Skocz do zawartości

Buty adidas crazy 8 / kb8 Ktoś testował ?


dworu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szykuję się do zakupu jakichś butków na sezon letni Gram prawie wyłącznie na orlikach Myślałem nad retro modelem adidasa Kiedyś KB8 dzisiaj CRAZY 8 I tutaj pytanko. Ktoś z Was miał te buty? Wytrzymają na orloku? Wydaje mi się ze będą dużo trwalsze niż np bryanty 8 czy 9 nad którymi też sie zastanawiałem. Mam sentyment do tych butów bo pamietam je z czasów kiedy twardo kibicowałem Lakers i Bryantowi ale sentyment sentymentem a... Tak czy siak chciałbym usłyszeć Wasze opinie. But wydaje się być dosyć masywny, podeszwa wydaje się być dosyć wysoka / czy to ma duży wpływ na "czucie podłoża"? Do tej pory grałem raczej w bardziej "delikatnych, lekkich" modelach nike a te adidasy są dosyć wysokie / potężne na niekturych fotach w necie nawet "bułowate" :P Co o nich myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak grałeś w lżejszych a do tego jeśli jeszcze niskich butach od Nike no to różnica będzie duża i na pewno to poczujesz. But retro więc nie ma co go porównywać do dzisiejszych: jest ciężki, wysoki ale i bardzo wygodny zarazem. Podeszwa wysoka bo tam jest chyba ta technologia feet czy coś tam, odwzorowująca stopę z tego co pamiętam - dawno to było :/ nie grałem nigdy w nich ale chodzi się fajnie :P na pewno podeszwa wytrzyma dłużej niż którekolwiek z aktualnych modeli Kobe. I na pewno będziesz się wyrózniał na boisku bo jednak tych butów jest mniej niż tych nowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pamiętam te buty- miałem, grałem, też około 17 lat temu :) jakoś 98'. Pamiętam, że były bardzo wygodne, bardzo dobrze się w nich grało- pewnie teraz nie ma co porównywać, bo jednak technologia poszła do przodu. Jedyne co mi się nasuwa to fakt, że dość szybko zajechałem bieżnik, dokładnie pod dużym palcem, ale to były inne czasy - 7 razy w tygodniu asfalt asfalt asfalt (większość butów kończyła żywotność w ten sposób hehe).

 

Ciekawi mnie, czy wykonują te buty IDENTYCZNIE tak samo, z tych samych materiałów itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, a ktoś jest w stanie potwierdzić oryginalność tych butów?

 

http://allegro.pl/adidas-kobe-crazy-1-meskie-buty-sportowe-r-43-1-3-i5161931967.html

 na zdjeciu maja, ze nowosc, a Kobe juz dawno w Adidasach nie gra. Natomiast widzialem buty, ktorewychodza na 3 kwartal tego roku adidasa i nic tam o tych butach nie bylo, wiec raczej podobka. Chyba, ze sciagaja z innego kraju i jakas limitowana wersja pod konkretny rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 na zdjeciu maja, ze nowosc, a Kobe juz dawno w Adidasach nie gra. Natomiast widzialem buty, ktorewychodza na 3 kwartal tego roku adidasa i nic tam o tych butach nie bylo, wiec raczej podobka. Chyba, ze sciagaja z innego kraju i jakas limitowana wersja pod konkretny rynek.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd swoją niewiedzą. Akurat ten model i też w tej kolorystyce wyszedł w roku 2014, więc jest to w jakiś sposób nowość. Obstawiałbym że są oryginalne, ale 100% pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, w Polskiej dystrybucji ich nie spotkalem, a widzialem wszystkie katalogi adidasa na 2014 rok. Nie twierdze, ze jestem nieomylny, wiec moglo mi cos umknac, ale sam jestem ciekaw jak Adidas moglby wyposcic jakas nowosc w 2014 roku zwiazana z Bryantem, skoro ten juz z nimi nie wspolpracuje.

 

Chyba,ze to tez jakis odgrzany kotlet, ale tych butow zupelnie nie kojarze, wiec bede wdzieczny jakbys podal mi jakiegos linka. Bo sam szczerze mowiac z checia sie do edukuje.

 

Edit: tak na szybko sprawdzilem i rzeczywiscie to tez odgrzany kotlet i widze reklamy, ala its back. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.