Skocz do zawartości

Waiters/JR/Shumpert


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

Knicks nie oddali raz w wymianie swojego picku :D Szkoda Shumpa, ale pozbyli się Smitha, który z pewnością by skorzystał z player option na 6,4mln.

Nie rozumiem Thunder w tej wymianie, Waiters? Teraz pewnie poleci Lamb, albo Jackson zostało wspomniane OKC jest over luxury tax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thunder robią swoje - pozyskują gracza na rookie K, po czym wymieniają go kiedy przychodzi czas na extension i pozyskują kolejnego. Waiters jest prawdopodobnie zastępstwem dla Jacksona (choć to nie do końca ta sama pozycja), który albo poleci teraz, albo latem.

 

Cavs zrobili świetny deal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie GM Cavs akurat zrobił świetny interes. Czego brakowało Cavs ? Rim protectora, obrońcy na obwodzie i ławki. Dostali obrońcę na obwód, JR Smith ma szansę się ogarnąć (nie mówię że to zrobi to jest świr, ale też Knicks stali się dosyć toksyczną organizacją) i może coś dostarczy z ławki + pick w drafcie. Cele jakie mieli w stosunku do big manów jak Koufous czy Mozgow stały się nie realne głównie przez sytuację kadrową Grizzlies i Nuggets, więc dostali całkiem nieźle za gościa który był szkodnikiem i zupełnie do niczego im nie był potrzebny. 

 

A Cavs zachowali MLE i mają teraz dwa first round picki w 2015 czyli spokojnie mogą tym handlować za jakiegoś big mana i zastanowić się na Dalembertem czy Okaforem może. 

 

I zarówno JR Smith jak i Shumper całkiem nieźle rzucają za 3 a tego też w Cavs brakowało trochę. 

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs zrobili świetny deal.

 

Cavs dostali największego cancera w tym tradzie + overrated role playera z 'Big Apple bias'. Jak to rozwiązuje ich kłopot z rotacją pod koszem, obroną pomalowanego i playoff experience? nie wiem.

 

 

 

Najgorzej wyszli jak zwykle Knicks, którzy nie dostali praktycznie nic, a najlepiej Thunder, którzy dostali ZA DARMO gościa, który będzie sobie rzucał ile chce w second unit (Scott Brooks!), a zawsze lepiej, żeby krążąca piłka w PO trafiła w ręce Diona Waitersa niż Carona Butlera (Scott Brooks!).

 

low risk hi reward trade dla OKC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs dostali największego cancera w tym tradzie + overrated role playera z 'Big Apple bias'. Jak to rozwiązuje ich kłopot z rotacją pod koszem, obroną pomalowanego i playoff experience? nie wiem.

 

 

 

Najgorzej wyszli jak zwykle Knicks, którzy nie dostali praktycznie nic, a najlepiej Thunder, którzy dostali ZA DARMO gościa, który będzie sobie rzucał ile chce w second unit (Scott Brooks!), a zawsze lepiej, żeby krążąca piłka w PO trafiła w ręce Diona Waitersa niż Carona Butlera (Scott Brooks!).

 

low risk hi reward trade dla OKC

Nie za darmo tylko za 1r pick. Ile warte sa picki w okolicach 18-20 chyba sobie zdajesz sprawe. High risk, high reward, ale czas goni i pickami sie mistrzostwa nie wygra na obecnym etapie w okc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs dostali największego cancera w tym tradzie + overrated role playera z 'Big Apple bias'. Jak to rozwiązuje ich kłopot z rotacją pod koszem, obroną pomalowanego i playoff experience? nie wiem.

 

 

 

Najgorzej wyszli jak zwykle Knicks, którzy nie dostali praktycznie nic, a najlepiej Thunder, którzy dostali ZA DARMO gościa, który będzie sobie rzucał ile chce w second unit (Scott Brooks!), a zawsze lepiej, żeby krążąca piłka w PO trafiła w ręce Diona Waitersa niż Carona Butlera (Scott Brooks!).

 

low risk hi reward trade dla OKC

 

A co mieli dostać Knicks i po co? Najwyżej jakiegoś Lamba czy Perrego, ale raczej przeżyją bez tego. Smith spuszczony i trzeba świętować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs dostali największego cancera w tym tradzie + overrated role playera z 'Big Apple bias'. Jak to rozwiązuje ich kłopot z rotacją pod koszem, obroną pomalowanego i playoff experience? nie wiem.

 

 

 

Najgorzej wyszli jak zwykle Knicks, którzy nie dostali praktycznie nic, a najlepiej Thunder, którzy dostali ZA DARMO gościa, który będzie sobie rzucał ile chce w second unit (Scott Brooks!), a zawsze lepiej, żeby krążąca piłka w PO trafiła w ręce Diona Waitersa niż Carona Butlera (Scott Brooks!).

 

low risk hi reward trade dla OKC

 

Czeko ale przeca Dion to taki sam cancer jak JR. Waiters ma umiejętność motoryczno-techniczne, które pozwoliłby mu być świetną 2gą opcją, ale głowa/mentalność/ego/jakkolwiek to nazwiesz sytuują go jako scruba/cancera.

 

Poza tym nie wiem czemu tak krytykujesz tę wymianę. Cavs mogą puścić dalej JRa z pozyskanym pickiem i jakimś dodatkiem od siebie za solidnego C. Pisząc solidnego mam na myśli takiego, który potrafi zwiększyć jakość po bronionej stronie parkietu. 

 

Nie oglądam Nuggs (LBS wybacz), ale Mozgov jest promowany jak zbawiciel Cavs, co by nie mówić zespół z Ohio obecnie ma większe szanse na pozyskanie centra z Colorado niż dotychczas.

 

Także nie wiem skąd zebrała Ci się taka krytyka Cavaliers.

 

A co mieli dostać Knicks i po co? Najwyżej jakiegoś Lamba czy Perrego, ale raczej przeżyją bez tego. Smith spuszczony i trzeba świętować.

 

Dokładnie, w przypadku Knix im gorszy sezon tym lepszy. Phil rozumie, że nie ma kim zwiększyć wartości zespołu, jeżeli ma coś osiągnąć z Carmelo to musi pogonić szrot i wyłapać jak najlepszy pick + poszukiwać na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mieli dostać Knicks i po co? Najwyżej jakiegoś Lamba czy Perrego, ale raczej przeżyją bez tego. Smith spuszczony i trzeba świętować.

 

dokładnie tak, zwłaszcza że teraz w klubie jest Jax i Fish a i Iman i JR nie pasowali do trójkątów, na które pierwsza dwójka się uparła więc czyszczenie jak nabardzije wskazane i niech już lobbują jakiś topowych FA z tego lata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że Knicks mogli mieć kilka miesięcy temu za Shumperta 1st rd pick Thunder, a tak to dostali go... Cavaliers. Wypuszczenie JR Smitha z salary to niemały sukces, ale jednak oddanie dwóch zawodników z jakąkolwiek sensowną wartością rynkową za salary dump - to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że Knicks mogli mieć kilka miesięcy temu za Shumperta 1st rd pick Thunder, a tak to dostali go... Cavaliers. Wypuszczenie JR Smitha z salary to niemały sukces, ale jednak oddanie dwóch zawodników z jakąkolwiek sensowną wartością rynkową za salary dump - to lipa.

A wierzysz że JR miał jakąkolwiek wartość???

I dwa - może ja trafiam na złe mecz ale pytanie do fanów Knicks - czy Shump rzeczywiście jest dobrym obrońcą czy jedzie na opinii z pierwszego sezonu bo ja jakoś nie widzę tej jego super dobrej obrony na obwodzie od mniej więcej dwóch lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, nie mają picków, ale przed sezonem nie było jeszcze do końca wiadomo, że gra będzie taka dramatyczna i że będziemy się bić o pierwszy wybór, więc Shump mógł się przydać.

Ely - wg mnie ma przebłyski, ale ogólnie jedzie na opinii, chociaż w tym sezonie nie widziałem zbyt dużo Knicks, bo po co sobie psuć humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wierzysz że JR miał jakąkolwiek wartość???

I dwa - może ja trafiam na złe mecz ale pytanie do fanów Knicks - czy Shump rzeczywiście jest dobrym obrońcą czy jedzie na opinii z pierwszego sezonu bo ja jakoś nie widzę tej jego super dobrej obrony na obwodzie od mniej więcej dwóch lat

Zdecydowanie jedzie na opinii z debiutanckiego sezonu. Po kontuzji jego obrona jest bardzo przeciętna, taka trochę na alibi, a może nie był wstanie doprowadzić kolana do poprzedniego stanu? Jego plusem jest to, że jest w 4 roku kontraktu debiutanckiego i już najwyższy czas, żeby zapracować na nową umowę.

Edytowane przez Pan A.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii dla Cavs ten trade może wypalić. Nie mieli SG wysokiej klasy, a teraz jeśli uda im się ogarnąć nabytki z NYK będą mieli dwóch niezłych. Wyjście z toksycznej organizacji może im tylko pomóc. Oklahomie nie wiem po co Waiters, a New York chce perfidnie tankować, ale zanim zawalczą o mistrzostwo Phil juz może nie żyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jax podrzucił zgniłe jajo w postaci J.R Smitha do Cavs kosztem Shmumperta, który do powrotu Calderona grał b.dobrze. Może nie tylko Jackson wyczyścił kasę, ale też wsadził na minę Cavs, bo co tam w tym Ohio będzie robić Smith? Zniszczy pozostałą chemię w drużynie i jeszcze zarobi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ze wszystkim zgadzam co do Nuggets, przebudowa jest nieunikniona, ale nazywanie Wilsona zbędnym w momencie gdy jest on jednym z trzech najwartościowszych w rosterze to zakrawa na prowokacje. Trzeba, jeśli to możliwe zostawić jakiś silny człon bo inaczej możemy podzielić los philly bo do kompletnie rozwalonej ekipy bez żadnych perspektyw żaden fajny FA nie przyjdzie. I pomyśleć, że zaledwie półtora roku temu Nuggs byli top fun 2 watch w lidze z szansami na ładny run w PO... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavs dostali największego cancera w tym tradzie + overrated role playera z 'Big Apple bias'. Jak to rozwiązuje ich kłopot z rotacją pod koszem, obroną pomalowanego i playoff experience? nie wiem.

 

 

 

Najgorzej wyszli jak zwykle Knicks, którzy nie dostali praktycznie nic, a najlepiej Thunder, którzy dostali ZA DARMO gościa, który będzie sobie rzucał ile chce w second unit (Scott Brooks!), a zawsze lepiej, żeby krążąca piłka w PO trafiła w ręce Diona Waitersa niż Carona Butlera (Scott Brooks!).

 

low risk hi reward trade dla OKC

 

Cavs wymienili jednego cancera na innego, tylko że ten nowy jest lepszym fitem, bo przynajmniej trafia coś po catch and shoot. Do tego solidnego obrońcę na dwójkę (a więc drugą z ich największych potrzeb) oraz 1st roundera, którym będą handlować za wysokiego. Nie wiem czego tu się czepiać, bardzo dobry ruch.

 

Knicks dostali cap relief, a więc dokładnie to, czego chcieli.

 

No i zastanawia mnie, że nazywasz przyjście Waitersa do OKC low risk, w kontekście tego, jak prognozowałeś załamanie chemii rok temu w Indianie po przyjściu Turnera. Przecież tu sytuacja z Waitersem i Jacksonem jest w sumie podobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.