Skocz do zawartości

Www.fb-ninja.com


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

ja muszę zareklamować po raz drugi działanie promowanego przez Sławka draft toola - znowu ni ch**a to nie działało (tym razem na drafcie ESPN). zgadzam się z GRB - jak można nawet próbować sprzedawać produkt, który ciagle tak naprawdę jest w fazie testów - a my jesteśmy darmowymi testerami.. żaden subskrybent tego nie kupi ponownie. no chyba, że sie liczy na wysyp zagranicznych przelewów, które jednorazowo zasilą portfele twórców

Wybaczcie, że z braku czasu skupię się tylko na aspektach konstruktywnych.

 

Mam wrażenie, że już wiem z czego wynika przeskakiwanie projekcji użytkowników do cache rankingowego i powiązane jest z natężeniem korzystania z tego narzędzia. Chwilę mi zajmie opracowanie zabezpieczenia, póki co przeczyściłem cache.

 

Co do problemu z draft toolem - zazwyczaj najlepiej mi się reaguje, gdy poznam szczegóły zachowania aplikacji, ustawień ligi etc. Jeżeli gotów jesteś do współpracy w tym zakresie - zapraszam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemu z draft toolem - zazwyczaj najlepiej mi się reaguje, gdy poznam szczegóły zachowania aplikacji, ustawień ligi etc. Jeżeli gotów jesteś do współpracy w tym zakresie - zapraszam.

już doszedłem chyba o co chodziło :tongue: liga jest h2h a "Premium tools designed for rotisserie only"..

 

ale o sprzedawaniu niepełnowartosciowego produktu zdania nie zmieniam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już doszedłem chyba o co chodziło :tongue: liga jest h2h a "Premium tools designed for rotisserie only"..

 

ale o sprzedawaniu niepełnowartosciowego produktu zdania nie zmieniam ;)

Raczej to nie jest ten problem. Tak czy inaczej - dzięki jeszcze raz za sygnał, choćby ogólny.

 

A prawo do własnego zdania oczywiście łaskawie pozostawiam każdemu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem żeby w ogóle to narzędzie sprawdzić, ładuje się i ładuje i ładuje...i załadować nie może.

 

Edyta: Nie było tematu, nie oznaczyłem providera ;)

Tak, to ładowanie się bez końca trzeba będzie pozamieniać na konkretne komunikaty.

Co to znaczy, że providera nie oznaczyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę do panelu "Manage my leagues", mam tam listę zaimportowanych lig w których biorę udział, a poniżej mam coś takiego "please select your provider" i dopiero gdy oznaczyłem yahoo (jest jeszcze espn do wyboru) to mogłem załadować draft tool. Bez tego oznaczenia, draft tool nie działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę do panelu "Manage my leagues", mam tam listę zaimportowanych lig w których biorę udział, a poniżej mam coś takiego "please select your provider" i dopiero gdy oznaczyłem yahoo (jest jeszcze espn do wyboru) to mogłem załadować draft tool. Bez tego oznaczenia, draft tool nie działał.

Czyli zrobiłeś synchronizację lig. Słusznie, bo to wymagany etap. Aczkolwiek niekoniecznie wymagane jest synchronizowanie przez "Manage my leagues".

Jeżeli wcześniej nie miałeś robionej synchonizacji, to na starterze draft toola też powinieneś mieć link i info o potrzebie importu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to już problem był bardzo wytłumaczalny i takoż głupi. Ot, pozwoliłem nietechnicznemu człowiekowi update projekcji zrobić, po czym wyszedłem na trening. Ów zdołał projekcje wysadzić w kosmos (do tej pory nie wiem jakim cudem) i dopiero po moim powrocie przywróciłem porządek. Nigdy więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy importowanie lig na darmowym koncie jest niemożliwe do zrealizowania? Kiedy klikam import league z yahoo wyskakuje taki oto komunikat:

Oops. Yahoo is unable to process your request.

We recommend that you contact the owner of the application or web site to resolve this issue. [95025]

Jest możliwy, wręcz wskazany.

Żeby zrozumieć, dlaczego u Ciebie Yahoo czymś takim rzuca (bo taki komunikat to chyba coś nowego), będę zapewne musiał przedebugować import wszystkich Twoich lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ma ktoś jeszcze problem z zalogowaniem do ninjy czy tylko ja ? Kompletnie nie idzie się zalogować. Wpisuje dane do logowania, klikam Log in i dalej cała pusta zakładka http://www.fb-ninja.com/League/Index

 

Da się to jakoś naprawić ? Na 3 przeglądarkach to samo

U mnie działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zapomniałem hasła do loginu przypisanego do mojego maila jarosz12@yahoo.pl . Nie wysyła mi mejla zwrotnego gdy uskuteczniam na stronie procedurę odzyskania hasła.. Da radę zmienić moje hasło jakoś z poziomu admina i mi wysłać na priv? A w przyszłości naprawić błąd ??

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ przypiął/eła ten temat
  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.