Skocz do zawartości

Problem z instalacją NBA 2k15


patryk2023

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy więc prosze wszystkich zainteresowanych odbiorców o wyrozumiałość jeśli pojawa sie ewentualne błedy...
Mój problem jest juz przedstawiony w tytule postu. Po pobraniu gry za pomoca STEAMu, klikam na, podswietlajacy sie na niebieskim tle, napisie GRAJ, po czym wyswietla sie komunikat: "nie udało sie uruchomić gry (nieznany błąd)"
Nie wiem czy to jest jakas drobnostka, czy problem jest jakis powazniejszy, dlatego podaje podstawowe parametry mojego PC:
Windows 7 (32-bitowy), 4GB RAM, Grafika: NAVIDA GeForce 9500GT 

Z góry dziekuje za zainteresowanie tematem oraz prosze o pomoc jeżeli ktos jest troche bardziej wtajemniczony w takie rzeczy niz ja
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy więc prosze wszystkich zainteresowanych odbiorców o wyrozumiałość jeśli pojawa sie ewentualne błedy...

Mój problem jest juz przedstawiony w tytule postu. Po pobraniu gry za pomoca STEAMu, klikam na, podswietlajacy sie na niebieskim tle, napisie GRAJ, po czym wyswietla sie komunikat: "nie udało sie uruchomić gry (nieznany błąd)"

Nie wiem czy to jest jakas drobnostka, czy problem jest jakis powazniejszy, dlatego podaje podstawowe parametry mojego PC:

Windows 7 (32-bitowy), 4GB RAM, Grafika: NAVIDA GeForce 9500GT

 

Z góry dziekuje za zainteresowanie tematem oraz prosze o pomoc jeżeli ktos jest troche bardziej wtajemniczony w takie rzeczy niz ja

Pozdrawiam

Najnowsze gry już nie odpalaja na x32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie za pomoc. Jeżeli chodzi o system to nie jest to dla mnie aż taki wielki problem bo mam jeszcze Win 8(64 bit) wiec po prostu wgram ten system, ale czy moglibyscie mi zaproponować jaka karta graficzna dałaby radę z tą grą (oczywiście w rozsądnym przedziale cenowym )
Jeszcze raz dziekuję :smile:


I jeszcze inne pytanie, udało mi sie zainstalować ta gre na mojego laptopa: Win 8(64 bit), 4GB RAM, oraz grafika AMD Radeon HD 7670M
Gra sie przerywa,powiedzcie mi czy przyczyna tego jest takze słaba karta graficzna czy powód jest gdzie indziej?

Edytowane przez patryk2023
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.