyzji o przedwczesnym zdjęciu tych prac a jedzenie bananów i wrzucanie zdjęć na media społecznościowe, nie jest zakazane i nie powinno obrażać kogokolwiek obiektywnego. Nie posiadam instagramu a Twitter służy mi tylko i wyłącznie do śledzenia zainteresowań, głównie NBA.

Delta ma prawo wyrazic swoje zdanie na temat wyrazajacych swoje zdanie - a jego umoralniasz.

Double standards as usual.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, julekstep napisał:

Delta ma prawo wyrazic swoje zdanie na temat wyrazajacych swoje zdanie - a jego umoralniasz.

Double standards as usual.

Wyrażenie swojego zdania polegało tylko na obrażaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Tecu napisał:

Wyrażenie swojego zdania polegało tylko na obrażaniu.

Masz na myśli Deltę, 'artystów' czy to i to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, julekstep napisał:

Masz na myśli Deltę, 'artystów' czy to i to?

Deltę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tecu napisał:

Deltę.

W Twoim subiektywnym odczuciu. 

Masz do takowego prawo ofc (jak i do posiadania podwójnych standardów) - po prostu jest to słabe (szczególnie kiedy zwracasz uwagę na 'zdenerwowanie' u Delty, który napisał dwa z dupy posty a nie zwracasz uwagi na zdenerwowanie u osób, które organizują jakieś większe akcje w temacie :D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Małe pytanie do Wielce Szanowanego pana Admina, który mnie zbanował. A tutaj, bo to kwestia polityczna, jak sądzę.

Uspokajam : pytam z czystej ciekawości i jednorazowo, bo - bez obaw - nie zamierzam tutaj pozostawać ani jedną minutę ponad miarę. Epitety, chamstwo i agresję znosze bez trudu, ale cenzura mnie odpycha i powoduje odruch wymiotny.

Jak kibol pokazuje palec, a rywal wchodzi wyprostowaną nogą, to jest część gry, ale jak sędzia daje czerwoną kartke za dłubanie w nosie, to się z takiego boiska schodzi, bo dalsza gra nie ma sensu.

pytanie 1 : za co ten ban, bo żadnego słynnego 'zdjęcia flagi w kupie" nie wklejałem ? pytanie 2 : dlaczego rozpowiadasz, że dałeś mi bana na 90 dni, skoro rzeczywistość nie zgadza się z faktami, bo w 91 dniu nadal nie mogłem się zalogować, a i do dzisiaj [ 5 miesiąc ] moje konto jest zablokowane ?

z ucałowaniami Vasquez.

Edytowane przez quevas
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi