Skocz do zawartości

RonnieArtestics

The Battle for Play Offs  

113 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto awansuje ze wschodu? (UWAGA:wybierz tylko 2 zespoły)

  2. 2. Kto awansuje z zachodu? (wybierz 1)

    • Phoenix Suns
    • New Orleans Pelicans
    • Oklahoma City Thunder


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tego zdrowia właśnie dygam. Bo jak się poskłada wszycho dobrze to Mem z SAS w finale konfy będą. I to będą mecze do nagrania na VHS i pokazywania potomnym.

 

Jak sie wszycho poskłada dobrze, Batum zacznie grać normalnie, Lillard złapie formę i nikt inny jej nie straci to Por z GSW w finale konfy będą na 102%. Nagram to również.

 

Obecnie poza GSW w finale konferencji nie widzę nikogo (chyba, że Atlanta będzie grać na zachodzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tego zdrowia właśnie dygam. Bo jak się poskłada wszycho dobrze to Mem z SAS w finale konfy będą. I to będą mecze do nagrania na VHS i pokazywania potomnym.

 

Na ten moment no way. Polecam swój wątek "What if" i grafikę tam przedstawioną. Na ten moment to oni się w pierwszej rundzie spotkają. I generalnie póki co nie widzę szansy aby się w WCF spotkali, gdyż musiał by być spełniony jeden z poniższych realnych warunków: 

 

- Memphis wchodzi z pierwszego, przy założeniu że SAS kończy 6-7

- Memphis wchodzi z drugiego a SAS z 4-5 ( to już bardziej możliwe ).

 

@Karol PTB

 

Memphis? SAS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Thunder wskoczyli dziś na 8 miejsce, więc zrobiłem sobie analizę terminarzy i bilansów 8, 7 i 6 ekipy na zachodzie:

 

Następne 10 meczów:

6. Dallas: HOU (b2b), CHA, TOR, @ATL (b2b), BKN, NOP, @POR, @GSW (b2b), @LAL, CLE 

7. Spurs: @GSW (b2b), @UTA, @POR, @SAC, @PHX (b2b), SAC, DEN, CHI, TOR, CLE

8. Thunder: @CHA, DEN (b2b), IND, @PHX, @POR (b2b), @LAL, PHI, @CHI (b2b), TOR, LAC

 

Bilanse teraz:

6. Dallas 36-20

7. Spurs 34-20

8. Thunder 29-25

 

Wg mnie takie bilanse zrobią poszczególne drużyny w tych 10 meczach (zakładając brak kontuzji u wszystkich):

6. Dallas: 4-6

7. Spurs: 7-3

8. Thunder: 8-2

 

Przewidywane bilansy:

6. Spurs 41-23

7. Dallas 40-26

8. Thunder 37-27

 

Zobaczymy czy będę choć trochę bliski trafienia w swoich przewidywaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy będę choć trochę bliski trafienia w swoich przewidywaniach.

Gdybyś choć trochę obiektywny, a nie ślepo zapatrzony w swój team to miałbyś na to większe szanse. Wszystkie te drużyny mają niemal identyczny run 7-3 mają Thunder i Spurs, Dallas 6-4 z tym, że ostatnio mieli problem z kontuzjami. Nie wiem jak ty widzisz 8-2 mając b2b z PTB i Bulls oraz mecze z Suns, Toronto i Cavs . Nie zagraliście jeszcze minuty z Kanterem i DJA nie wiadomo jak to będzie klikać, nie wiadomo co ze stopą Duranta. Naprawdę weź trochę zwolnij bo już nie mogę czytać tego Twojego lowerskiego sopranu.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mydl oczu, tylko dawaj 3 typy na 10 meczów Mavs, Spurs i Thunder.

 

Nie wiem zresztą dlaczego nie miałbym optymistycznie patrzeć w przyszłość.

 

Terminarz jest taki: @CHA, DEN (b2b), IND, @PHX, @POR (b2b), @LAL, PHI, @CHI (b2b), TOR, LAC

Zakładam, że wszystkie oprócz @PHX, @POR (b2b), @CHI (b2b), TOR, LAC Thunder wygrają.

Z tych 5 spotkań Toronto i Clippers mamy u siebie, więc myślę, że wygramy. Dodatkowo 1 z 3 ciężkich wyjazdów też powinien wpaść.

 

8-2 jak najbardziej w zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. Dallas: HOU (b2b), CHA, TOR, @ATL (b2b), BKN, NOP, @POR, @GSW (b2b), @LAL, CLE 


7. Spurs: @GSW (b2b), @UTA, @POR, @SAC, @PHX (b2b), SAC, DEN, CHI, TOR, CLE


8. Thunder: @CHA, DEN (b2b), IND, @PHX, @POR (b2b), @LAL, PHI, @CHI (b2b), TOR, LAC


 


Dallas - hou,tor,atl,gsw,cle w dupę czyli 5-5


Spurs - Sacto,Chi czyli 8-2


Thu - den,por,chi i może clipps - czyli 7-3 albo 6-4


taśma na dallas poszła, na spurs tyż, z thunderami się cykam o te clippsy.


A Phoenix to bierze na twarz tyle że się jenna jameson wstydzi. Jak leci. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie. Przecież Ci napisałem, że będzie raczej bez zmian, ale jak już się tak upierasz to Spurs 7-3, Mavs i Thunder 6-4.

 

Czyli wg Ciebie Mavs z tych 10 meczów (poniżej) wygrają 6.

HOU (b2b), CHA, TOR, @ATL (b2b), BKN, NOP, @POR, @GSW (b2b), @LAL, CLE 

 

Nie mogę się doczekać, aż Twoje rozumowanie i przewidywania udowodnią mój "brak obiektywizmu", jak to pięknie ująłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wg Ciebie Mavs z tych 10 meczów (poniżej) wygrają 6.

HOU (b2b), CHA, TOR, @ATL (b2b), BKN, NOP, @POR, @GSW (b2b), @LAL, CLE 

 

Nie mogę się doczekać, aż Twoje rozumowanie i przewidywania udowodnią mój "brak obiektywizmu", jak to pięknie ująłeś :smile:

 

Ja się mogę założyć o parę złotych, że nie wygrają więcej niż 5 z tych 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wg Ciebie Mavs z tych 10 meczów (poniżej) wygrają 6.

HOU (b2b), CHA, TOR, @ATL (b2b), BKN, NOP, @POR, @GSW (b2b), @LAL, CLE 

 

Nie mogę się doczekać, aż Twoje rozumowanie i przewidywania udowodnią mój "brak obiektywizmu", jak to pięknie ująłeś :smile:

z hou już wygrali(a uważam ze to obok meczu z gsw  najtrudniejszy mecz ze względu na b2b) 

dalej z CHA i TOR BKN NOP LAL zwycięstwa

ATL GSW raczej porażki(wyjazdy, b2b) 

POR i CLE na styk wiec liczę na bilans 1-1

wychodzi 7-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade deadline nam chyba powoli zamyka pole do dyskusji jeśli chodzi o zachod - OKC wyraźnie sie wzmocnili, a przede wszystkim rozszerzyli bardzo mocno swą rotację, natomiast Suns ją ukrócili i jeśli nic się nie wydarzy to nawet bez Duranta Thunder powinni mieć łatwo o awans, zwłaszcza, że zostało im tylko 11 wyjazdowych spotkań i 15 u siebie. Pelicans nękają kontuzje, znowu przedłuży się powrót Holidaya, drobne urazy mają Davis i Anderson. 

 

Na wschodzie też się pozmieniało u drużyn walczących o PO - źle się dzieje z Hornets, nie ma nikogo kto weźmie na barki ciężar gry pod nieobecność Kemby. Mo Williams to oczywiście wzmocnienie jeśli chodzi o atak, ale Brooklyn, Miami i Detroit też się wzmocnili podczas deadline. W tym momencie bardzo ciężko tu wytypować pewniaka do awansu - Hornets muszą się obudzić i czekać na szybki powrót kemby, Heat byliby pewniakami gdyby nie kontuzja Bosha, bo przez nią oraz transfer Dragona znowu mają króciutką rotację i cienką drugą linię. Nets powinni pójść w górę bo Young względem Garnetta to ciekawe wzmocnienie.
No i niee zapominajmy jeszcze o Pacers którzy mają 7-3 w ostatnich 10ciu meczach i wczoraj pokonali Warriors. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachód już ma 8 drużyn które powalczą w playoff te same co przed rokiem więc zapowiada się świetna rywalizacja, a jeśli będzie taki sam rozkład miejsc jak na dzisiaj. To pojedynek Par Gsw - Okc czy Mem - Sas będzie bardzo ale to bardzo ciekawy bez wyraźnych faworytów. Oby tylko wszystkim dopisało zdrowie.

 

Na wschodzie realnie 6 teamów walczy o 2 miejsca tutaj rywalizacja pewnie będzie do samego końca. Dobrze ze Was wypracował sobie przewagę na początku sezonu bo po tym jak teraz grają bałbym się ze oni wypadną poza czołową 8 wschodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.