Skocz do zawartości

Www.fb-ninja.com


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

wpisanie własnych projekcji skutkuje: System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at TeamMate.Controllers.RankingController.AddUserProjectionFlags(List`1 rankDTOs) in C:\dev\bitbucket\teammate\teammate\TeamMate\Controllers\RankingController.cs:line 6418 at TeamMate.Controllers.RankingController.GetFull(String cats, Int32 leagueType, Int32 leagueSize, Int32 teamSize, Int32 teamBudget, String seasonFilter, String periodFilter, String playerFilter, Boolean inj, Boolean pg, Boolean sg, Boolean sf, Boolean pf, Boolean c, String catWages, Boolean withMyProjections, DateTime dateStart, DateTime dateUntil, String leagueKey, String nbaTeam, Boolean cut, Int32 decimalPlaces) in C:\dev\bitbucket\teammate\teammate\TeamMate\Controllers\RankingController.cs:line 136

Wreszcie miałem chwilę, by z tym zawalczyć. Powinno już być ok.

Pojawiać miałby się ten błąd wówczas, gdy przypisałeś swoje projekcje graczowi, który nie łapał się do rankingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj próbowałem uzyć Draft Toola przy wężyku i przy szybkim przebiegu nie ma szans na przełączanie okienek żeby ręcznie uzupełniać jaki gracz do kogo trafił. czemu tool nie sczytuje tego na bieżąco z yahooo?

 

O ile wiem, to sczytuje, tylko trzeba refresh kliknąć. Chyba, że coś się zepsuło.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalna uwaga dla tych, którzy nadal mają problemy z synchronizacją Yahoo: rzeczywiście jakiś bardzo dziwny problem jest z cache czy innym cholerstwem w przeglądarkach, że u niektórych długo jeszcze występują podobne błędy, mimo, że nie powinny.

Proponowane akcje w takich przypadkach:
1. odpalenie takiego linku (i jeżeli trzeba - odświeżanie na twardo, typu Ctrl+f5 na nim):
http://www.fb-ninja.com/LeagueList/Index?refresh=true

powinien czyścić sesję.
2. uruchomienie ninjy z kompletnie świeżej przeglądarki, innej niż używana do tej pory, najlepiej w ogóle dotąd nie mającej z naszym sajtem styczności.

A jeżeli kurde ktoś pomoże mi zrozumieć, jak za pomocą jednego skutecznego cięcia ten temat przewalczyć, to oczywiście zrewanżuję się z przyjemnością :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz zrobiło uptade normalny w jednej z lig roto, ale nie pobrało "games played" i nie ma średnich.

To teraz pytanie, czy jest to liga publiczna.

Yahoo API niestety nie udostępnia games played i radziliśmy sobie w ten sposób, że dociągaliśmy je z htmla.

Jeżeli liga jest prywatna, niestety niewiele dociągniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wyluzujesz na emeryturze, teraz trzeba cisnąć jak najdłużej!

A przynajmniej do czwartku. Będziemy Ci podsuwać Nowitzkich i Ginobilich do licytacji. A może nawet Garnetta się uda wyjąć!

MSPANC ;-))

 

Mylisz mnie z Leszkiem :-) ja weteranów nie skupuję. Nooo, w każdym razie mniej agresywnie:-) a na draft mam już narzędzie i będę po prostu go słuchać

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ przypiął/eła ten temat
  • wiLQ odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.