Skocz do zawartości

nowa wersja simki


Qba

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie wydaje że byłoby fajnie, powialoby swierzoscia. Ale chyba trzebaby zacząć od zera, ustalić start na 1980 albo datę polaczenia ABA (Kareem Dr. J !) i jakiś drafcior.

Aha do tego warto przetestować dokładnie bo tam sporo opcji jest, nie wszystko chyba ma sens.

Xam,

ale wiesz ze wymagaloby to od Ciebie nieco poswiecenia i pobabrania w kodzie?;)

Moze nowy start pomoglby w uzupelnieniu ligi ludzmi z fantasy, ktorzy obecnie wchodzac widzac sklady itd moga zapytac sie WTF.

W kazdym razie nowa liga = koniec aktualnej simki, co na to senior Stromile?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadajmy.

 

czy warto np. w trakcie kolejnego sezonu przygotować się do zmiany na nową wersję i zacząć od zupełnego poczatku?

Uważam, że zaczynać zupełnie od początku nie powinniśmy. Raczej nie będzie tak, że wszyscy będą chcieli startować od nowa. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu przenieść wszystkie dane do nowej wersji. Tylko trzeba by do nich napisać zapytanie, czy istnieje taka możliwość, a jeśli tak to jak to zrobić? Jeśli nie to uważam, że powinniśmy zdecydować się na jedną z opcji:

1. Przepisywać wszystkie dane (aktualne umiejętności i listę graczy) do nowej gry. No i tam wystartować sezon. Archiwum byłoby w starym save'ie i grze, kolejne sezony w nowym.

2. Zrobić mini draft. Czyli każdy GM zostawia sobie 2-3 zawodników z obecnego skłądu (z takimi kontraktami jakie mają), reszta trafia na FA i dobieramy zawodników z pozostałej puli w kolejności jakiej zakończymy przyszły sezon (od najsłabszych).

 

Generalnie fajnie byłoby zmienić silnik gry na nowy, bo byłoby pewnie ciekawiej. Uważam jednak, że nie powinniśmy dążyć do tego za wszelką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu z przeniesieniem ligi być nie powinno. W nowej wersji jest specjalny folder do którego można przenieść obecny save i go włączyć. Tyle że tam składy i kontuzję są z końcówki tego sezonu, a sezon się jeszcze nie zaczął i żadne mecze nie są rozegrane, nie wiem z czego to wynika. 

 

Dodatkowo ktoś bardziej ogarnięty w komputerach musiałby sprawdzić czy to wszystko będzie można bez problemu wrzucać tu na forum i na stronę. I nie znalazłem jeszcze cracka do pełnej wersji gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.