Skocz do zawartości

Polska scena polityczna w Internecie


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś zakz palenia ksiązek w Polsce? Skoro ludzie przyniesli rzeczy wiedząc co się z nimi stanie to w czym problem?

 

W Szwecji palą książki Pippi Land...... Kościół w PL nasladuje postępowy zachód.

 

A tak na poważnie to zaraz zrobia z tego aferę na miarę "kolana księdza".

Wojujący antyteiści czerpią jakąś niesłychaną radość z wtrącania się w sprawy KK.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś zakz palenia ksiązek w Polsce? Skoro ludzie przyniesli rzeczy wiedząc co się z nimi stanie to w czym problem?

 

W Szwecji palą książki Pippi Land...... Kościół w PL nasladuje postępowy zachód.

 

A tak na poważnie to zaraz zrobia z tego aferę na miarę "kolana księdza".

Wojujący antyteiści czerpią jakąś niesłychaną radość z wtrącania się w sprawy KK.

 

co mnie obchodzi szwecja? kościół się kompromituje robiąc coś takiego i tyle. no chyba że jest jakieś drugie dno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czyich oczach się kompromituje? Z tego co widzę to jak zawsze jakieś ALE mają te same portale internetowe co zawsze.

Nie widziałem, żeby z podobnym zaangażowaniem chłopcy z ONR interesowali się tym co się dzieje w synagogach.

 

Uczestnicy tego wydarzenia mieli z tym jakiś problem? Ja nie mam. Tylko ty masz?

Liga NFL mnie nie obchodzi więc na podobnej zasadzie powinienem się oburzać na protest czarnych zawodników podczas grania hymnu.

 

Co rusz czytam głosy, że KK powinien się zamknąć na swoich plebaniach, ale gdyby tak zrobił i nastąpił ten mityczny, wyśniony od lat "Rozdział" to i tak pewni redaktorzy wdzieraliby się na te plebanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fluber, co o tym myślisz: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2545077458835661&id=190134697663294&refid=52&__tn__=-R

?

 

to jakaś sekta, czy tak na poważnie?

To jakaś indywidualna akcja, mój Potter leży bezpiecznie na półce:)

 

Rzecznik kurii już się wypowiedział na ten temat, że kuria tego nie popiera, nie pochwala i że to indywidualny wybryk księdza.

 

 

Jest jakiś zakz palenia ksiązek w Polsce? 

Chyba jednak jest, aczkolwiek chyba nie o to chodziło lorakowi. Zwłaszcza palenie symboli innych religii jest bardzo, bardzo słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się wpisze "palenie Biblii Woodstock" u wujka, to z mejnstrimu wyskoczy tylko wp, widocznie palenie książek jest skandalem tylko wtedy gdy robią to panowie w sukienkach :smile:

 

po co uciekasz w retorykę "a u was biją murzynów"?

 

poza tym co innego spalenie przez jakichś randomów, a co innego przez pracowników najpotężniejszej firmy na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co uciekasz w retorykę "a u was biją murzynów"?

 

poza tym co innego spalenie przez jakichś randomów, a co innego przez pracowników najpotężniejszej firmy na świecie.

 

Bo jestem za tym, żeby każdy mógł sobie spalić co chce jeżeli nie narusza tym praw innych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzecznik kurii już się wypowiedział na ten temat, że kuria tego nie popiera, nie pochwala i że to indywidualny wybryk księdza.

 

 

Chyba jednak jest, aczkolwiek chyba nie o to chodziło lorakowi. Zwłaszcza palenie symboli innych religii jest bardzo, bardzo słabe.

Pasowałoby zacytować całą wypowiedź, bo wiesz dobrze.

 

Figurkę słonia, afrykańską maskę czy książkę NIźnikiewicza nazwiesz symbolami innych religii?

W  pewnie sposób ksiądz z Gdańska postąpił zgodnie z wytycznymi Watykanu.

 

To, że to nie podoba się tym co zawsze i tacy od razu cytują ks. Sowę. Lemanśkiego czy o. Kramera to tylko lepiej dla KK. A to porównywanie do nazistów to już dziecinada.

indywidualne osoby tak, ale nie reprezentanci moralizującego kościoła.

A Ty co? Zatroskany, wierny syn Kościoła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasowałoby zacytować całą wypowiedź, bo wiesz dobrze.

 

Figurkę słonia, afrykańską maskę czy książkę NIźnikiewicza nazwiesz symbolami innych religii?

W pewnie sposób ksiądz z Gdańska postąpił zgodnie z wytycznymi Watykanu.

 

To, że to nie podoba się tym co zawsze i tacy od razu cytują ks. Sowę. Lemanśkiego czy o. Kramera to tylko lepiej dla KK. A to porównywanie do nazistów to już dziecinada.

 

Nie, wg artykułu ktory czytałem spalono posążek buddy.

 

Badzmy szczerzy, ta cala akcja ani nie jest dobra dla kk ani powazna a palenie pottera czy zmierzchu to juz grubsze nieporozumienie. Co bedzie nastepne? Alicja w krainie czarow? Opowiesci z narnii? Monachomachie?

 

To jest malo znaczacy incydent ktory zostal niebywale rozdmuchany.

 

I ojciec kramer jest nawet spoko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie Twoja sprawa jakie ksiązki przynieśli wierni na te rekolekcje i co z tymi książkami zrobili. Na pewno wiesz o co tam naprawdę chodziło?

To już kolejny odcinek wycia: "zatroskanych o KK". Nudne to i w każdym tego typu artykuliku zawsze cytowani są Sowa i Kramer.

Kramer to "gwiazdorzyna", która szuka poklasku w pewnych redakcjach.

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta cala akcja ani nie jest dobra dla kk ani powazna a palenie pottera czy zmierzchu to juz grubsze nieporozumienie. Co bedzie nastepne? Alicja w krainie czarow? Opowiesci z narnii? Monachomachie?

Ta letniość bawi mnie od lat. Ta wyliczanka kolejnych książek to poziom trochę tych, co kilka dni temu oburzali się na rzekomykatolicki "podręcznik masturbacji" dla dzieci przystępujących do Pierwszek Komunii Świętej. Gdzieś . coś tam przeczytam, coś tam usłyszę/

Edytowane przez DeltaCenter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uważasz, że to Twoja sprawa? Na tych rekolekcjach niebyłem ani ja ani Ty, więc co nam do tego?Nie musisz za każdym razem gdy "troskliwa strona" pisze o kolejnej już "kompromitacji" Kościoła pisać kolejny już raz "tak, to nie jest dobre, to nie służy interesowi Kościoła itd itd".

Czego się boisz? Że lorak, artlan, koelner wyrażą po raz kolejny swój głos sprzeciwu?

 

A jaki jest interes Kościoła? Przypodobywać się zawze tym co nigdy się nie nawrócą. Jakie sukcesy ewangelizacyjne ma Sowa, Lemański czy Kramer? Przecież Ci non stop albo w redakcjach WYborczej, TVN czy na swoich kontach na tt i fb siedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A uważasz, że to Twoja sprawa? Na tych rekolekcjach niebyłem ani ja ani Ty, więc co nam do tego?Nie musisz za każdym razem gdy "troskliwa strona" pisze o kolejnej już "kompromitacji" Kościoła pisać kolejny już raz "tak, to nie jest dobre, to nie służy interesowi Kościoła itd itd".

Czego się boisz? Że lorak, artlan, koelner wyrażą po raz kolejny swój głos sprzeciwu?

 

A jaki jest interes Kościoła? Przypodobywać się zawze tym co nigdy się nie nawrócą. Jakie sukcesy ewangelizacyjne ma Sowa, Lemański czy Kramer? Przecież Ci non stop albo w redakcjach WYborczej, TVN czy na swoich kontach na tt i fb siedzą.

Uwazam ze rowniez moja bo sprawa jest glosna na cala polske i dotyczy Kosciola do ktorego naleze. Pisze ze to nie jest dobre bo tak uwazam. Palenie symboli innych religii jest wybitnie lekkomyslne, palenie ksiazek jest po prostu glupie i uwazam ze takie rzeczy bardziej odpychaja od kk niz lemanski, sowa, czy kramer.

 

Interesem kk jest glosic ewangelie i nauki Jezusa, realizowac Jego przykazania milosci a nie interpretowac doslownie stary testament ( a sam wiesz ile rzeczy jest w ksiedze powtorzonego prawa ktore nie sa praktykowane ) i robic ogniska z ksiazek.

 

Nie dogadamy sie, bo jestesmy z dwoch roznych koscielnych frakcji. Ja jestem lewakiem spod znaku ojca ludwika wisniewskiego, arcybiskupa rysia, czy ojca szustaka, a Ty ortodoksem spod znaku arcybiskupa jedraszewskiego, w najlepszym razie i frondy w najgorszym...

 

Co zrobilbys gdyby gej przyszedl do Ciebie do spowiedzi i powiedzial ze zdradza swojego partnera? Ja bym go wysluchal, pocieszyl, nakazal mu sprobowac byc wiernym i poblogoslawil go.

A co bys zrobil Ty?

Na tym polega roznica w naszym podejsciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.