Skocz do zawartości

Zdjęcia forumowiczów


angie#25

Rekomendowane odpowiedzi

Angie !

 

nie możesz się dziwić zbytnio bo statystyki M vs K są tu bezwzględne a marzeniem każdego fana NBA jest spotkać Kobietę która ma podobne zainteresowania stąd prosty wniosek że z góry masz kredyt zaufania u wszystkich

 

wracając do twojego zdania umówienia się z kimś z  top#5 wymienionymi przeze mnie to napisz który to bo akurat 5 ich było i 20% kojarzy mi się z Rondo a niez szansami zgadywania

 

martwi natomiast zasadniczość w zdaniach gdzie niepotrzebnie używasz słowa "nie".... poproszę trochę optymizmu, zrozumienia i łaskawości dla nas...no i moda powinno się słuchać ;-)

 

kibicowanie Dallas jest akurat na tym forum doceniane nawet się dziwię żeNovik jest jednym z niewielu niezhejtowanych graczy tutaj bo do każdego kiedyś ktoś się przyczepił (zobacz nagonki na KL KD KB LBJ TP CP RR itp.)a DN sobie bezkarnie biega po parkietach i ma u nas respekt... to fani jego gry mają też "łatwiej"

 

widziałaś Dallas at Wizz?

 

Findek!

 

co napisałeś że mod Ciebie "skasował"... napięcie eksplodowało nocne?


 

 

Rozumiem, że powodem złośliwości jest fakt iż jestem umówiona z jednym z top 5 przedstawionych powyżej

 

kto jest kumaty to zakuma te zdania => tak jestem energiczną ślązaczką... yay :smile: Dirka ubóstwiam i tyle. Zdania nie zmienię.

#1 not even close daleko nam do złośliwości raczej ciekawość szczera

 

#2jak bardzo energiczną?

 

#3 nikt nie namawia nawet na to... dobry lider, bardzo dobry trener i własciciel z pasją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę bardziej wyrozumiała, a wy bądźcie dla mnie :)

 

Starcie mavs z wizz zaliczone. Whatta night...

 

Meczu streszczać nie będę, bo i nie ten topic jednak pozwolę sobie wrzucić to:

 

http://watch.nba.com/nba/video/games/wizards/2014/11/19/0021400163-dal-was-play2.nba

 

impressive..

 

Proponuję powrót do tematu ;-)

 

Love, A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z góry przepraszam ely'ya ale temat jest epicki

 

Na 5 stron mamy dwa zdjęcia (iggy'go nie liczę)

 

Założyciela tematu i zbakanego nastolatka

 

ogień

Ja tam s

 

Z góry przepraszam ely'ya ale temat jest epicki

 

Na 5 stron mamy dwa zdjęcia (iggy'go nie liczę)

 

Założyciela tematu i zbakanego nastolatka

 

ogień

Ja tam swoje foto wrzuciłem dawno temu, jakby to był jakiś problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benon polubił mój post, koniecznie chciałem wiedzieć który i znalazłem się w tym temacie ponownie, aby zobaczyć post, którego wcześniej nie dostrzegłem.

 

Angie. Nie ma kobiet, które nie chcą się opędzać od kolejnych absztyfikantów. Wręcz przeciwnie - poziom zadowolenia i satysfakcji rośnie wraz z ilością absztyfikantów. Albo nie jesteś kobietą albo masz coś do ukrycia. Nie mam nic przeciwko, nie każdy musi być pewien siebie i wrzucać swoje zdjęcia ale przynajmniej bezczelnie nie kłam na forum publicznym, ponieważ, jak widać, niektórzy tutaj naprawdę wierzą, że znajdą drugą połówkę na forum o koszykówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benon polubił mój post, koniecznie chciałem wiedzieć który i znalazłem się w tym temacie ponownie, aby zobaczyć post, którego wcześniej nie dostrzegłem.

 

Angie. Nie ma kobiet, które nie chcą się opędzać od kolejnych absztyfikantów. Wręcz przeciwnie - poziom zadowolenia i satysfakcji rośnie wraz z ilością absztyfikantów. Albo nie jesteś kobietą albo masz coś do ukrycia. Nie mam nic przeciwko, nie każdy musi być pewien siebie i wrzucać swoje zdjęcia ale przynajmniej bezczelnie nie kłam na forum publicznym, ponieważ, jak widać, niektórzy tutaj naprawdę wierzą, że znajdą drugą połówkę na forum o koszykówce.

 

 

 

Surprised-Cat.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz temat, w którym nakłaniasz forumowiczów do wrzucania swoich facjat, po czym sama stwierdzasz, że swojego zdjęcia nie wrzucisz za żadne skarby. Podejście typu - zjeść ciastko i mieć ciastko. Myślę, że liczba 25 w nicku to dojrzałość emocjonalna w skali 0-100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie założyłam tego wątku! rzuciłam tylko hasło w innym temacie i zupełnie o co innego chodziło zerknijcie sobie do tematu witamy nowych forumowiczów czy jakoś tak i wyluzujcie... Ten temat powstał najprawdopodobniej dlatego, że niejaki ignazz chciał wrzucić swoje zdjęcie ;) więc do niego kierujcie swoje uwagi

Edytowane przez angie#25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.