Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BothTeamsPlayedHurd napisał:

no co , okazja dobra jak każda inna ;)

ale najważniejsze, że (jak zaznaczył rzecznik kurii) "nie bełkotali" i nie był to "stan nietrzeźwości całkowity" lol

jak był temat pedofili w kościele to jak byłem na chrzcie to ksiądz mówił jaka to też wina ludzi , że nie modlą się za błądzących księży , więc może tutaj też wina parafian :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

jak był temat pedofili w kościele to jak byłem na chrzcie to ksiądz mówił jaka to też wina ludzi , że nie modlą się za błądzących księży , więc może tutaj też wina parafian :D

nie no tu akurat wina strażaków, bo za mocny bimber przynieśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, fluber napisał:

 To można dawać jako zagadkę typu "znajdź niepasujący podpunkt". 

Czy PIS jak nie wygra wyborów do UE to zabierze 13 emeryturę, którą już dał, a potem zlikwiduje 500+ i podniesie wiek emerytalny?:)

UE wprowadzi nam też Euro, każe lub sama wprowadzi adopcję przez homoseksualistów, zakaże szanowania wyznawanych wartości i pozostawi polskie proszki.

A to tylko dlatego, że w parlamencie europejskim zabrakło jednego lub dziesięciu odpowiednich ludzi. Stoimy na krawędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Tecu napisał:

UE wprowadzi nam też Euro, każe lub sama wprowadzi adopcję przez homoseksualistów, zakaże szanowania wyznawanych wartości i pozostawi polskie proszki.

A to tylko dlatego, że w parlamencie europejskim zabrakło jednego lub dziesięciu odpowiednich ludzi. Stoimy na krawędzi.

Przynajmniej na pozostale wypisane kwestie ue ma jakis wplyw:) na 500+ zaden:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Na co Twoim zdaniem wplyw maja wybory do ue i sama unia? Bo chyba jestes dosc krytyczny co do ich mozliwosci:)

Odpowiem tak jak Ty na moje pytanie. Na coś.

Nie jestem krytyczny, po prostu nie ma parlament europejski wpływu na żaden z tych punktów, które tam są wymienione, nie tylko na 500+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tecu napisał:

Odpowiem tak jak Ty na moje pytanie. Na coś.

Nie jestem krytyczny, po prostu nie ma parlament europejski wpływu na żaden z tych punktów, które tam są wymienione, nie tylko na 500+.

Przecież głosowanie w PE nt związany z przedostatnim punktem odbyło się...2 tygodnie temu?

To takie najświeższe, bo wiadomo że na pozostałe punkty UE co najmniej pośredni wpływ ma.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tecu napisał:

Odpowiem tak jak Ty na moje pytanie. Na coś.

Nie jestem krytyczny, po prostu nie ma parlament europejski wpływu na żaden z tych punktów, które tam są wymienione, nie tylko na 500+.

Przeciez parlament europejski opiniuje wejscie kraju do strefy euro na przyklad. Po prostu nie chce mi sie dyskutowac o oczywistosciach wiec napisalem " jakis "

11 minut temu, julekstep napisał:

Przecież głosowanie w PE nt związany z przedostatnim punktem odbyło się...2 tygodnie temu?

To takie najświeższe, bo wiadomo że na pozostałe punkty UE co najmniej pośredni wpływ ma.

Gdzie pis glosowal za a ke roznie ( czesc za a czesc przeciw) wiec tym bardziej nic dziwnego ze to wrzucili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał:

Jeżeli to oczywiste to proszę o wyjaśnienie.

Tak, proszki były, my bad. Tylko co to ma do wyborów jak sprawa już załatwiona?

Bo mozna przeglosowac odkrecenie itp?

Gdzie hibernowales przez ostatnie 3 lata jak w PE dyskutowona sankcje dla PL za nie przyjmowanie "uchodzcow" itp?

PE nie majacy wplywu na przyjecie EURO to grubszy banger w ogole.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.