Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, fluber napisał:

Skąd ta ciekawostka? Według danych którymi dysponuję największy wybuch wulkanu w ostatnich 50 latach wygenerowal 50 milionow ton dwutlenku wegla. Ludzie emituja rocznie okolo 30 miliardow ton dwutlenku wegla.

Ostatnia bardzo duża eksplozja miała miejsce 200 lat temu i zrobiła potężne zwariowane w klimacie na kilkadziesiąt lat. Człowiek nie jest w stanie takich szkód poczynić nawet przez 1000 ale syfić potrafi i mamy duży problem np. ze smogiem

Edytowane przez Panautobus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał:

D5zWJWYWwAA1v7X.jpg

 

Biedroń walczy o to, by zostać naczelnym debilem polskiej polityki :D

W sumie jak dla mnie tym jednym zdjęciem wygrał, naprawdę nie wiem czy da się to w jakikolwiek sposób pobić. 

Jak siedzi w studio i spokojnie rozmawia to wydaje się że to miły i inteligentny człowiek ale gdy pokazuje hasła i program na wiecach to faktycznie. Absolutny nr 1 jeśli chodzi o debilizm. Takiej ilości nierealnych i kretyńskich planów jeszcze nikt nie przedstawiał 

Jeszcze dwóch bandytów sobie przyczepił do lodówki jak w akademiku

Edytowane przez Panautobus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Panautobus napisał:

Jak siedzi w studio i spokojnie rozmawia to wydaje się że to miły i inteligentny człowiek ale gdy pokazuje hasła i program na wiecach to faktycznie. Absolutny nr 1 jeśli chodzi o debilizm. Takiej ilości nierealnych i kretyńskich planów jeszcze nikt nie przedstawiał 

 Jeszcze dwóch bandytów sobie przyczepił do lodówki jak w akademiku

Abstrahując od zbrodniarzy. Pozuje przy obrazku gościa, który wysyłał gejów do obozów koncentracyjnych.

To jakby Żyd paradował w koszulce Hitlera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RappaR napisał:

Biedroń walczy o to, by zostać naczelnym debilem polskiej polityki :D

W sumie jak dla mnie tym jednym zdjęciem wygrał, naprawdę nie wiem czy da się to w jakikolwiek sposób pobić. 

To nie jest fejk? To az niemozliwe nawet jak na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał:

Abstrahując od zbrodniarzy. Pozuje przy obrazku gościa, który wysyłał gejów do obozów koncentracyjnych.

To jakby Żyd paradował w koszulce Hitlera. 

To jest pewnie ten sam brak wiedzy jak w przypadku noszenia przez niektorych koszulek Che Guevarą. 

Jestem tylko ciekaw jak można tej wiedzy nie nabyć. To jest chyba ignorowanie a tym samym zaoranie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Panautobus napisał:

To jest pewnie ten sam brak wiedzy jak w przypadku noszenia przez niektorych koszulek Che Guevarą. 

Jestem tylko ciekaw jak można tej wiedzy nie nabyć. To jest chyba ignorowanie a tym samym zaoranie 

też mi się wydaje że to bardziej ignorancja. tam też jest zdjęcie papieża któremu ogólna lewica zarzuca tuszowanie pedofili a niżej chyba Jezus. może potrzebował stworzenia z magnesików yin yang :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2019 o 09:49, Sebastian napisał:

Wybitny weekend dla Koalicji Europejskiej. 

- Cimoszewicz potrącił rowerzystkę i teraz się tłumaczy chorobą. 

- pobito jakiegoś dziadka z PiSu, który roznosił ulotki 

- "genialne" przemówienie Jażdżewskiego 

trzy strzały w stopę podczas jednego weekendu, to się naprawdę rzadko zdarza.

Dwa pierwsze są bez żadnego znaczenia, ale to wystąpienie Jażdżewskiego to poważny strzał w stopę, KE nie ma pojęcia jak się od niego odciąć, a on wykorzystuje swoje 5 minut i robi wszystko, żeby ciągle było o nim głośno ( prawie nikt nie mówi o wystąpieniu Tuska)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Koelner napisał:

też mi się wydaje że to bardziej ignorancja. tam też jest zdjęcie papieża któremu ogólna lewica zarzuca tuszowanie pedofili a niżej chyba Jezus. może potrzebował stworzenia z magnesików yin yang :P

Nigdy nie potrafię sobie wyjaśnić jak ludzie o poglądach  skrajnie prawicowych cenią sobie działalność Hitlera. Przecież to odstrasza potencjalnych zrównoważonych ludzi i zamyka im drogę do wiekszego poparcia. Z drugiej strony mamy lewicę i do tego nie musi być skrajna, która ma za idolów Mao, Lenina, Stalina. O Che Guevara już ciężko wspominać bo to jakbyś miał za wzór Bin Ladena

Chyba ma to związek ze zbyt małym potępieniem komunizmu w Europie ale nie wiem, przecież są książki, filmy, opracowania historyków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom rozmowy na temat polskiej polityki - dyskusja o tym co widać na zdjęciu drzwi lodówki 😀

Jaka polityka, taka dyskusja.

W dniu 4.05.2019 o 21:51, Panautobus napisał:

To że zanieczyszczamy bardzo powietrze i zasyfiamy sobie życie nie musi zaraz powodować globalnych ( niebezpiecznych w stosunku to naturalnych ) zmian klimatycznych.

Piszesz to jako fachowiec czy wypowiadasz się jak p. Michalkiewicz z tego filmiku? Warto obejrzeć.

W dniu 4.05.2019 o 21:51, Panautobus napisał:

Tak w ramach ciekawostki - bardzo duża eksplozja wulkanu zanieczyszcza bardziej atmosferę niż kilkadziesiąt lat ludzkiego zasyfiania.

Jakieś potwierdzenie tej tezy?

Tu masz pierwszy z brzegu link z Googla zaprzeczający tej tezie:

https://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity/mit-wulkany-emituja-wiecej-dwutlenku-wegla-niz-czlowiek-58

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tecu napisał:

Poziom rozmowy na temat polskiej polityki - dyskusja o tym co widać na zdjęciu drzwi lodówki 😀

Jaka polityka, taka dyskusja.

Piszesz to jako fachowiec czy wypowiadasz się jak p. Michalkiewicz z tego filmiku? Warto obejrzeć.

Jakieś potwierdzenie tej tezy?

Tu masz pierwszy z brzegu link z Googla zaprzeczający tej tezie:

https://naukaoklimacie.pl/fakty-i-mity/mit-wulkany-emituja-wiecej-dwutlenku-wegla-niz-czlowiek-58

Już raz odpowiadałem na ten temat. Ostatnia bardzo duża eksplozja miała miejsce 200 lat temu. Taka eksplozja ma miejsce raz na kilkaset lat i powoduje np. zmiany temperatury o kilka stopni na przestrzeni wielu lat, Ostatnia miała miejsce na początku XIX. Działalność człowieka choć zasyfiająca świat nie ma nawet podjazdu do zmian jakie czynią wulkany w potężnych erupcjach

Poczytaj sobie o tym. 

P.s

Michałkiewicza nie slucham nigdy bo mnie irytuje

Za to czasami lubię posłuchać faceta który uwielbia liczby i posługiwanie się konkretami

 

Edytowane przez Panautobus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

Co to znaczy bardzo mały?

To znaczy, że kiedyś gdy ludzie rzucali w dinozaury kamieniami poziom CO2 był równie wysoki, a to oznacza, że albo dinozaury biegały na diesel, albo człowiek ma niewielkie znaczenie.

 

Zmiany koncentracji CO2 w ostatnich 425 tysiÄcach lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalkiewicz jest humanistą, w tematach "ścisłych" często się wygłupia, zresztą podobnie wygłupiają się klimatolodzy gdy mówią o biologii i wpływie ocieplenia na biosferę

13 minut temu, Cardi napisał:

To znaczy, że kiedyś gdy ludzie rzucali w dinozaury kamieniami poziom CO2 był równie wysoki, a to oznacza, że albo dinozaury biegały na diesel, albo człowiek ma niewielkie znaczenie.

 

Zmiany koncentracji CO2 w ostatnich 425 tysiÄcach lat

Ten wykres jest z roku 1950.

Obecnie stężenie CO2 ociera się o 400ppm, czyli ostatni "pik" jest dwa razy wyższy niż ten na wykresie.

Dorzuciliśmy setkę w jakieś 60 lat, a żaden wulkan nie wybuchł.

Najwieksze erupcje wulkaniczne to "superwulkany:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Superwulkan

Zadnego z nich nie widac nawet na wykresie, my jesteśmy sporo mocniejsi w temacie emisji :)

Uzupełnienie po 1950 roku:

dwutlenek-wegla-mauna-loa.jpg

6 godzin temu, Panautobus napisał:

Chyba ma to związek ze zbyt małym potępieniem komunizmu w Europie ale nie wiem, przecież są książki, filmy, opracowania historyków 

Szanuj komunistów, zobacz jaki wróżbita "Maciej":

 

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.