Skocz do zawartości

O komentatorach - interdyscyplinarnie


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Hey sam to wymysliłeś czy było to już znane wcześniej w świecie?

Sam, samiutki.(w skrócie POTY :D) Mam nadzieję, że się nie obrażasz z tego powodu. Ja też nie widzę w posiadaniu odmiennego od większości zdania, niczego dziwnego czy niestosownego.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam, samiutki.(w skrócie POTY :grin:) Mam nadzieję, że się nie obrażasz z tego powodu. Ja też nie widzę w posiadaniu odmiennego od większości zdania, niczego dziwnego czy niestosownego.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Ja raczej czegoś takiego jak obrazanie nie mam w swoim systemie :)

Raczej sie wkurwię lub przybiorę inną pozę agresji ..

 

Ale na to co napisałeś to ... gitara

 

 

Tylko nie wiem czym spowodowany był Twój post i do czego sie odnosił bo nie kontynuowałeś wątku Janisza /?/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej czegoś takiego jak obrazanie nie mam w swoim systemie :)

Raczej sie wkurwię lub przybiorę inną pozę agresji ..

 

Ale na to co napisałeś to ... gitara

 

 

Tylko nie wiem czym spowodowany był Twój post i do czego sie odnosił bo nie kontynuowałeś wątku Janisza /?/

Odnosił się do dość osobliwej opinii Karwana nt. redaktora Nahornego, stąd analogia do Twojej osoby, oczywiście wszystko w formie żartu ;)

 

Co do Janisza to ciężko mi trochę obiektywnie ocenić jego wiedzę bo sam c***a sie na mma znam, a z angielskim też nie jest aż tak super idealnie u mnie. Wiem natomiast, że Janisz to guru Jurasa, powtarza to w każdym wywiadzie, że stara się do niego równać, dlatego ja bym tak powierzchownie sprawy nie odbierał.

 

Gale UFC często są późno w nocy a rzekomy duet nie pozwala Ci się znurzyć, poziom nakręcenia tych dwóch jest niewyobrażalny, jak u Rosłonia czy Twarowskiego. Lubię to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosił się do dość osobliwej opinii Karwana nt. redaktora Nahornego, stąd analogia do Twojej osoby, oczywiście wszystko w formie żartu ;)

 

Co do Janisza to ciężko mi trochę obiektywnie ocenić jego wiedzę bo sam ch**a sie na mma znam, a z angielskim też nie jest aż tak super idealnie u mnie. Wiem natomiast, że Janisz to guru Jurasa, powtarza to w każdym wywiadzie, że stara się do niego równać, dlatego ja bym tak powierzchownie sprawy nie odbierał.

 

Gale UFC często są późno w nocy a rzekomy duet nie pozwala Ci się znurzyć, poziom nakręcenia tych dwóch jest niewyobrażalny, jak u Rosłonia czy Twarowskiego. Lubię to.

Już nie oglądam nocami a poza tym nie ma już transmisji ufc. Wolę sobie ściągnąć i na tv obejrzeć w nd z np. Roganami i do przełknięcia Goldbergami Anikami i Stannami, ale to osobny temat na inna dysputę.

 

 

Jedna rzecz wczoraj jak ogladałem superpopularny program tvn mnie ubodła.

jak to dwóch dorosłych nieby inteligentnych facetów nie potrafi zabawić publicznosci inaczej niż niskiego lotu dowcipami o podtekstach erotycznych czy gejowskich. Kurfa no chciałem to wyłączyć choć bez kitu dla telentu ludzi ogladałem bo była rewelka.

 

 

btw. gdzie ta romatycznośc? Gdzie te fajne kobiety? .... ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Widocznie oglądaliśmy dwa różne mecze. Jego płacz nad tym jak to sędzia nie wyrzucił Coste za faul na Silvie, przelał czarę goryczy. Sympatie powinien zostawić w kieszeni, jest od bezstronnego komentarza i tego powinien się trzymać.

 

Oczywiście sędzia fatalny, tu pełna zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.