Skocz do zawartości

Netia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Może chce zostać popularnym streamerem Lidż of Legends na skalę światową.

 

Albo chce ściągnąć całe internety i zapisać na pendrive.

 

A tak na serio - przydaje się. Jak chcesz obejrzeć meczyk, a nie masz ochoty czekać pół dnia aż się ściągnie.

 

100 mb to tam chyba nigdy nie będziesz miał. Chyba, że mieszkasz w Pałacu Kultury i Nauki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero od niedawna mam 30 mbps, ale jak widzę rosnące pojemnosci filmów czy gier, to możliwe ze, że z czasem się przerzucę na 50 ;)
I tak największym problemem jest przechowywanie danych ;-)
Na laptopie dysk tylko 1 TB, tak spokojnie bym się czuł mając 5.

Skoczek co Ty gadasz, u mnie na blokach oferują 100 mbps za 89 zł na miesiąc :)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie polecam,z niecierpliwością czekam do lutego na koniec umowy.Szybkość internetu jest dużo mniejsza niż ta za którą płacę mimo wielu upomnień przez telefon czy w punkcie netii,bez skutku.Widzę że jestem odosobniony w takiej opinii ale niestety tak to u mnie wygląda.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem i nie polecam, obslug klienta fatalna, spisywali problem 2 razy, jak dzwonilem po tygodniu okazywalo sie,ze w systemie nie ma zadnej informacji,jako bym cokolwiek zglaszam, udalo sie dopiero za 3 razem, a i tak dalej wcale nie bylo lepiej. przez 2 lat robili ze mnie osla, stwierdzilem,ze nigdy wiecej netii.

 

a zeby bylo smieszniej przed tem mialem przez 6-8lat neostrade i obsluga byla pierwsza klasa, 2 razy mialem awarie, to na 2 dzien byli panowie monterzy i wszystko naprawili.

 

W netii 3 razy mi przysylali nowy router, no mial fabryczna wade i nie dogadywal sie za bardzo z modemem netii, a zeby bylo smiesznie kupilem go rowniez w netii, zeby dzialal z ich modemem. 3 razy mieli wyslac inny router innej firmy,zeby problem juz nie wystepowal. 3 razy dostawalem ten sam router. maja taki balagan,ze pozniej mieli odebrac ode mnie stary router, do dzis jestem z 3 routerami netii, wszystkie takie same i nikt nigdy sie po nie nie zglosil, choc umowe z nimi rozwiazalem jakies 4 lata temu.

 

Obecnie mam vectre i ani nie narzekam, ani nie jestem jakis wniebowziety obsluga.

 

Osobiscie najlepsze doswiadczenia mam wbrew pozorom z tpsa i ich neostrada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po doświadczeniach z neo i netią, zdecydowanie polecam brać internet z kablówki, różnica kolosalna. Osobiście mam UPC.

 

Z netią rozwiązałem umowę za porozumieniem stron. Pewnego dnia prędkość internetu spadła do 120 kb/s, 2 razy przychodzili z serwisu i stwierdzili, że nie są mi w stanie dostarczyć innej prędkości, LOL. Poza tym wcześniej dosyć często zrywało połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netia jest w porządku jeśli jest na swoich kablach albo po przejętym Dialogu. Jeśli jest na TP to bym nie brał. Zawsze możesz się dowiedzieć na infolinii jak jest w twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.