Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra julku. Widzę do czego zmierzasz. Odpowiedzi na granicy buahahaha. Nie wiem, może bedzie bardziej poważnie jak o zdanie w tej sprawie zapytamy: Wojciechowską, jakiegoś polskiego youtubera czy tę małolatę z rodzinka.pl, ktorej ostatnio pełno wszędzie.

Ostatnio moda jakas się zrobiła na pytanie autorytetów o wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra julku. Widzę do czego zmierzasz. Odpowiedzi na granicy buahahaha. Nie wiem, może bedzie bardziej poważnie jak o zdanie w tej sprawie zapytamy: Wojciechowską, jakiegoś polskiego youtubera czy tę małolatę z rodzinka.pl, ktorej ostatnio pełno wszędzie.

Ostatnio moda jakas się zrobiła na pytanie autorytetów o wszystko.

 

Jakich kurde autorytetów ?  W Polsce się tak porobiło, że dla niektórych autorytetem jest jakikolwiek aktor czy byle reżyser. To już nawet śmieszne nie jest, jak głupi w masie jesteśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle w Warszawie nie widzę takich gości. Chyba, że jakiś Dzień pamięci jest albo mecz Legii.

 

Na co dzień, jednak nikt nie chodzi w takich patriotycznych koszulkach.

 

ale rozumiesz, że tu chodzi o proporcje? (a jeśli chodzi o same 'koszulki' jako częsty atrybut to tutaj potwierdziłem to tylko w stosunku do PL - moje wojaże zagraniczne to jakieś 10 lat wstecz a wtedy jeszcze nie było tej mody :) )

Dobra julku. Widzę do czego zmierzasz. Odpowiedzi na granicy buahahaha. Nie wiem, może bedzie bardziej poważnie jak o zdanie w tej sprawie zapytamy: Wojciechowską, jakiegoś polskiego youtubera czy tę małolatę z rodzinka.pl, ktorej ostatnio pełno wszędzie.

Ostatnio moda jakas się zrobiła na pytanie autorytetów o wszystko.

Koelner Ci się wbił na konto i nic nie rozumiem z tego przekazu myśli - sorry

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,  że po tylu latach skończy się to ciągłe poczucie wstydu za nie wiadomo za co. Cieszcie się panowie życiem, angielska, irlandzka elita lecąc samolotem gdziekolwiek, chleje, drze się, na wakacjach non stop nawalona, skacze po balkonach, w Polsce na Euro po pijaku topi się po rzekach w Bydgoszczy, a tu ciągłe to mityczne nasłuchiwanie polskiego języka w europejskich stolicach i chodzenie z głową w dół.

 

Póki co to polskie dyskoteki w porównaniu do tych zachodnich to pełna kulturka. 

 

Nic dziwnego, że jakiś czas temu gdy zrobiono ankietę wśród europejczyków, to tylko Polacy najgorzej ocenili siebie samych.

 

PS. No chyba,  że obracacie się naprawdę w takich kręgach patologicznych. Nie wiem, nie wnikam.

Internetowa patola wychowana na memach wciąż leci na stereotypach.

Ale ja nie mam żadnego poczucia wstydu. Wręcz przeciwnie.

Czuję dumę z mojego kraju. 

Jednym z powodów tego stanu jest to, że wiele osób, za których mógłbym się wstydzić, przebywa z dala od mojego kraju.

Angielska i irlandzka elita pozostała w kraju i jeszcze dostali nasze, więc mnie wcale nie dziwi, że polskie dyskoteki mogą wypadać lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten moment był wczoraj. Protestując w trakcie egzaminów stracili jakikolwiek szacunek, przynajmniej u mnie. I już go nie odzyskają.

A kiedy go odzyskali? Bo pisałeś wcześniej z 15 razy, że stracili Twój szacunek, więc mnie ciekawi w jaki sposób w międzyczasie go odzyskiwali.

takich najczęściej się spotyka, no chyba że jakiś everlast się pojawi

Najczęściej to kolorowe włosy, kolczyki w nosie i tatuaże akurat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koelner Ci się wbił na konto i nic nie rozumiem z tego przekazu myśli - sorry

Typical. Innej odpowiedzi nie można się było po tobie spodziewać.

za których mógłbym się wstydzić, przebywa z dala od mojego kraju.

Angielska i irlandzka elita pozostała w kraju i jeszcze dostali nasze, więc mnie wcale nie dziwi, że polskie dyskoteki mogą wypadać lepiej :)

Może ty mi odpowiesz za jakie zachowanie tej patoli możesz się wstydzić? Za stanie obsikanym i proszeniem o piątkę?

Może tak konkretnie paowie, co? Bo jeszcze wyjdzie na to, że i was można się wstydzić, biorąc pod uwagę te wyśrubowane kryteria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeszcze wyjdzie na to, że i was można się wstydzić, biorąc pod uwagę te wyśrubowane kryteria?

Zachecam.

Typical. Innej odpowiedzi nie można się było po tobie spodziewać.

 

Czyli sam wiedziales, ze napisales cos niezrozumialego, skoro spodziewales sie takiej odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest nauczycieli we Wrocławiu, z mojego miasta, z mojego byłego liceum były dwie osoby - moja wychowawczyni, WFistka w stylu "macie piłkę i grajcie" i historyk w stylu "nie zdajecie historii na maturze, macie tu film, a ja grzebię w telefonie".

 

Expected, że akurat oni będą krzyczeli najgłośniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protest nauczycieli we Wrocławiu, z mojego miasta, z mojego byłego liceum były dwie osoby - moja wychowawczyni, WFistka w stylu "macie piłkę i grajcie" i historyk w stylu "nie zdajecie historii na maturze, macie tu film, a ja grzebię w telefonie".

 

Expected, że akurat oni będą krzyczeli najgłośniej :smile:

Zawsze drą mordy ci, którzy najmniej robią i najwięcej oczekują. Egzaminów na pewno pilnować poszli ci nauczyciele, którzy są tam z powołania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze drą mordy ci, którzy najmniej robią i najwięcej oczekują. Egzaminów na pewno pilnować poszli ci nauczyciele, którzy są tam z powołania. 

 

Dlatego gdy mówię że to trąci komuną (+1000 za każdego) i ktoś mi mówi, że hurr durr PRZECIEŻ IM SIĘ NALEŻY to się we mnie krew gotuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typical. Innej odpowiedzi nie można się było po tobie spodziewać.

Może ty mi odpowiesz za jakie zachowanie tej patoli możesz się wstydzić? Za stanie obsikanym i proszeniem o piątkę?

Za wyjeżdżanie za granicę bez znajomości języka do najgorszych robót za najniższe stawki, spanie po kilku w pokojach, kradzieże, handel narkotykami, drobne przestępstwa itd.

Może tak konkretnie paowie, co? Bo jeszcze wyjdzie na to, że i was można się wstydzić, biorąc pod uwagę te wyśrubowane kryteria?

Pewnie i można. Nawet sam najlepiej wiem za co. Dyskusja jednak nie tyczy się mnie, więc co najwyżej możemy rozpocząć dwie różne dyskusję jednocześnie na dwa różne tematy, ad personam nie poprawia wcale siły Twoich argumentów. Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ty mi odpowiesz za jakie zachowanie tej patoli możesz się wstydzić? Za stanie obsikanym i proszeniem o piątkę?

Może tak konkretnie paowie, co? Bo jeszcze wyjdzie na to, że i was można się wstydzić, biorąc pod uwagę te wyśrubowane kryteria?

1. Piszemy o "przeciętnym imigrancie" a nie o Tobie, więc nie bierz tego do siebie.

 

2. Przy emigracji prawie zawsze emigrują ci gorzej wykształceni bez perspektyw. Myślisz, że uchodźcy muzułmańscy dryfujący na tratwach do Europy to arabska elita intelektualna? Albo, czy pracujący w Polsce Ukraińcy ( którzy swoją drogą są niezwykle pracowici i nie mogę na nich złego słowa powiedzieć) to również elita intelektualna tego kraju? Myślisz, że Polacy są w tym wypadku wyjątkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Piszemy o "przeciętnym imigrancie" a nie o Tobie, więc nie bierz tego do siebie.

 

pls piszesz do kolesia, ktory na zdanie "Polacy A sa gorsi od Polakow B", odpisuje "aaaa Polski sie wstydzisz?!? Ty typie z Czerskiej! Fanie Stuhra!"

 

Tunnel vision (tez sie troche jezyka liznelo zagranico!) w opor.

 

wiec niech bedzie: #WstydZaDelteNaCaleEU #JunckerRatuj #MichnikPolskeZbaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne to było moje początkowe pytanie na które nie raczyłeś odpowiedzieć. Pamiętasz czy trzeba przypomnieć?

Jesli chodzi o kryteria patologii to juz byly odpowiedzi ale lap po raz 50ty:

- brak wyksztalcenia

- brak jezyka (co uniemozliwia sensowne podjecie legalnej pracy nawet tam gdzie wyksztalcenie/kwalifikacje sa zbedne)

- tyranie w zwiazku z tym na jakiejs myjni na czarno za 3 funty/h przez dlugi czas (jak bylem w Londku to cala najblizsza myjnia byla obstawiona Polakami)

- k**** tam byly typy co przez rok+ nie mialy ogarnietych tych numerkow do pracy (nie pamietam jak to sie zwalo, ale zalatwialo sie w kilka h)

- dziadowanie (oszczedzanie na jedzeniu itepe)

- problemy z higiena i zachowaniem estetyki wygladu

- cpanie, chlanie

- darcie pizdy

- masa bezdomnosci, zebractwa

- panny dodatkowy bonus wiadomo za co

 

starczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.