Skocz do zawartości

barcalover

Rekomendowane odpowiedzi

Na ten moment kiedy liga jest chyba najsłabszą od lat bycie top2 kandydatem do mvp jest jak nominacja do zlotej maliny...

Powtarzam na ten moment czyli sytuację w której hawks raptors czy blazers wyglądają jak true centenders

To, że drużyny, które nigdy nie zachwycały wyglądają znacznie lepiej jest dla Ciebie wyznacznikiem słabej ligi? Wizz, Raps, Bulls, Cavs i Hawks mają przy odpowiednich warunkach szanse na finał - wolałbyś ECF przekokszonych Heat z ciut c***ową Indianą? Na zachodzie ok 10 ekip walczy o PO, czołówka jest tak silna, że odjechała na spory dystans i seedy 1-6 mogą okazać się już rozdane, ale to nie odbiera szans reszcie ekip na dobry run w PO.

 

W c*** lepszy wschód i bardzo mocny zachód. Najsłabsza liga od lat? No kiddin...

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilans?

tym mnie przekonujsz? Bilnsem?

A poziom gry poszczególnych zespołów, intensywnosc, skutecznosc rozgrywania akcji, set plays, skuteczność w obronie

 

Grajacy często bałagan w ataku Bulls sa w tej chwili najmocniejszym zespolem wschodu fajnie grajacy Raps sa Wschodu liderem

Cavs którzy graja jak cioty, nie bronia, nie maja ataku stawiasz w gronie faworytów do Finalu (na tę chwilę- podkreślam) i ty mnie przekonujesz bilansem?

you are better than that

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilans?

tym mnie przekonujsz? Bilnsem?

A poziom gry poszczególnych zespołów, intensywnosc, skutecznosc rozgrywania akcji, set plays, skuteczność w obronie

 

Grajacy często bałagan w ataku Bulls sa w tej chwili najmocniejszym zespolem wschodu fajnie grajacy Raps sa Wschodu liderem

Cavs którzy graja jak cioty, nie bronia, nie maja ataku stawiasz w gronie faworytów do Finalu (na tę chwilę- podkreślam) i ty mnie przekonujesz bilansem?

you are better than that

No przecież jeśli chodzi o wschód akurat to bilans jest tutaj kluczowy, pamiętasz co było rok temu? Tylko ignorant skreśli Cavs z początkiem stycznia, fakt, grają c***owo, ale to jeszcze o niczym nie świadczy. Wschód jest mocniejszy i choć każda z ekip może poza Raps i Wizz ma spore problemy różnej maści, to żadnej bym nie lekceważył. Inna sprawa na zachodzie gdzie kompletnie ciężko wyczuć co się stanie, tak się poziom wyrównał. Zobacz ile drużyn ma tam +70%W lub blisko, tego dawno nie było, a dasz głowę, że któraś z tych ekip zagra w WCF chociaż? Ja bym się wahał i to jest dobry wyznacznik siły dzisiejszej ligi - brak faworytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli warriors zakoncza sezon z najlepszym bilansm, nie mam problemy by mvp poszlo do curry'ego.

z ptb mam wiekszy problem - lillard czy aldridge?

 

cavs i thunder nie skoncza z takimi bilansami by kd czy lj zaslugiwali na mvp, chyba ze thunder pmocno podgonia zachod i skoncza z jakims 2/3 bilansem ale tu moze byc problem, bo raz ze to zachod a 2, ze strata do ptb to juz 12 porazek. nie widze tego

 

inne nazwiska brzmia dla mnie nieco abstrakcyjnie ale mamy w sumie 2015 rok. pora przyzwyczaic sie do pewnych zmian, czego oznaka sa pierwsze 3 nazwiska.

 

wall, harden, ktos z bulls, ktos z raptors... chyba najwyzsza pora by poogladac troche nba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie....

 

To, że John Wall gra całkiem fajny sezon, a "jego" Wizards mają sympatyczny bilans to jeszcze nie jest MVP-caliber sezon. Inaczej Damon Stoudamire i Terrell Brandon własnie czyściliby okurzone statuetki w swoich domach.

 

 

MVP-caliber sezon gra póki co Harden i można się spierać, czy Westbrook i Curry mogą do niego dołączyć. Finito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie....

 

To, że John Wall gra całkiem fajny sezon, a "jego" Wizards mają sympatyczny bilans to jeszcze nie jest MVP-caliber sezon. Inaczej Damon Stoudamire i Terrell Brandon własnie czyściliby okurzone statuetki w swoich domach.

 

 

MVP-caliber sezon gra póki co Harden i można się spierać, czy Westbrook i Curry mogą do niego dołączyć. Finito.

Ale jak Wizz będą w top2-3 z przyzwoitym bilansem na poziomie 60% a Janek będzie dalej grał jak poor Chris Paul, to co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Wizz będą w top2-3 z przyzwoitym bilansem na poziomie 60% a Janek będzie dalej grał jak poor Chris Paul, to co wtedy?

Jeśli prawdą jest, że każdy z nas ma gdzieś na świecie swojego sobowtóra, to Chris Paul i John Wall sa jak:

 

sungkunkwan+scandal+Michey+Mouse+hats.pn

 

 

 

Bardzo ciężko jest mi znaleźć rozgrywającego mniej podobnego do Chrisa Paula niż John Wall.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prawdą jest, że każdy z nas ma gdzieś na świecie swojego sobowtóra, to Chris Paul i John Wall sa jak:

 

sungkunkwan+scandal+Michey+Mouse+hats.pn

 

 

 

Bardzo ciężko jest mi znaleźć rozgrywającego mniej podobnego do Chrisa Paula niż John Wall.

Faza. Wyślij takiego maila do Walla... pewnie się popłacze.

 

Znamy Twoją niechęc do Wizards nie musisz srać do buta.

 

Wall gra mega sezon - przyjmij to z honorem na klate i przestań siać ferment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall gra mega sezon - przyjmij to z honorem na klate i przestań siać ferment.

 

Czy mega? Gra bardzo dobrze i fajnie prowadzi grę w Wizards. Dla mnie nie jest to raczej główny kandydat do MVP.

 

Nawet jakby wziąć pod uwagę sam wschód, to wyżej mam Lowry'ego. Millsap też cichutko robi swoje i w niecałe 34 minuty na mecz robi 17/8/3/2/1, a Atlanta też już bilans ma lepszy niż Wizards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ty LBS jesteś fanem Wizards i będziesz ich i ich zawodników wszędzie stawiał wyżej, każdy to wie :) Wall gra może i mega sezon, ale nie MegaVP, do tego jeszcze trochę mu brakuje.

 

 

 

Moim faworytem jest Harden, zrobił bajeczny postęp w obronie i prowadzi prawie samotnie (czego wcześniej nie chciałem przyznać) Rockets do tak dobrego bilansu. Na tę chwilę mało kto (jeśli w ogóle ktoś) ma do niego start i mimo, że jestem zagorzalym fanem Rockets od małego knypka chyba nie jeden tu się ze mną zgodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.