Skocz do zawartości

Trip po USA


Barsa

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona jest obywatelką USA i jak nic czeka mnie podróż do tego kraju... Myślę, że część z Was miała dłuższe lub krótsze doświadczenia z tym krajem, w związku z tym mam pytanie ile trzeba liczyć kasy na dwie osoby w 3 tygodniowej podróży?? Nie pytam o poszczególne koszty, bo to można zaleźć w necie, ale o doświadczenia po prostu.

 

ps. nie pojadę tam, póki dolar nie spadnie do 3,30 zł :P, choć nie wiem czy moja żonka przyjmie to do wiadomości, a po drugie może to przy tej sytuacji na rynku trwać "trochę"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile trzeba liczyć kasy na dwie osoby w 3 tygodniowej podróży??

 

Podróży dokąd? Chcesz zwiedzić całe stany w ciągu trzech tygodni? Jakieś konkretne miasta?

 

Mieszkam w stanach i podpowiedziałbym coś ale podałeś niewiele informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety lub stedy, nasz "trip" się odwlecze.... kobieta, jak to kobieta zmienną jest i teraz mi mówi o wyposażaniu mieszkania, a aż tyle kasy żeby pogodzić te dwie rzeczy to nie mamy. Także w tym roku Turcja i Egipt, a może za rok, dwa USA.... wtedy się odezwę powtórnie w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee nie przeginajcie.... do tych krajów można jechać za dobrą kasę, rok temu to się wykosztowałem na objazd po Andaluzji i pobyt nad Costa del Sol, teraz w tej samej kasie pewnie zaliczymy Egipt i Turcję. Nie przelewa nam się w nadmiarze, ale mam taką a nie inna kobitę i skoro ona chce "jeździć po świecie", to wole to niż wydawać 6 koła (w tym 2 na projekt :D ) na ogródek jak znajomi.

Edytowane przez Barsa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee nie przeginajcie.... do tych krajów można jechać za dobrą kasę, rok temu to się wykosztowałem na objazd po Andaluzji i pobyt nad Costa del Sol, teraz w tej samej kasie pewnie zaliczymy Egipt i Turcję. Nie przelewa nam się w nadmiarze, ale mam taką a nie inna kobitę i skoro ona chce "jeździć po świecie", to wole to niż wydawać 6 koła (w tym 2 na projekt :grin: ) na ogródek jak znajomi.

 

A mnie sie przelewa.

 

Mam jakieś 0zł i brak pracy. Myslę że wyjadę do Andaluzji ze swoją ... a sorry kobiety nie mam znowu.

 

 

 

Ale mi sie przelewa i kret rozpierdala podówrko i ewentualnie jakieś koła , ale wiecej niż 6 mogę położyć na jego kopce.

 

Ps. eeeee nie przegiąłem

Edytowane przez Przem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie przelewa.

 

Mam jakieś 0zł i brak pracy. Myslę że wyjadę do Andaluzji ze swoją ... a sorry kobiety nie mam znowu.

 

 

 

Ale mi sie przelewa i kret rozpierdala podówrko i ewentualnie jakieś koła , ale wiecej niż 6 mogę położyć na jego kopce.

 

Ps. eeeee nie przegiąłem

Poszukaj pozytywów, skoro nie masz kobiety to ewentualna podróż wyjdzie Cię, co najmniej, o połowę mniej. Ew. możesz pojechać z krecikiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.