Skocz do zawartości

[2022-2023] Draft i Free Agency - komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Maynora chętnie przygarne. ;]

Jeśli dobrze zrozumiałem to Qba zrezygnował z wszystkich picków Mavs.

Zresztą za chwilę się pewnie wyjaśni.

Tak, zrezygnował tylko ja jeszcze tego nie zaznaczyłem, ale jeśli chodzi o Raptors to zrezygnował tylko z drugiej rundy. Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Nadal na maxa dla Pippena jest kasa.

 

A jak Pippen wybierze maxa gdzieś indziej? Z resztą nawet jak Pippen podpisze to bez innych wzmocnień wynik może nie być jakiś rewelacyjny. 

 

Oczywiście może się okazać, że Mavs zbudują dobry roster, wykręcą fajny wynik i ostatecznie okaże się, że pozyskali Holidaya za pick ok. 20. To nie zmienia faktu, że ryzyko jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka jedna sprawa do przedyskutowania.

 

W chwili obecnej mamy 3 dni pendingu na trejdy - w skrócie dogadujemy sie, zgłaszamy, trejd ma 3 dniowy pending i ewentualnie albo ktoś przebija, albo wchodzi w życie. W trakcie trwania off season pending nie ma aż takiego znaczenia, ale w trakcie trwania sezonu to czekanie na zakończenie się pendingu potrafi zirytować.

 

Moja propozycja brzmi tak - pending oczywiście zostaje, 3 dni też są ok ale - w przypadku gdy zespoły dogadają się co do trejdu i będa jego pewne w 100%, na zasadzie: "w dupie mamy przebicia i wymieniamy się od razu", to powinno się to umożliwić bez pendingu. Po prostu obie strony trejdu zgłaszając go do komiszy dorzucają dopiskę "brak pendingu" i po sprawie - trejd wchodzi w zycie od razu po zgłoszeniu, by na następny dzien można było zawodnika już mieć u siebie w składzie. Jak ktoś chce czekać 3 dni i liczyć na przebicie, to wtedy dopiska "trejd z pendingiem".

 

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.