Skocz do zawartości

Houston Rockets 2014/15 Broda


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

Pat Pat wam wypadł do konca sezonu chiba, lewy nadgarstek.

Pat Pat zdecydował się na operację łapy, out 4 sezon end plejoffy. startujecie dżetem w po ;)

Kogo Ty nazywasz Pat Patem? Kolo o takiej ksywie gra w Toronto i zwie się Patrick Patterson.

 

Pogrubienie powinno dawać klarowny obraz czemu ma taki nickname. Grał co prawda kiedyś w Rockets, ale chyba nie o niego Ci chodzi?

 

Tak czy siak, niezłego stracha mi narobiłeś, to mój starting C w fantasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smith w det

32,8mpg 39%FG 24%3pt 47%FT 13,1ppg 7,2rpg 4,7apg 1,3spg 1,7bpg 

 

w houston:

25,3mpg 45%FG 34%3pt! 50%FT 11,8ppg 5,9rpg 2,6apg 0,9spg 1,2bpg

 

last 14 days (7Games)

26,0mpg 54%FG 1,9trójki na mecz na 50%skutecznosci 60%FT 13,3ppg 4,6rpg 2,7ast 0,7spg 1,3bpg 

 

calkiem nieźle jak na cancera, co nie??

 

generalnie dzieki pozyskaniu brewera i smitha, odrodzeniu jeta, przy powrocie dwighta i jonesa mają jedną z najszerszych i najrówniejszych rotacji w nba. wcale nie są bez szans w po. niech howard i harden pokażą że mają jajca a jest nadzieja na jakiś długi jak na houston rockets run w playoffs. 

 

 

niby spoko, ale te statsy wygladalyby pewnie sporo gorzej gdyby nie uraz dwighta - prawda jest taka ze gdy na boisku sa howard, smith i harden to spacing jest kiepski

 

ogolnie sluszna uwaga, ze Morleyowi  udało się zmontować całkiem legitny roster, w porównaniu do tego co było na boisku w listopadzie / grudniu to jak niebo a ziemia

 

but

 

kontuzje nie odpuszczajo - beverly out, montejunas out, dwight - nie wiadomo czy dojdzie do siebie czy tez zlapie kolejną kontuzję zanim zdąży dojść do siebie

 

 

swojo drogo dzisiaj niezwykle cenny win z Mavs [tak jakby w tej fazie sezonu byly winy mniej lub bardziej cenne] w jednym z brzydszych meczy sezonu - Harden bez formy [a myślałem że będzie miał back2back 50] , masa glupich strat z obu stron, niemoc w ofensywie Dallas w końcówce, sporo kiepskich gwizdków

z tej ogólnej przeciętności wyróżniał się Rick Carlislie, który w drugiej kwarcie zarządził hack-a-Dorsey [27% FT w tym roku, 1-6 w tym meczu. Ten jedyny trafiony był od tablicy, i tak Dorsey jak i pozostali zawodnicy Houston wydawali się faktem trafienia tego wolnego bardzo zaskoczeni ] a chwilę później hack-a-Capella [0 out of 15 fts made w tym sezonie - nie, to nie pomyłka]. Capella został sfaulowany parę sekund po wejściu na boisko, spudłował oba wolne, zszedł i już się nie pojawił. To się nazywa dobrze sprawdzić scouting report przed meczem.

 

zwycięzców się nie sądzi, szansa na drugi seed ciągle jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakby to powiedzieć: jedna rzecz mnie nurtuje od niedzieli [kiedy to obejrzałem drugi mecz back-to-backu Rockets Spurs], mianowicie jak oceniacie to co zrobił McHale w piątkowym meczu, dając Joshowi Smithowi oddać 26 fts?

 

 

Cóż, jak dla mnie jest skończonym debilem i gdybym był właścicielem / managerem to zwolniłbym go zaraz po meczu, ale może ja tu czegoś nie dostrzegam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był właścicielem/managerem i zwolnił trenera po takim sezonie, tuż przed starciem PO to bankowo zostałabyś gwiazdą większą od rzeczonego Josha, rzesze największych ligowych nieudaczników wśród stanowisk menedżerskich byłyby Ci wdzięczne na przyjęcie splendoru na siebie. Jakiś Vivek mógłby nawet łzę uronić.

 

Czegoś nie dostrzegasz? Naaaah, na pewno widzisz wszystko jak należy, umysł ostry jak brzytwa.

 

Tak bardziej serio to paradoks Rockets jest piękny, bodaj najbardziej analityczny zespół (przynajmniej jeśli chodzi o podejście do ofensywy) posiada najbardziej problematyczny frontcourt, który wysyłany na linie demoluje cały ten analityczny koncept jak buldożer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie! Droga do WCF jak najbardziej realna dla Rockets. Idealny zestaw przeciwników - najpierw Mavs, a w drugiej rundzie leżący im Spurs bądź Clippers, którzy są łatwiejsi do ogrania od Grizzlies :grin:

 

To dla przypomnienia co mi wyszło parę miechów temu ku Twojemu dobremu samopoczuciu.

 

http://www.e-nba.pl/topic/3956-what-if/?do=findComment&comment=324969

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie! Droga do WCF jak najbardziej realna dla Rockets. Idealny zestaw przeciwników - najpierw Mavs, a w drugiej rundzie leżący im Spurs bądź Clippers, którzy są łatwiejsi do ogrania od Grizzlies :grin:

Racja. Bedzie tak:

 

 

Grizz - PTB 4:0 (tylko takie info)

Grizz - GSW 3-4 (po strasznych meczach, kazdy po 3-4 dogrywki i duzo krwi)

 

oraz

 

HOU - DAL 4:0 (po totalnym spacerku, wygrane min. 15pkt przewagi)

potem

HOU - SAS 4:1 (1 bo trener da odpoczac pierwszej piatce i beda same rezerwy)

no i

HOU - GSW tu powinno byc 4:1 lub 4:2

 

final HOU - ATL 4:1.

 

 

To juz teraz, jako pierwszy skladam GRATULACJE!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby to powiedzieć: jedna rzecz mnie nurtuje od niedzieli [kiedy to obejrzałem drugi mecz back-to-backu Rockets Spurs], mianowicie jak oceniacie to co zrobił McHale w piątkowym meczu, dając Joshowi Smithowi oddać 26 fts?

 

 

Cóż, jak dla mnie jest skończonym debilem i gdybym był właścicielem / managerem to zwolniłbym go zaraz po meczu, ale może ja tu czegoś nie dostrzegam?

 

Wiesz już po co!!!!

Jjak zobaczyłem dziś w nocy jak facet bezrefleksyjnie trafia trójki raz za razem niczym Klay Thompson to można było tylko zgrzytać zębami

 

A już poważnie to ja jednak Josha nie pojmuje facet dostaje piłkę i jak tylko ma chwilę swobody to rzuca od razu mimo że jest obok MCW i Waitersa najgorszym strzelcem tej ligi. Kompletnie mu to jak widać nie przeszkadza.

 

Ja nie wiem co siedzi w jego głowie- mali Chińczycy szatkujący kapustę czy co ale facet łamie prawie każdą zagrywkę ofensywną Houston  w której uczestniczy no ale jednak w obronie to jest piętro wyżej niż Jones

 

Muszę przyznać że Brewer chyba nigdzie nie wyglądał tak dobrze jak właśnie teraz w Houston - chyba ich najlepszy trade od lat ( mam na mysli te w trakcie sezonu bo ten Hardena to spokojnie można opisać jako najlepszy ostatnich 10 lat)

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie! Droga do WCF jak najbardziej realna dla Rockets. Idealny zestaw przeciwników - najpierw Mavs, a w drugiej rundzie leżący im Spurs

 

 

po wydarzeniach ostatniego tygodnia, ta opinia o Spurs jest nieco, powiedziałbym, dyskusyjna

 

co do McHale'a to myślałem o nim całą noc wczoraj, oka nawet nie zmrużyłem i wczesnym rankiem doszedłem do wniosku, że to jednak świetny trener, i za doprowadzenie Rockets do drugiego seedu w tym roku należy mu sie conajmniej COTY i extension ostatniego extension o 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.