Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Ta cala akcja salonowych mediów robi się już śmieszna.

WP prowadzi jakąś akcję "gdyby nie oni", gdzie nawet i celebryci wspominają swoich nauczycieli bez których....... przypomnieli sobie po wielu latach.

Co rusz bombardują mnie wzruszające listy dzieci, wnuków nauczycieli, jawnie już wzywa się niemalże do linczu na szefie nauczycielskiej Solidarności, newsem dnia jest darmowa pizza dla nauczycieli.

 

A gdy nauczyciele zakończą strajk to Ci sami zatroskani zwyzywają ich od zdrajców.

 

Za wychowawstwo rząd zgodził się dać 300 złotych? Dobrze słyszałem?

 

Co niektórzy zawiedzeni że Majdanu nie będą całą swoją antypisoską moc skierowali na ten strajk. Nawet dziki można już zabijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cala akcja salonowych mediów robi się już śmieszna.

WP prowadzi jakąś akcję "gdyby nie oni", gdzie nawet i celebryci wspominają swoich nauczycieli bez których....... przypomnieli sobie po wielu latach.

Co rusz bombardują mnie wzruszające listy dzieci, wnuków nauczycieli, jawnie już wzywa się niemalże do linczu na szefie nauczycielskiej Solidarności, newsem dnia jest darmowa pizza dla nauczycieli.

 

Mnie szokuje skala tej akcji promocyjnej, zwłaszcza że w pracy nie ma ani jednej osoby, z którą rozmawiałem i która popiera ten protest, nie popierają go również moi znajomi, czy rodzina, a mam w tym gronie również trochę hejterów PIS-u, więc to "społeczne poparcie" mnie mocno dziwi.

 

Pamiętam, jak 2 lata temu wyciekła lista Kramka z fundacji Sorosa z instrukcją dotycząca tego, jak obalić rządu PIS-u. Jeden z punktów dotyczył właśnie takiego strajku nauczycieli.

 

 

 

Za wychowawstwo rząd zgodził się dać 300 złotych? Dobrze słyszałem?

 

Tak, tutaj masz zresztą pełną treść porozumienia Solidarności z Rządem ( przy okazji, Solidarność to jedyny związek zawodowy, który w negocjacjach poruszał tematy nie tylko podwyżek, ale tez przede wszystkim usprawnienia systemu)

https://sejmlog.pl/porozumienie-rzadu-z-oswiatowa-solidarnoscia-pelna-tresc/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/ArturDziambor/status/1115868984329560066/photo/1

 

Ja rozumiem, że wiedzę o świecie gimbaza i pokolenie LOL czerpie z memów, ale nauczyciele nie wiedzą, że dopłaty za posiadanie krowy istnieją w Polsce od lat. Chyba rzeczywiście poziom kształcenia spada w Polsce od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/ArturDziambor/status/1115868984329560066/photo/1

 

Ja rozumiem, że wiedzę o świecie gimbaza i pokolenie LOL czerpie z memów, ale nauczyciele nie wiedzą, że dopłaty za posiadanie krowy istnieją w Polsce od lat. Chyba rzeczywiście poziom kształcenia spada w Polsce od lat.

Zaczyna im powoli odpierdzielać od tego strajku:

https://twitter.com/pitterser/status/1116057599567368192

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna im powoli odpierdzielać od tego strajku:

https://twitter.com/pitterser/status/1116057599567368192

 

Wysokiej klasy specjaliści zasługujący na dużo wyższe pieniądze niż obecnie.

 

Dlaczego wszyscy, którzy mają roszczenia wobec PiS muszą odpierdalać takie szopki? Giertych skakał i tańczył, KODomici śpiewali jakieś napisane na kolanie przeboje, z taką alternatywą PiS będzie rządził jeszcze 130 lat. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokiej klasy specjaliści zasługujący na dużo wyższe pieniądze niż obecnie.

 

Dlaczego wszyscy, którzy mają roszczenia wobec PiS muszą odpierdalać takie szopki? Giertych skakał i tańczył, KODomici śpiewali jakieś napisane na kolanie przeboje, z taką alternatywą PiS będzie rządził jeszcze 130 lat. Niestety.

 

żyjemy w taki kraju gdzie takie obrazki las-krzyzy-2.jpg

 

są traktowane dla większości jako normalne a zwykły happening jakiś nauczycielek nazywamy "odpierdalanie"

 

dlatego PiS będzie rządził tyle.

odpowiedz sobie na pytanie.

wolałbyś swoją żonę widzieć jak śpiewa w tym chórze czy jak chodzi z krzyżami ?

jeśli znasz odpowiedź to wiesz do jakiej grupy mniej więcej należysz.

 

 

ale ogólnie z nudów to zawsze "odpierdala" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego betonujesz ten wybór jak scenę polityczną i sprowadzasz do dwóch opcji?

 

samo się zabetonowało.

jak wychodzi konflikt w polityce to wiadomo za kim będzie fluber, julek czy tecu

chyba najmądrzejszy z tego wszystkiego był Rappar ,który się wyłamał i popierał swoich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyjemy w taki kraju gdzie takie obrazki

są traktowane dla większości jako normalne a zwykły happening jakiś nauczycielek nazywamy "odpierdalanie"

 

dlatego PiS będzie rządził tyle.

odpowiedz sobie na pytanie.

wolałbyś swoją żonę widzieć jak śpiewa w tym chórze czy jak chodzi z krzyżami ?

jeśli znasz odpowiedź to wiesz do jakiej grupy mniej więcej należysz.

 

 

ale ogólnie z nudów to zawsze "odpierdala" ;)

 

Ludzie mogą manifestować co im się żywnie podoba, więc nie odbieram tego prawa zarówno tym z krzyżami jak i tym z piosenką o krówkach i świnkach. Natomiast wciąż pojawia się w sieci relacja jak to nauczyciele są elitą tego narodu z ogromną wiedzą i hasłami "nauczyciel zastąpi piekarza, ale piekarz nauczyciela już nie" otóż według mnie po odpowiednio długim przeszkoleniu zastępstwo może pójść w obie strony. Po prostu taki performens nie powinien mieć miejsca w wykonaniu osób wykonujących ten konkretny zawód, w tym konkretnym miejscu, tak samo jak dekolty do pasa czy szorty w okresie letnim. Zwyczajnie takim zachowaniem cała narracja o elitarności bierze w łeb.

 

Już nie chcę wnikać w źródło dofinansowania dla trzody i bydła, a mógłbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłby to filmik z przedszkola to zmianiałoby to coś?

Przedszkola też strajkują.

 

Podnoszenie takiego filmiku do rangi ważnej sprawy to już chyba przesada.

 

Co dalej? Myślę, że nauczyciele muszą się na razie ugiąć za jakiś czas, jeżeli rząd weźmie na przeczekanie, bo byłaby to za duża strata dla uczniów. Pewnie wtedy wrócą do strajku we wrześniu a może w międzyczasie uda się faktycznie, rzetelnie rozwiązać problem systemów a nie na kolanie pod presją. Może rząd, ministerstwo ma/będzie miało jakiś plan lub powstanie jakiś w konsultacjach z ekspertami, nauczycielami, rodzicami. Nie pomaga w tym wszystkim, że pani minister edukacji jest i będzie w trakcie kampanii do Europarlamentu.

 

Nie chciałbym by całe negocjacje były tylko i wyłącznie o pieniądzach.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast wciąż pojawia się w sieci relacja jak to nauczyciele są elitą tego narodu z ogromną wiedzą i hasłami "nauczyciel zastąpi piekarza, ale piekarz nauczyciela już nie" otóż według mnie po odpowiednio długim przeszkoleniu zastępstwo może pójść w obie strony. Po prostu taki performens nie powinien mieć miejsca w wykonaniu osób wykonujących ten konkretny zawód, w tym konkretnym miejscu, tak samo jak dekolty do pasa czy szorty w okresie letnim. Zwyczajnie takim zachowaniem cała narracja o elitarności bierze w łeb.

 

przesadzasz.

 

nie traktuje ich jako elitę dlatego może mi jest łatwiej.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.