Skocz do zawartości

[06/07] FBL 4


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanie...może gdzies to przeoczyłam.

Dlaczego nie ma w fantasy "pojedynków" między uczestnikami? Zazwyczaj w fantasy gdy gram jest tak, że oprócz tabeli w której wypisane są grające ze sobą drużyny jest jeszcze druga (fantasy) i tam zawodnicy dodatkowo rywalizują ze sobą na punkty, w każdym tygodniu każdy ma jednego przeciwnika itd... Dodaje to fantasy dodatkowych emocji i łatwiej i czytelniej posprawdzać punkty itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie...może gdzies to przeoczyłam.

Dlaczego nie ma w fantasy "pojedynków" między uczestnikami? Zazwyczaj w fantasy gdy gram jest tak, że oprócz tabeli w której wypisane są grające ze sobą drużyny jest jeszcze druga (fantasy) i tam zawodnicy dodatkowo rywalizują ze sobą na punkty, w każdym tygodniu każdy ma jednego przeciwnika itd... Dodaje to fantasy dodatkowych emocji i łatwiej i czytelniej posprawdzać punkty itd. ;)

Chyba dlatego że nie gramy opcją Head To Head... u nas są tylko zliczane punkty, niema bezpośrednich pojedynków :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście Richardsona z NY, mój wybór w 10 rundzie?

31pts, 9reb, 3ast, 5/5 za 3, 1 strata, 114FP :); mecz z dogrywką, no ale jaka skuteczność!

 

To tylko pierwszy mecz, ale zapowiada się dokładnie tak, jak przewidywałem, powtórka sprzed dwóch lat. Zresztą - pare osób też się cieszy, pochwalcie się niskimi wyborami, które dużo FP zrobiły pierwszej nocy!

 

Brawo dla Kily'ego za Guy'a, w którego absolutnie nie wierzyłem.

 

 

Z innej beczki, trady, które czekały na akceptację, są moim zdaniem uczciwe. Ja nawet chyba ten odrzucony bym akceptował. Oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś zawiódł mój głowny punktator AK47. Z tego co na szybko widzialem mial chyba problemy z faulami ehh :( . Procz niego jeszcze Darko niewiele pokazal.

 

Zadowolony jestem natomiast z Rondo, którego wybralem chyba w 11 rundzie, a nikt nie wierzyl, ze dostanie sporo minut. Ja...wierzylem 8) . Co prawda nie zdobyl sporo punktow, ale dla mnie wazny jest podobny czas na parkiecie do tego z PS, wiec jesli bedzie gral podobnie jak w PS to bede mial wiele radosci z niego :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie najbardziej na plus chyba Dalembert, naprawde bardzo dobry mecz zagrał no i punktów nabił całkiem sporo. Oby tylko forme utrzymał :wink: Jak już przy Sixers jestem to na pewno zawiódł Korver, szczególnie jeśli chodzi o punkty no ale to jest taki gracz któremu jak nie siądzie to ciężko inaczej fp zdobyć...

 

No i jeśli chodzi o rozczarowania to na pewno Okur, który fatalnie zaczął mecz z Houston dopiero potem jakoś tam popunktował żeby nie było kompromitacji.

 

McGrady zresztą to samo początek fatalny ale potem już dużo lepiej no i tak jak się spodziewałem najwięcej punktów zdobył.

 

Miło zaskakuje mnie Barbosa tzn. zaskoczył wczoraj dziś już zagrał poprostu normalnie, no ale i tak 8 numer był to całkiem nieźle...

 

Czekam jeszcze, żeby zobaczyć co Parker pokaże i już bede miał sytuację w drużynie wyklarowaną :wink: W sumie oprócz Okura jest tak jak myślałem, że będzie tak więc plan jest na razie realizowany niemal w 100% :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak się spodziewałem, jeszcze wczoraj na GG ktoś mi nie wierzył ze Artest spokojnie ponad stówe jest w stanie wyciąganąć...

 

:arrow: Ron Artest (16pkt, 12zb, 7prz, 4as) - 140 FP :D

 

pozostałe znaczącye wyniki:

 

:arrow: LBJ (26pkt, 10zb, 5as, 2bl) + aż 5 strat - 101 FP

:arrow: Michael Redd (37pkt, 5zb) - 81 FP

:arrow: Stephen Jackson (18pkt, 3zb, 5as, 4st) 88 FP

 

...i wreszcie Gordon troche zapunktował, teraz będzie tylko coraz lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla Kily'ego za Guy'a, w którego absolutnie nie wierzyłem.

Dzięki. Mówiłem już po pierwszym drafcie, że gość jest cholernie wszechtronny i powinien IMO dawać najwięcej fp ze wszystkich rookies. Mimo gry z ławki (przynajmniej na razie) dostaje sporą porcję minut i powinien regularnie dostarczać dużo fp. Szkoda tylko, że już teraz poświęciłem na niego 132 wybór, a nie tak jak za pierwszym razem - 214. Ale i tak steal. :)

 

Ogólnie jestem jednak bardzo niezadowolony z początku, bo poza Gayem i Webberem wszyscy u mnie dali ciała, a sczytem wszystkiego był Francis ze swoim 0/6 FG i 5 TO. No ale mam nadzieję, że takich wpadek już za bardzo miał nie będzie i przypomni sobie chociażby swój ostatni występ z preseason. Należy jeszcze poczekać na mój pierwszy wybór, który nie grał jeszcze w tym sezonie.

 

No a za Q wielkie gratulacje. Nie wiem, czy nie będzie później cieniować, ale o taki występ - i to bez bloków i przechwytów - bym go nie podejrzewał. :P

 

Tak jak się spodziewałem, jeszcze wczoraj na GG ktoś mi nie wierzył ze Artest spokojnie ponad stówe jest w stanie wyciąganąć...

Wyluzuj, na taki występ Rona bardzo duży wpływ miała liczba przechwytów. Chyba nie sądzisz, że będzie ci co noc dawał ich aż 7. Nie ma co się jarać jednym występem, liczy się całość. A tak swoją drogą bardzo szkoda, że już go nie mam, a wybrałem go przecież na pierwszym drafcie. ;)

 

Z innej beczki, trady, które czekały na akceptację, są moim zdaniem uczciwe. Ja nawet chyba ten odrzucony bym akceptował. Oby tak dalej.

Też tak uważam i czekam na wyjaśnienia od komisarza. Tym bardziej się dziwię, że miała być spora swoboda w wymienianiu graczy.

 

EDIT: No i gratulacje dla KarSpa za uprzedzenie mnie przy wzięciu Hughesa. Byłem od początku pewny świetnego sezonu Larry'ego i dalej nie mogę przeżyć, że jednak nie trafił do mnie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą - pare osób też się cieszy, pochwalcie się niskimi wyborami, które dużo FP zrobiły pierwszej nocy!

Jasikevicius wybrany w 13 rudzie zdobył 74 FP niestety razem z Fosterem (75FP) siedzieli na BN :( Ze znaczących wyników to Paul 131,5 FP i Randolph 99 FP

 

PS. Gerald Wallece juz się chyba połamał :? myślałem ze chociaż z 10 meczów wytrzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, na taki występ Rona bardzo duży wpływ miała liczba przechwytów. Chyba nie sądzisz, że będzie ci co noc dawał ich aż 7. Nie ma co się jarać jednym występem, liczy się całość. A tak swoją drogą bardzo szkoda, że już go nie mam, a wybrałem go przecież na pierwszym drafcie. Wink

 

Kompletnie nie wiem o co ci teraz chodzi? Wszyscy pozostali komplementują swoich najlepszych graczy no to skrobnąłem co nieco o Ronie a ty odrazu mi gadasz zebym sie nie podniecał i wyluzował. Wiem że Artest nie będzie co noc dostarczał 140 FP w tym 7 przechwytów i co z tego, wcale tak nie powiedziałem. Najważniejsze że dobrze zaczął. Wczoraj pisałem że spokojnie mógłby podtrzymać średnią nieco powyżej 100 FP i dalej tak uważam, według mnie jest w stanie.

 

Założe się ze jesli nie było by nowego draftu i Artest był by u ciebie w składzie to czytał bym własnie twoje wypracowanie dotyczące jego osoby :wink: Wyluzuj :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie chodzi mi o to, że Artest jest słaby, bo tak nie jest. Kto wie, może nawet podskoczy do tych 100 fppg, ale nie jest to zbyt prawdopodobne i nie ma co na podstawie jednego meczu co stwierdzać, że osiągnie 100 fppg - jest na to za wcześnie i sam bym raczej tak nie mówił, gdyby był dalej moim graczem. A, że to bardzo dobry gracz jak na 3 rundę to dla mnie oczywiste, u mnie w pre-ranku był w top30. Ale o tym już napisałem wcześniej i nie rozumiem o co się oburzasz. ;) Ja nie napisałem, że Artest nie jest dobry, czy też nawet, że nie ma szans na 100 fppg, przestrzegam tylko przed zbyt pochopnym i szybkim wyciąganiu wniosków. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tego nie mówie po tym pierwszym meczu, ja to mówiłem juz przed nim :wink: Wierze w niego jak w całe Sacramento nic na to nie poradze. Także przez tą sympatie z dwóch moich SFów pozbyłem się LBJ a nie jego. A co do tych 140 FP to nie liczyłem aż na tyle, byłem dziś pod wrażeniem tych 7 przechwytów mimo tego że Ron należy do czołówki NBA w tym fachu. Mysle że średnia między 80-100 FP jest bardzo mozliwa, przy dobrych wiatrach i nie opuszczeniu połowy RS to nawet ponad stówke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KarSp na czele!! od poczatku do końca :twisted: Bardzo korzystien zaczlem ten sezon w FBL. Juz pierwsze mecze bardoz udane. Szczegolnie cieszy mnie wystep Hughes'a ktory blysnal formą,oby czesciej mu sie to zdazało (136.50 :D lider w tym wzgledzie w mojej ekipie) Garnett mozna powiedizec na poziomie.(120) Knight mam nadzieje mimo roznych opinii utrzyma sie z tym co zagral(96.50). Fajnie tez Curry(90). Na troszeczke wiecej liczylem jezeli chodzi o M.Williamsa, Garbajosy a przede wszystkim Jeffersona i Millera.

GO GO KARSP TEAM! :twisted:

 

EDIT

Czemu ten trade nie doszedl do skutku?

C.Butler za D.West + T.Thomas

IMO jest oki, nie jest przegieciem, ale nie ja tutaj decyduje :wink: Tak z ciekawosic pytam. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitti_8 widze, że jesteś aktywny na rynku transferowym :wink:

KarSp mowiłem, że Jefferson to fajny jest w drużynie ale w drużynie FBL czesto zawodzi.. :wink: Ale co tam Gerrald Wallace mi się połamał, Studemire gówno gra, Okur i Arenas jescze na wakacjach i to jest problem :x Ale to chyba nie wątek o FBL2 ani mój prywatny by wyciagać swoje problemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, trady, które czekały na akceptację, są moim zdaniem uczciwe. Ja nawet chyba ten odrzucony bym akceptował. Oby tak dalej.

Też tak uważam i czekam na wyjaśnienia od komisarza. Tym bardziej się dziwię, że miała być spora swoboda w wymienianiu graczy.

Dla porządku przypominam, że mowa o wymianie:

Caron Butler <-> Tim Thomas + Delonte West

 

W zeszłym sezonie taka wymiana byłaby jak najbardziej równa, bo Thomas grając w Suns miał 1.5 raza lepsze statsy niż kiedykolwiek przedtem, a West był podstawowym PG Celtics.

 

Thomasa nie ma już w Suns, a w Celtics na PG grają Sebastian Telfair i Rajon Rondo i dlatego sytuacja diametralnie się zmieniła.

 

Taka wymiana to dla mnie oddanie gościa, który jest bardzo dobrym starterem za gościa który jest marginalnym starterem (i który właściwie może każdej chwili stracić tę pozycję na korzyść Corey'a Maggette i/lub Quinton'a Ross'a) i za rezerwowego, który na dodatek sobie dużo nie pogra bo jest zmiennikiem Paula Pierce'a.

 

Szczerze mówiąc, to ja widzę to jak prawie oddanie Butlera za darmo, bo niewiele gorszych gości od Tima Thomasa i Delonte Westa można znaleźć na FA.

A raczej jest co żałować: w ok30 meczach po All-Star Weekend Butler grał na poziomie 20ppg, 6.5rpg, 2.5apg, 1.8spg. Początek nowego sezonu potwierdza, że jeśli coś ma się zmienić, to tylko na lepsze.

 

Zaznaczam też, że nie wszystkich decyzji będę się tłumaczył, gdyż zwyczajnie nie mam na to czasu patrząc po ilości transferów w Waszej lidze :) . Z tych samych powodów nie będę też wchodził w polemikę z żadną z pokrzywdzonych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, tylko Delonte dzisiaj zagrał w S5 - na SG, czyli swojej nowej pozycji w tym sezonie. Pierce gra jako skrzydłowy. To tak gwoli przypomnienia.

Pierwsze veto więc na drodze wyjątku:

 

Tak, Paul Pierce zagrał wczoraj jako skrzydłowy.

 

Jako Silny Skrzydłowy.

 

Jak myślisz, jak długo ta sytuacja się utrzyma? :wink:

 

To już zupełnie abstrac***ąc od tego, że Delonte zagrał całe 22 minuty i zaliczył 35fp. :)

 

--------------------------

PS. Nie liczę, na to, że tzw. "pokrzywdzeni" będą przyznawali mi rację (skoro można było udowadniać, że KG za worek kartofli jest wymianą fair, to wszystko można :wink: ), bo nie o to w tym chodzi. Najważniejsze dla mnie jest to, żeby zabawa nie traciła na jakości z powodu niedopatrzeń poszczególnych graczy i będę się tego trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, jak długo ta sytuacja się utrzyma, fakty są jednak jasne. A Pierce grał również cały poprzedni sezon jako skrzydłowy (z tym, że jako SF), więc nie sądzę, by nawet, jeśli West spadnie do roli rezerwowego, to będzie zmiennikiem Pierce'a. No i chyba niepotrzebnie pisałeś o tej swobodzie, bo blokowanie takich trade'ów się z nią gryzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.